Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Polar Şal | Omuz Şalı

Kategoriler Aksesuarlar Polar Şal | Omuz Şalı kategorilerinde 14 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

POLAR ŞAL
Havanın en iniş çıkışlı zamanlarından olan bahar aylarında değişken hava koşullarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarında sokağa adımımızı attığımız anda tenimize temas eden, içimizi ısıtan güneş ilerleyen saatlerde yerini rüzgara bırakıp soğuk bir havanın etkisi altına girebilir. Akbrella olarak hoş bir mekânda huzurla kahvenizi yudumladığınız dakikalarda bu kötü havanın etkisinde kalmanızı, üşümenizi, huzurunuzun kaçmasını istemeyiz. Üstelik bu duruma hazırlıksız yakalanmışken… İşte karşınızda bu tip durumlar için Polar Şal…
Özellikle işletme sahiplerinin müşterilerinin ihtiyaçları için tercih edeceği bu ürün, tüylenmeyen yapıda ve siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, lacivert gibi farklı renk tonlarında karşımıza çıkmaktadır. Sitemizin bu bölümünden online olarak sahip olabileceğiniz polar şal modelimiz oldukça cazip ve uygun fiyatıyla da yüzünüzü güldürecek…
İsminizi mekânınızdaki her unsura kazıyın…
Akbrella olarak siz müşterilerimiz için sunduğumuz bir diğer hizmetimiz ise dilediğiniz logoyu sahip olmak istediğiniz polar şal ürününüze işlek. Böylelikle hem müşterilerinizin memnuniyetini arttıracak hem de mekânınızdaki her bir unsuru işletmenize ait bir ürüne dönüştürerek markanızı tanıtmak.
Siz de işletmeleriniz için bir adım atın ve müşterilerinizin memnuniyetini arttırın. En uygun ve cazip fiyatlarla Polar Şal sadece bir tuş uzaklığınızda bekliyor.

Sonbahar ve ilk baharlarda, serin yaz akşamlarında cafe bahçelerinde üşüyen müşteriler için tüylenmeyen depomuzda stoklu tıraşlı lacivert, kırmızı, siyah, beyaz, mavi, yeşil, turuncu renklerde stoklu polar kumaştan polar şal, cafe şal modelleri online satışı bu sayfamızda dır.
Arzu eden müşterilerimiz için sipariş edecekleri polar şal ürünlerin üzerine logo nakış uygulaması da yapmaktayız, logo nakış boyutu iğne vuruş sıklığı değişkenlik gösterdiğinden dolayı nakış fiyatlarını bu alanda belirleyemiyoruz, siparişinizde logo nakış yaptırmayı düşünüyorsanız müşteri temsilcilerimizle temasa geçip logonuzu bizlere mail yoluyla göndermeniz ve arzu ettiğiniz boyutu bildirmeniz gerekmektedir. Diğer taraftan özel polar şal sipariş etmek istediğinize cepli, kapüşonlu, farklı renkte ve farklı boyutlarda da polar şal modelleri üretebiliriz.
Stok dışı özel polar şal ihtiyaçlarınızda üretim yapabilmemiz için minimum 100 adet ürün sipariş etmeniz gerekecektir.
Tel