Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Şemsiye altlıkları

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Şemsiye altlıkları kategorilerinde 32 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:32 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:32 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

ŞEMSİYE ALTLIĞI
Nasıl ki yazın tadını huzurla çıkarmamız için gerekli olan şey bir şemsiye edinmekse, huzurun koruyucusu, hoş zamanlarımızın kurtarıcısı olan şemsiye modellerimizin vazgeçilmezi de şemsiye altlıklarıdır. Sitemizin bu bölümünde daha önce inceleme imkânı bulduğunuz, teleskopik cafe şemsiyeleri, teras şemsiyeleri, büyük bahçe şemsiyeleri, ekonomik güneş şemsiyeleri, havuz şemsiyeleri ve plaj şemsiyeleri gibi modellerimize en uygun şemsiye altlığına ulaşabilir, ulaştığınız ürünle şemsiyenizi en uygun fiyatla tamamlayabilirsiniz.
Şemsiye çeşitlerine göre farklılık gösteren şemsi altlıklarımız, mermer, bidon, taş ağırlık şeklinde çeşitlilik göstermektedir. Özellikle plaj ve havuz kenarlarında kullanılan şemsiyelere uygun olan bidon tip şemsiye altlıklarından, bar ve kafe gibi işletmelere ait şemsiyeler için kullanılan ve geniş gölgelik alanlar oluşmasına olanak sağlayan ağırlıklı şemsiye altlıklarına, dayanıklılığını ham maddesiyle de kanıtlamış olan mermer şemsiye altlıklarından, beton zemine vidalar yardımıyla sabitlenen şemsiye ayağına kadar en şiddetli rüzgârlarda bile şemsiyenin sabit durmasını sağlayan ürünlerimiz farklı hacim ve büyüklükteki her şemsiyeye uyum sağlamaktadır.
Tüm bu kullanışlı ürünlerin ve avantajlı özelliklerin haricinde sahip olmak istediğiniz şemsiye modeline en uygun altlığı seçerken dikkat etmeniz gereken bir takın hususlar vardır. Şemsiyenin taşıyıcı borusunun kalınlığı, deferli veya düz olması durumu şemsiye ayağına uyumluluğu açısından oldukça önemlidir. Bu hususu dikkate alarak ve ölçü ve ağırlıkların şemsiyenin rüzgârda devrilmesi tehlikesini anlatan dikkat edilmesi gereken önemli bilgileri ürün detaylarımızda inceleyerek size un uygun ürüne sadece bir tuş sayesinde ulaşabilirsiniz.

ŞEMSİYE KAİDELERİ
■ Akbrella teleskopik cafe şemsiyeleri, teras şemsiyeleri, büyük bahçe şemsiyeleri, ekonomik güneş şemsiyeleri, havuz şemsiyeleri ve plaj şemsiyeleri ayaklarını bu platformda inceleyebilirsiniz.
■ Mermer ağırlıklı tekerlekli çelik çerçeve ayak çeşitleri farklı ölçülerde ve farklı ağırlıklarda tüm çeşitlerimizi bu alanda inceleyebilirsiniz.
■ Bu alanda satın alacağınız şemsiye ayakları ürünlerde dikkat edilmesi gereken 2 önemli husus vardır.
1) Şemsiyenin taşıyıcı borusunun kalınlığı, deferli veya düz olması durumu şemsiye ayağına uyumluluğu açısından çok önemlidir.
2) Ölçü ve ağırlıkların şemsiyenin rüzgarda devrilmesi tehlikesini anlatan dikkat edilmesi gereken önemli bilgileri ürün detaylarımızda incelemenizi tavsiye ederiz.

ŞEMSİYE AYAKLARI
Yaz mevsiminde açık havada güneş ışınlarından korunarak zaman geçirme imkânı sunan, deniz ve havuz kenarlarından kafelerin bahçe ve teraslarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan şemsiyelerimiz için ayaklık bulabileceğiniz şemsiye ayaklıkları kataloğumuzda ağırlıklı ve bidon tip modeller bulunuyor. Plaj ve havuz kenarlarında bilhassa aileler tarafından kullanılan şemsiyeler için uygun olan bidon tip şemsiye ayakları farklı litre hacimleriyle her büyüklükteki şemsiyeyi, en şiddetli rüzgârda bile sabit tutmaktadır. Ürün kataloğumuzda yer alan ağırlıklı şemsiye ayakları ise bar ve kafe şemsiyeleri bölümümüzde yer alan, geniş gölgelik alanlar oluşturan şemsiye modelleri içindir. Mermer kullanımıyla şemsiyelerin zemine sabitlenmesini sağlayan bu ayaklıkların zeminle temas bölümünde tekerlek kullanıldığından şemsiye ve ayaklıklar ne kadar ağır olursa olsun istendiğinde pratik bir şekilde yer değişimi yapılabilir. Mermer ağırlıklarla desteklenen tekerlekli şemsiye ayaklıkları 400x400, 500x500 ebatlarındaki oldukça büyük şemsiye modellerinde dahi stabil kullanım sağlar. Rüzgârda şemsiyenin savrulmamasını, devrilmemesini ve yerinden oynamamasını sağlayan bu şemsiye ayaklıkları; büyük bahçe şemsiyesi, havuz ve plaj şemsiyesi, bar ve cafe şemsiyesi, güneş şemsiyesi, teras şemsiyesi kataloglarımızda yer alan tüm ürünlerle uyumludur.

Tel