ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş
İptal ve İade Koşulları

1.Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.akbrella.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

 

2.Teslimat süresi; satın almak istediğiniz ürün açıklamasında kargo teslimat bilgisi bulunmaması durumunda ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 1 iş günü, İstanbul dışındaki adresler için ise 2 iş günüdür.

 

3.www.akbrella.com.tr’den yapılan alışverişlerde ürün detay kısmında veya sayfa başlığı altında ücretsiz kargo işaret veya ibaresi bulunmadığı taktirde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir.

 

4.Almış olduğunuz üründen 14 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0 212 546 46 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

5.Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

6.Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

 

7.Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün www.akbrella.com.tr'ye ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

 

8.Sitemizdeki “Şemsiyeni Yarat” kısmındaki özel renkte, özel boyutta ve modelde şemsiye siparişleriniz, özel renkte ürün sipaişi istekleriniz doğrultusunda üretimi kişiye özel yapılmaktadır. (Ürün seçiminde müşterilerimize sunduğumuz renk seçeneği modülünden seçim yapılması durumunda sipariş sahibine özel üretilmekte olup ayıpsız olması durumunda iade ve değişimi yapılamaz) Kişiye özel üretilen ürünlerimiz sözleşmeye dayalı üretilmektedir. Değişim ve iadesi ancak sözleşme kurallarına uyulmadığı takdirde mümkün olur.

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.