Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik sandalye

Kategoriler Rattan mobilyalar Plastik sandalye kategorilerinde 60 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:60 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:60 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

PLASTİK SANDALYELER

Sunduğu kullanım kolaylığı ve rahatlığı nedeniyle herkesin ortak tercihi olan plastik sandalyeler kataloğumuz dâhilinde en cazip fiyatlarla sizi bekliyor. Stoklarımızda her zaman bulunan plastik sandalye modelleri içinden yapacağınız tercihlerde aynı gün kargoya vereceğimiz siparişinize, beklemeden minimum süre zarfında sahip olabilirsiniz. Plastik sandalye modellerinin yer aldığı ürün kataloğumuzdaki tüm sandalye çeşitleri iç içe geçmelidir. 
Plastik sandalyeler birbirine geçebildiği için depolama konusunda büyük avantaj sunar ve bu özelliği sayesinde ticari işletmelerden organizasyon işleri yapan firmalara kadar ticaret hayatının her alanında yaygın bir şekilde kullanılır. Sandalyeler hafif olduğu için uğraşmadan iç içe geçerek taşınabilir, düğün ve konser gibi organizasyonlarda çok büyük kolaylık sunar. Yüzlercesi küçük bir depoda iç içe geçirilerek saklanabilir ve üstelik sert geçen kış mevsiminden sonra görünümünden hiçbir şey kaybetmemiş olarak yaz itibarıyla tekrar dış mekânlarda kullanılabilir. 
Taşıma ve depolama konusunda kolaylık sunan plastik sandalye çeşitleri hafif olmasına karşın çok dayanıklıdır ve bu rahatlığıyla öne çıkan ürünlerin temizliği de oldukça pratiktir. Su tutarak yakabildikleri için temizlik işlerine uzun zaman ve emek harcamaya gerek bırakmaz, geçen yıllara rağmen sunduğu konfordan herhangi bir şey kaybetmez. Kataloğumuzdaki cazip fiyatlara sahip plastik sandalye çeşitlerimiz stokumuzda her daim hazır bulunmakta ve siparişinizle birlikte aynı gün kargoya verilmektedir. 

LÜKS ve UCUZ PLASTİK SANDALYE MODELLERİ

 Oldukça ekonomik bir ürün olmasının yanı sıra sunduğu kullanım kolaylığı ve herkes tarafından tercih edilişiyle cazip bir ürün olan plastik sandalye modellerimiz, Akbrella kalitesiyle sitemizin bu bölümünde sınıflandırılıyor.
 Özellikle organizasyonlarda oldukça kullanışlı bir ürün olan plastik sandalye modelleri, iç içe geçme özelliğiyle yer kaplamamasının yanı sıra hafifliğiyle de kolayca taşınılabilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında kalitesiyle de kendisini kanıtlamış olan modelimiz, temizliği açısından oldukça pratiktir. Sitemizin bu bölümünde, plastik sandalye modellerimizi inceleyebilir işletmenize, organizasyonlarınıza ve ya dilediğiniz başka bir mekâna en uygun ürüne en az 6 tane olmak şartı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünün miktarına göre değişecek olan fiyatlarımız sizin için oldukça ekonomik bir ödeme imkânı da sağlayacaktır. Sizde olumsuz koşullara karşı oldukça dayanıklı, her alanda oldukça kullanışlı bunun yanında oldukça uygun bir fiyata sahi olan bu ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen siparişinizi verin.

■ Bu alandaki ürünler en az 6 adet satın alınabilir, satın alacağınız ürün sayısı arttıkça fiyatlar daha avantajlı hale gelecektiir, Ürün seçenekleri modülünden her hangi bir paketi seçebilirsiniz.
■ Bu alandaki plastik sandalye modellerimiz genellikle stoklarımızda hazır bulunur öğlen öncesi siparişler aynı gün kargo veya ambar firmalarına teslim edilir.
■ Plastik sandalyelerimiz içiçe geçme özelliğnden dolayı oldukça az yer kaplar ve kargo, ambar fiyatları oldukça ekonomik sınırlarda olur.
■ Bu alandan beğendiğiniz ürünleri cazip vade seçeneklerinde 9 aya varan taksitle kredi kartınızla satın alabilirsiniz.
■ Bu alada 2.sınıf (EKO) ürünler mevcuttur, sayfadaki ürün detay kısımlarında ürün hakkında bilgilerde mevcuttur.