Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Pergola sistemleri imalatı

Kategoriler Tente Çadır Branda Pergola sistemleri imalatı kategorilerinde 4 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

PERGOLA SİSTEMLERİ

 

Yazın sıcak güneşinden, yağmurun ıslatan şiddetinden, kışın dondurucu soğuğundan hem korunmak hem de üstü açık güzel yaz akşamlarıda yıldızları seyrederek güzel bir vakit geçirmek için bir alan oluşturmayı düşündüğünüzde en güzel çözüm pergola tente sistemleridir diyebiliriz.
Led ışıklandırmalı ve aydınlatma üniteleri olmadan üretimini yaptığımız pergola sistemlerimiz uzaktan kumandalı olup elektrik motoru kullanılarak üretilmektedir, elinizdeki bir tuşa basarak çok kısa bir sürede açıp kapayabileceğiniz.
Bazı model pergola sistemlerimizdeki led aydınlatma ünitelerini uzaktan kumanda ile ışık yoğunluğunu çoğaltıp kısabilir farklı renk seçeneklerinde aydınlatma rengini kumandanızla seçebilirsiniz.
Açıp kapamalı alanınıza uygun göreceğiniz değişik gramajlarda bir çok kalitedeki kumaş modellerimizden birini seçebilir bütçenize uygun kalitede 7-10 gün gibi bir sürede bir pergola sistemine sahip olabilirsiniz.
Tüm modellerimizde yağmur suyu deresi mevcuttur, bu sayede yoğun yağmurlardan etkilenmez ürününüzü yağmurlu günlerde güvenle kapalı su sızdırma olarak keyifle kullanabilirsiniz.
Ürünlerde kullandığımız inox bağlantı parçalarının tamamı paslanmaz özellikli olup saate 90kmh da esen rüzgarlara dayanıklı biçimde tasarlanıp üretilmektedir, üründe kullandığımız motor dakikada 11 devir yaparak oldukça kısa bir sürede açılıp kapama işlemi gerçekleşmektedir.

 

PERGOLA İMALATI İSTANBUL

Tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye-nin tüm illerine raylı sistem motorlu pergola sistemleri üretiyoruz.
Kullanım alanınızın teknik ölçülerini satış ekibimizle paylaşmanız halinde sizin için en uygun fiyatlandırma çalışması yapılacak, siparişiniz durumunda ihracata uygun koşullarda paketlenmiş pergola siparişiniz güven içerisinde kapınıza kadar tarafımızdan sizlere ulaştırılacaktır.
İstanbul Avrupa yakasındaki pergola ihtiyacınızda teknik ekibimiz sizleri ziyaret ederek sizlere pergola siparişiniz ve kullanım amacınıza uygun projelerle sizleri detaylı bilgilendireceklerdir.

 

TASARIM DESTEĞİ

Pergola kullanmak istediğiniz alanınızın bir kaç açıdan görsellerini çekip bizlere ölçüleriyle paylaşmanız durumunda teknik ekibimiz sizlere 3D programlarında çalışmalar hazırlayarak sizinle fiyatları ile birlikte paylaşacaklardır.