Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Pergola sistemleri

Kategoriler Çadır Branda Tente Pergola sistemleri kategorilerinde 4 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PERGOLA SİSTEMLERİ

 

Yazın sıcak güneşinden, yağmurun ıslatan şiddetinden, kışın dondurucu soğuğundan hem korunmak hem de üstü açık güzel yaz akşamlarıda yıldızları seyrederek güzel bir vakit geçirmek için bir alan oluşturmayı düşündüğünüzde en güzel çözüm pergola tente sistemleridir diyebiliriz.
Led ışıklandırmalı ve aydınlatma üniteleri olmadan üretimini yaptığımız pergola sistemlerimiz uzaktan kumandalı olup elektrik motoru kullanılarak üretilmektedir, elinizdeki bir tuşa basarak çok kısa bir sürede açıp kapayabileceğiniz.
Bazı model pergola sistemlerimizdeki led aydınlatma ünitelerini uzaktan kumanda ile ışık yoğunluğunu çoğaltıp kısabilir farklı renk seçeneklerinde aydınlatma rengini kumandanızla seçebilirsiniz.
Açıp kapamalı alanınıza uygun göreceğiniz değişik gramajlarda bir çok kalitedeki kumaş modellerimizden birini seçebilir bütçenize uygun kalitede 7-10 gün gibi bir sürede bir pergola sistemine sahip olabilirsiniz.
Tüm modellerimizde yağmur suyu deresi mevcuttur, bu sayede yoğun yağmurlardan etkilenmez ürününüzü yağmurlu günlerde güvenle kapalı su sızdırma olarak keyifle kullanabilirsiniz.
Ürünlerde kullandığımız inox bağlantı parçalarının tamamı paslanmaz özellikli olup saate 90kmh da esen rüzgarlara dayanıklı biçimde tasarlanıp üretilmektedir, üründe kullandığımız motor dakikada 11 devir yaparak oldukça kısa bir sürede açılıp kapama işlemi gerçekleşmektedir.