Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Cafe şemsiyesi kategorilerinde 44 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:44 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:44 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Akbrella markamıza ait üstün kalitedeki güneş şemsiyelerini kendimiz üretmekteyiz

 

CAFE ŞEMSİYESİ

Cafe şemsiyesi
■ Daha çok Cafelerde tercih edilen dişli sistem şemsiyelerimizin yuvarlak formların çapları 300cm ile 700cm arasındadır.
■ Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında üretmekteyiz.
■ Dişli sistem cafe tipi şemsiyelerde kullandığımız İspanyol Docril marka akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir.
Teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla yukarı aşağı itilmek suretiyle şemsiye teleskopik biçimde alır ve kapanır.
■ Cafe tipi dişli sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanıyoruz baca sistemi havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır.

MEGA BÜYÜK ŞEMSİYELER

Cafelerin dış mekan düzenlemelerinde artık vazgeçilmezlerden biri haline gelen dişli sistem şemsiye çeşitleri müşterilerin güneşten ve yağıştan korunmasını sağladığı için büyüklüğü fark etmeden tüm işletmelerin ortak ihtiyacıdır. En kullanışlı ve kapladığı alan bakımından en işlevsel geometrik şekiller olarak kare ve yuvarlak ürettiğimiz dişli sistem cafe şemsiyeleri 300x300, 600x600 gibi farklı boyutlardadır.

Dış mekanda geniş yüzey alanlarını güneşten ve yağıştan koruyan bu kullanışlı cafe şemsiyeleri İspanyol Docril marka kumaş kullanılarak üretilmiştir. Bu ithal akrilik kumaşın en büyük özelliği; ısı geçirmediği için yaz sıcaklarında dahi şemsiye altı bölümün serin kalmasını sağlaması ve su itici özelliği sayesinde yağışlı havalarda altta oturan müşterilerin ıslanmasını önlemesidir.

Teleskopik şekilde doğrusal bir açılma payıyla birkaç saniyede açılan dişli sistem şemsiye modelleri müşterileri rahatsız etmeden, bekletmeden, sadece tek bir personel tarafından birkaç saniyede kolayca açılır ve kapanır. Sonsuz dişli sistem kullanımıyla güç harcamadan, herkesin açıp kapatabileceği pratiklikte bir kullanıma sahip olan cafe şemsiyesi modellerimizde ayrıca baca sistemi de bulunur. Bu baca sistemiyle sağlanan hava sirkülasyonu, yazın en sıcak günlerinde dahi şemsiye altı bölümün daha serin olmasını ve şemsiyenin de kullanım ömrünün uzamasını sağlar.

 

AKBRELLA CAFE ŞEMSİYELERİ

 Yaz, kış fark etmeksizin işletmelerimizin vazgeçilmezi olan şemsiyeler, müşterilerinizi hem yağmur damlalarından koruyor hem de fazla güneş ışınlılarının müşterilerinizi rahatsız etmesini önlüyor. Kapladığı alan oldukça büyük olan bu şemsiyeler dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar siz işletme sahiplerine hizmet ediyor. Kulağa hoş geliyor değil mi? Akbrella olarak sitemizin bu kısmını siz işletme sahiplerine ayırdık. Mekânlarınızı ziyaret edecek olan müşterilerinizin rahatlığı ve memnuniyeti sizin için ne kadar önem arz ediyorsa, siz mekân sahiplerinin de sahip olmak istediği ürene erişebilmesi bizim için o kadar önem arz etmekte. İşte bu neden doğrultusunda bu bölümde farklı model ve büyüklükteki şemsiye modellerimizi inceleyebilecek, size kolaylık sağlayacak dişli sistemimize sahip şemsiyelere göz gezdirebilecek, en uygun ürüne sahip olabileceksiniz.
  Daha çok cafelerde tercih edilen dişli sistem şemsiyelerimiz yuvarlak formları beraberinde 300cm ile 700cm arasında çaplara sahiptir. Dişli sistem cafe tipi şemsiyelerde kullandığımız İspanyol Docril marka akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir. Sistemi sayesinde size oldukça kolaylık sağlayacak olan dişli sistem şemsiye modelimiz kumaşıyla beraber de müşterilerinize oldukça korunaklı bir ortam sunacak. Bunun yanında kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz ise 300x300cm ile 600x600cm arasında üretilmektedir. Unutmayın mekânlarınız için en uygun şemsiye modelleri şuan karşınızda duruyor. Siz de bu uygun fiyatlarla ürünlerimizden bir tanesine sahip olun.

 

Akbrella Kampanya