Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Cafe şemsiyesi kategorilerinde 20 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAFE ŞEMSİYESİ
■ Daha çok Cafelerde tercih edilen dişli sistem şemsiyelerimizin yuvarlak formların çapları 300cm ile 700cm arasındadır.
■ Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında üretmekteyiz.
■ Dişli sistem cafe tipi şemsiyelerde kullandığımız İspanyol Docril marka akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir.
Teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla yukarı aşağı itilmek suretiyle şemsiye teleskopik biçimde alır ve kapanır.
■ Cafe tipi dişli sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanıyoruz baca sistemi havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır.

MEGA BÜYÜK ŞEMSİYELER

Cafelerin dış mekan düzenlemelerinde artık vazgeçilmezlerden biri haline gelen dişli sistem şemsiye çeşitleri müşterilerin güneşten ve yağıştan korunmasını sağladığı için büyüklüğü fark etmeden tüm işletmelerin ortak ihtiyacıdır. En kullanışlı ve kapladığı alan bakımından en işlevsel geometrik şekiller olarak kare ve yuvarlak ürettiğimiz dişli sistem cafe şemsiyeleri 300x300, 600x600 gibi farklı boyutlardadır.

Dış mekanda geniş yüzey alanlarını güneşten ve yağıştan koruyan bu kullanışlı cafe şemsiyeleri İspanyol Docril marka kumaş kullanılarak üretilmiştir. Bu ithal akrilik kumaşın en büyük özelliği; ısı geçirmediği için yaz sıcaklarında dahi şemsiye altı bölümün serin kalmasını sağlaması ve su itici özelliği sayesinde yağışlı havalarda altta oturan müşterilerin ıslanmasını önlemesidir.

Teleskopik şekilde doğrusal bir açılma payıyla birkaç saniyede açılan dişli sistem şemsiye modelleri müşterileri rahatsız etmeden, bekletmeden, sadece tek bir personel tarafından birkaç saniyede kolayca açılır ve kapanır. Sonsuz dişli sistem kullanımıyla güç harcamadan, herkesin açıp kapatabileceği pratiklikte bir kullanıma sahip olan cafe şemsiyesi modellerimizde ayrıca baca sistemi de bulunur. Bu baca sistemiyle sağlanan hava sirkülasyonu, yazın en sıcak günlerinde dahi şemsiye altı bölümün daha serin olmasını ve şemsiyenin de kullanım ömrünün uzamasını sağlar.

.
.
Akbrella indirim