Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik masa

Kategoriler Rattan Mobilyalar Plastik masa kategorilerinde 62 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:62 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:62 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLASTİK MASA

■ Bu alandaki tüm plastik masa modelleri en az 4 adet olarak satışa sunulmuştur, ürün üzerindeki fiyatlar sol alt köşedeki plastik masa adeti, sağ alttaki fiyat kupürü toplam KDV dahil fiyattır.
■ Katlanır ve sabit ayaklı bu masa sandalye modellerimiz genellikle stoklarımızda hazır bulunur öğlen öncesi siparişler aynı gün kargo veya ambar firmalarına teslim edilir.
■ Plastik sandalyelerimizin tüm modelleri 1 adetli karton paketlerde bulunur, sabit ayaklı masalar de-monte şeklinde, katlanır olanlar ise kullanıma hazır biçimde paketlenmiştir.
■ Bu alandan beğendiğiniz ürünleri cazip vade seçeneklerinde 9 aya varan taksitle kredi kartınızla satın alabilirsiniz.
■ Bu alada 2.sınıf (EKO) ve 1.sınıf plastikten üretilen ürünler mevcuttur, ürün detay kısımlarında ürün hakkında bilgilerde mevcuttur.


KATLANIR PLASTİK MASA
İç dış mekân fark etmeden, ev ve işyerlerinde sunduğu kullanım kolaylığından ötürü tercih edilen plastik masalar şık tasarımlarıyla artık görselliğe yönelik beklentileri de karşılıyor. Plastik masa kataloğumuzda birinci sınıf plastik malzemeden üretilmiş modellerin yanı sıra ikinci sınıf Eko tip ürünler de bulunmaktadır. 
Çay bahçesi, restoran, kafe gibi ticari işletmelerden evlere kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan plastik sandalye modelleri arasından yapacağınız tercihler, stoklarımızdaki ürünler olması durumunda bekletmeden aynı gün kargoya verilir. Karton paketlerde teslimata hazır halde bulunan plastik masa modelleri; ürün sabit ayaklı olması durumunda demonte edilmiş halde, katlanır modellerdeyse doğrudan kullanıma hazır bir şekilde paketlenmiştir. Böylelikle ürünü teslim aldıktan ve kolisinden çıkarttıktan hemen sonra kullanabilirsiniz. 
Öğleden önce vereceğiniz siparişlerde hızlı teslimat imkânından yararlanabilir, günlerce kargo şirketini veya ürünün kargoya verilmesini beklemezsiniz. En az 4 adet olarak satışa sunulan plastik masa çeşitlerimiz, sipariş adedi arttıkça çok daha makul fiyatlı hale gelmektedir. Toplu alımlarınızda uyguladığımız indirimler hakkında daha fazla bilgi almak üzere dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.