Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS KUMRU BANK

4 mevsim çatılı park bahçeler için ahşap hazır oturma bankı

MDS KUMRU BANK

Satış Fiyatı 2.254,23 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
MDS KUMRU BANK
4 mevsim çatılı park bahçeler için ahşap hazır oturma bankı
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 2.254,23 TL
KDV Dahil 2.254,23 TL
*

ÇATILI PARK OTURMA BANKI

Kumru oturma bankı

ÜRÜN DETAYLARI

 • Ürünümüzün ölçüleri (GxYxD) 198 cm x 205 cm x 138 cm olacaktır.
 • Ürünümüzün oturma yüzeyinde 4 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli, yaslanma yüzeyinde 1 ade 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Çam malzeme ve 1 adet 3,8 cm x 8 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme 6 kat laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.
 • Ürünümüzün çatı ve tabanı arasındaki bağlantı direklerinde 4 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli, çatıda 2 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli ahşap ve 1 adet min 3,8 cm x 6 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme kullanılmış olup laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.
 • Ürünümüzün oturağının altına 2 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Sibirya Çam keresteden payanda kullanılmıştır..
 • Ürünümüzün çatısında 1. Sınıf çamdan 1,8 cm x 8,5 cm lambri tahtası kullanılmış olup, çatı yüzeyi tamamen bindirmeli yaprak şıngıl ile kaplanmıştır.
 • Ürünümüzün tabanında 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 2 adet ayak, ürünün direk toprağa temans etmemesi çürümeye karşı daha fazladayanıklı olması adına kullanılmıştır.
 • Laminasyon sisteminde kullanılan her bir lata tek parçadan oluşmuş olup ara katlarda eklemeler yapılmamıştır.
 • Laminasyon sistemi ile üretilen tüm kavis ürünlerine dış hava şartlarına uygun hava kurumalı ve poliüretan sistem bazlı D4 tutkalı kullanılarak kavis verilmiştir.
 • Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır.
 • Ahşap malzemelere su bazlı renklendirici emprenyeli boya üzerine hava kurumalı pur özellikli ve iki kompenantlı olan dış mekân verniği uygulaması yapılmıştır.
 • Kullanılan vidalar görünen yüzeylerde siyah oksit kaplama, diğer yerlerde çinko kaplı olarak kullanılmıştır.
 • Kullanılan tüm ahşaplara fırınlama işlemi yapılarak rutubet nem oranı %10’lara düşürülmüştür.
 • Kullanıcı hataları dışında garantilidir.
 • Ürün demonte gönderilmekte olup içerisine kurulum kılavuzu eklenmektedir. Kurulum şarjlı matkap yardımı ile yontma kesme biçme olmadan kolayca yapılabilir.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Detayları: 

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 1980 cm

 

Boy Yükseklik 2050 cm

 

Derinlik iç 1100 cm

 

Ürün ağırlığı kg        

Belgeler ► TSE
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi 1. Sınıf çam
Bilgi
Boya ve cilaBilgi Dış hava koşullarına uygun boya ve cila kullanılmaktadırBilgi
Paketleme şekliBilgi Demonte paketlerdeBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi Stoklu ürünler 2 - 4 gün arasında sevkiyata hazır hale gelir.
GarantiBilgi 2 yılBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER