Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Cafe şemsiyesi kategorilerinde 56 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:56 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:56 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Cafe Şemsiyesi Modelleri

İşletmelerimizin vazgeçilmezleri olan şemsiyeler, müşterilerinizi yağmur damlalarından korurken, UV korumalı kumaşları sayesinde yazın da yakıcı güneş ışınlarını engelleyerek müşterilerinizin rahatını sağlar. Büyük cafe tipi şemsiyelerimiz, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar siz işletme sahiplerine hizmet eder. Müşterilerinizin rahatlığı ve memnuniyeti sizin için ne kadar önemliyse, siz işletme sahiplerinin de yüksek kaliteli ürünlere erişebilmesi bizim için o kadar önemlidir. Bu nedenle, farklı model ve büyüklükteki şemsiyelerimizi inceleyebilir, sonsuz dişli sistemli şemsiyelerimizi açıp kapamada size kolaylık sağlayacak şekilde tercih edebilirsiniz. Havuzlarınızda, balkonlarınızda, bahçelerinizde ve diğer çeşitli gölgelendirmek istediğiniz alanlarda da kullanabileceğiniz cafe, restoran ve yazlık dış mekan işletmelerinin genellikle tercih ettiği bu model şemsiyelerimizin genel ve teknik özellikleri ürün detaylarında yer almaktadır.

  • Kare formdaki kafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler ise 300 cm ila 700 cm çapa kadar çeşitli ölçülerde mevcuttur.
  • Üründe kullandığımız İspanyol Docril marka akrilik kumaş, ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir. Üretici firma tarafından 10 yıl solmaya ve çürümeye karşı garanti edilmiştir.
  • Yeni nesil teleskopik sistem şemsiye modellerimiz, içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilir.
  • Cafe tipi krank sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanmaktayız. Bu sistem, havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır ve şemsiyenin kumaş kısmı sert rüzgarlardan belli ölçüde korunmuş olur.
  • Ek donanım olarak şemsiyenin alüminyum ve çelik tüm gövdesini arzu ettiğiniz renkte elektrostatik renkte boyayabilir, ısıtıcı kullanmanız için elektrik donanımı ekleyebilir, led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.

Mega Şemsiyeler

Cafelerin dış mekan düzenlemelerinde artık neredeyse vazgeçilmez olan şemsiye çeşitleri, müşterilerin güneşten ve yağıştan korunmasını sağladığı için boyutları fark etmeksizin tüm işletmelerin ortak ihtiyacı haline gelmiştir. En kullanışlı ve kapladığı alan bakımından en işlevsel geometrik şekiller olarak kare ve yuvarlak ürettiğimiz dişli sistem cafe şemsiyeleri, arzu edeceğiniz renkte üretimi yapılmakta ve markanıza ait logonuzu şemsiye kumaşı üzerine serigrafi baskı tekniği ile basabiliyoruz.

Dış mekanda, büyüklüğü sayesinde geniş yüzey alanlarını güneşten ve yağıştan koruyan bu kullanışlı dev cafe şemsiyeleri, teleskopik şekilde doğrusal bir açılma payıyla birkaç saniyede açılan dişli sistem şemsiye modelleri müşterileri rahatsız etmeden, bekletmeden, sadece tek bir personel tarafından birkaç saniyede kolayca açılıp kapanır. Bu büyük cafe şemsiye modelimiz ayrıca yere monteli sabit ayaklı veya mermer ağırlıklı mobil tekerlekli taşınabilir ayak seçeneklerine sahiptir.

Tel