Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yağmur Şemsiyesi

Kategoriler Yağmur Şemsiyesi kategorilerinde 16 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

YAĞMUR ŞEMSİYESİ

Kış aylarında herkesin ortak ihtiyacına dönüşen yağmur şemsiyesi modellerini her kalite beklentisi ve bütçeye uygun, geniş içerikli tasarım ve renk seçeneklerine sahip modellerle ürün kataloğumuzda bulabilirsiniz. Yağmur şemsiyeleri yerli ve yabancı üretim ürünler olarak farklı kalitelerde, bay ve bayanlar için oldukça geniş model çeşitliliğine sahiptir. Koli bazında toplu satışlarımız, işletme sahiplerine en ekonomik şekilde koli bazında alım imkânı sunmaktadır.

Yağmur şemsiyesi modelleri arasında Kobold, April ve Snotline gibi üretim kalitesiyle birçok ülkede tanınan birinci sınıf ürünlerin yanı sıra seri sonu fırsat ürünler de yer alıyor. Katlanır ve baston şemsiye çeşitleriyle tercihini kaliteden yana kullananlara hitap eden Alman markası Snotline’nın yeni sezon ürünleri, ürün çeşitliliği ve dayanıklı üretimiyle farkını ortaya koyan Kobold ve April gibi şemsiye modellerini çok makul fiyatlarla satın alabilirsiniz. Gelin şemsiyesi, çocuk şemsiyesi gibi farklı tasarım ve renklerdeki şemsiye modellerine ek olarak protokol şemsiyesi olarak bilinen geniş kullanım alanına sahip şemsiye çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Sert rüzgârlara dayanabilen ve su itici özelliğe sahip birinci kalite şemsiye modelleri ve ayrıca pek çok model seçeneğine sahip katlanır şemsiye çeşidini bir tıkla sipariş edebileceğiniz kataloğumuzda logo baskı uygulamalı promosyon şemsiyeler de bulunmaktadır. Promosyon şemsiyesi için özel siparişlerinize uygun tasarım seçenekleri sunduğumuz gibi, daha ekonomik seçenekler olarak mini katlanır promosyon şemsiyelerimiz de bulunuyor. Toplu yağmur şemsiyesi alımlarınız için geçerli olan cazip indirimlerimiz ve ödeme seçenekleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye, internet üzerinden veya telefonla bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.


BASTON ŞEMSİYE
■ Bu platformda çeşitli markalara ait zengin çeşitli ucuz şemsiye modellerini bulabilirsiniz. Şeffaf ekonomik modeller, küçük katlanır şemsiyeler ve tam otomatik baston şemsiyeler.
■ Bay ve bayanlar için farklı üretilen değişik modeldeki yağmur şemsiyeleri modellerini taksitli veya indirimli peşin avantajlarıyla bu alanda bulabilirsiniz.
■ Başlıca markalardan Akbrella şemsiye, Snotline Şemsiye, April şemsiye, Golf şemsiye ve promosyon şemsiye markalarının zengin çeşitleri akbrella.com.tr de beğeninizi bekliyor.
■ Aynı zamanda toptan şemsiye almak isteyen esnaf arkadaşları da unutmadık, koli bazında yağmur şemsiyesi almak isteyen müşterilerimize özel indirimli paketler sunuyoruz.
■ Markalı baston şemsiye genellikle 2 yıl garantilidir, arıza durumunda garanti kapsamdaki ürünlerin kargo bedelleri kullanıcı tarafından ödenir.