ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş
İptal ve İade Koşulları

1.Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz veya talep edeceğiniz kargo şirketi tarafından www.akbrella.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

 

2.Teslimat süresi; satın almak istediğiniz ürün açıklamasında kargo teslimat bilgisi bulunmaktadır, kargo teslimat süresi bulunmayan ürünlerde üretimi yapıldıktan sonra teslimatı yapılan ürünler için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan bilgi edininiz.

 

3.www.akbrella.com.tr’den yapılan alışverişlerde ürün detay kısmında veya sayfa başlığı altında ücretsiz kargo işaret veya ibaresi bulunmadığı taktirde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına, mesafe durumunuza ve ürün hacmine göre değişmektedir.

 

4.Hazır stoklu ürünümlerimizden almış olduğunuz üründen 14 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0 212 546 46 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade hakkınınızı zaman geçirmeden kullanabilirsiniz.

 

5.Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

6.Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

 

7.Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün www.akbrella.com.tr'ye ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

 

8.Sitemizde bulunan ürün varyasyon seçimlerinde özel renk, özel ölçülü ürün, logolu veya özel meteryal kullanılması gerektiren üretim gerektiren siparişlerde cayma hakkı ancak ürünün siparişe uygun olmaması durumunda geçerlidir. 

 

Akbrella Şemsye San ve Tic. A.Ş | Tasarım © 2017, Tüm hakları saklıdır.