Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Şehir mobilyaları

Şehir park bahçeleri mobilya çeşitleri, oyun alanı ekipmanları

Kategoriler Şehir mobilyaları kategorilerinde 618 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/16  Ürün Sayısı:618 
 
  Sayfa:1/16  Ürün Sayısı:618 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Şehir Kent Mobilyaları

Şehir kent mobilyaları, belediyecilik işlerinde çevre düzenlemelerinde kullanılan ve şehirlerin daha estetik görünmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bu mobilyalar aynı zamanda vatandaşların açık alanlarda daha fazla zaman geçirmesini sağlar ve şehirlerin güzelliğine katkıda bulunur. Şehir kent mobilyaları arasında park bankları, yollara yerleştirilen aydınlatma direkleri, bahçelerde kullanılan çim setleri, metal ve alüminyum döküm yapılmış dış mekan aydınlatma aplikleri, ahşap ürünlerden kamelyalar, çardaklar, piknik masaları, yeşil alanlarda spor etkinlikleri için kullanılabilen spor aletleri, çocuklar için oyun parkları, kaydıraklar ve havuzlu oyun alanları bulunmaktadır.
Bu mobilyaların yaz aylarında sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle parklarda, bahçelerde ve diğer açık hava alanlarında insanların daha fazla zaman geçirmesini sağlarlar. Ayrıca, yol ayrımı ve güvenlik elemanlarından olan yol babası modelleri gibi birçok ürün ise yıl boyunca kullanılmaktadır ve şehirlerin güvenliğine katkı sağlamaktadır.
Sayfamızda ve devamı sayfalarında bulabileceğiniz kent mobilyaları ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden indirimli fiyat teklifleri alarak, bu mobilyaları uygun fiyata satın alabilir ve şehirlerin daha güzel hale gelmesine katkı sağlayabilirsiniz. Böylece, açık hava alanlarında daha fazla zaman geçirirken, çevrenin güzelliğine katkıda bulunmuş ve şehirlerin daha güvenli hale gelmesine yardımcı olmuş olursunuz.

Tel