Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Cafe şemsiyesi kategorilerinde 42 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:42 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:42 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe şemsiyesi tasarla

 

CAFE ŞEMSİYESİ

Cafe şemsiyesi

 Yaz, kış fark etmeksizin işletmelerimizin vazgeçilmezi olan şemsiyeler, müşterilerinizi hem yağmur damlalarından koruyor hem de yakıcı güneş ışınlılarının müşterilerinizi rahatsız etmesini UV korumalı kumaşla önlüyor. Kapladığı alanı yaşam alanlarına dönüştüren  bu büyük cafe tipi şemsiyeler dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar siz işletme sahiplerine hizmet ediyor. Mekânlarınızı ziyaret edecek olan müşterilerinizin rahatlığı ve memnuniyeti sizin için ne kadar önem arz ediyorsa, siz mekân sahiplerinin de sahip olmak istediği yüksek kaliteli ürene erişebilmesi bizim için o kadar önem arz etmekte. İşte bu neden doğrultusunda bu bölümde farklı model ve büyüklükteki şemsiye modellerimizi inceleyebilecek, açıp kapamada size kolaylık sağlayacak sonsuz dişli sistemli şemsiyelere bu bölümde göz gezdirebilecek, en uygun ürüne sahip olabileceksiniz. Genellikle cafe, restoran ve çeşitli yazlık dış mekan işletme sahiplerinin tercih ettiği bu model şemsiyelerimizi, havuzlarınızda, balkonlarınızda, bahçelerinizde ve daha başka çeşitli gölgelendirmek istediğiniz alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Şemsiyelerimizin genel ve teknik özellikleri ürün detaylarında bulabilirsiniz.

■ Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler 300 cm ila 700 cm çap arasında çeşitli ölçülerde ihtiyacınıza uygun ürün seçenekleri mevcuttur.
■ Üründe kullandığımız İspanyol Docril marka akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir, üretici firma tarafından 10 yıl solmaya ve çürümeye karşı garanti edilmiştir.
■ Yeni nesil teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla, şemsiye yukarı aşağı itilmek suretiyle teleskopik biçimde açılıp kapanması kabiliyeti nedeniyle masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilmektedir.
■ Cafe tipi krank sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanmaktayız, bu sistem, havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır ve şemsiyenin sert rüzgarlardan kumaş kısmı belli ölçüde korunmuş olur.
■ Ek donanım olarak şemsiyenin alüminyum ve çelik tüm gövdesini arzu ettiğiniz renkte elektrostatik renkte boyama yapabilir, ısıtıcı kullanmanız için elektrik donanımı ekleyebilir, led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.

 

MEGA ŞEMSİYELER

Cafelerin dış mekan düzenlemelerinde artık neredeyse vazgeçilmez olan şemsiye çeşitleri, müşterilerin güneşten ve yağıştan korunmasını sağladığı için boyutları fark edilmeksizin tüm işletmelerin ortak ihtiyacı haline gelmiştir. En kullanışlı ve kapladığı alan bakımından en işlevsel geometrik şekiller olarak kare ve yuvarlak ürettiğimiz dişli sistem cafe şemsiyeleri arzu edeceğiniz renkte üretimi yapılmakta markanıza ait logonuzu şemsiye kumaşı üzerine serigrafi baskı tekniği ile logonuzu basabiliyoruz.

Dış mekanda, büyüklüğü sayesinde geniş yüzey alanlarını güneşten ve yağıştan koruyan bu kullanışlı dev cafe şemsiyeleri, Teleskopik şekilde doğrusal bir açılma payıyla birkaç saniyede açılan dişli sistem şemsiye modelleri müşterileri rahatsız etmeden, bekletmeden, sadece tek bir personel tarafından birkaç saniyede kolayca açılır ve kapanır. Bu büyük kafe şemsiye modelimiz ayrıca yere monteli sabit ayaklı veya mermer ağırlıklı mobil tekerlekli taşına bilir ayak seçeneklerine sahiptir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58