Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yağmur şemsiyesi

Yağmur Şemsiyeleri

Kategoriler Aksesuarlar Yağmur şemsiyesi kategorilerinde 12 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

YAĞMUR ŞEMSİYESİ
Kahveniz eşliğinde, pencerenin önünde oldukça güzel ve huzurlu görünen yağmur damlaları dışarıya adımınızı attığınız an da sizin için oldukça zorlayıcı bir durum yaratabilir. İşte bunun bilincinde olan Akbrella indirimli ve uygun fiyatlarıyla, modern görünümüyle, kullanışlı yapısı ve dayanıklı mekanizmasıyla yağmurlu günlerinizin vazgeçilmezi olacak yağmur şemsiyesi modellerini siz müşterilerimize sunuyor. Çeşitli model ve yapı seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun olan yağmur şemsiyesi modellerimiz tekli satışlarının yanında işletme sahipleri için koli bazında toplu satış imkânı da bulunduruyor.
Su itici özelliği ve yağmurlu hava koşullarını daha da zorlayacak rüzgâra karşı duran dayanıklı yapısı sayesinde müşterilerine birçok avantaj sunan yağmur şemsiyesi modelleri mekanizmasının yanı sıra görünümü ve modelleriyle her cinsiyete ve zevke hitap etmeyi başarıyor. Ayrıca zevkinize bırakılan logo seçimi de ürünlerimizi adeta isteğiniz gibi dekor etme seçeneğini sizlere sunuyor. Tüm bu avantajları ile gözdeniz olacak yağmur şemsiyesi modellerimiz arasında Kobold, April ve Snotline gibi üretim kalitesiyle birçok ülkede tanınan birinci sınıf ürünlerin yanı sıra bütçenize uygun seri sonu fırsat ürünler de yer alıyor. Ayrıca katlanır ve baston şemsiye çeşitleriyle tercihini kaliteden yana kullananlara hitap eden Alman markası Snotline’nın yeni sezon ürünleri, ürün çeşitliliği ve dayanıklı üretimiyle farkını ortaya koyan Kobold ve April gibi şemsiye modellerine sitemizden ulaşabilir ve tüm isteklerinize bir tuşla sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünlerimizin haricinde sitemizden yağmur şemsiyesi modelinize en uygun ve evinizin dekoruna en yakışan şemsiyelik modellerimize de göz atabilir paslanmaz metal krom ve ya sarı pirinç döküm el yapımı şemsiyeliklerimizden dilediğinize sahip olabilirsiniz.

BASTON ŞEMSİYE
Yağmurun vazgeçilmezi, müşterilerimizin kurtarıcısı olan şemsiye modellerimize kullanımı ve dayanıklılığı, bunun yanında da görünümü ile sizlere hitap edecek bir yenisi daha ekleniyor. Tüm bu ihtiyaçlara aynı anda cevap verecek olan baston şemsiye modellerimiz rengarenk seçenekleri ile gökkuşağından kopup siz müşterilerimizin yardımına koşuyor. Baston model ahşap sapı ile hem sağlığınızın dostu hem de kombinasyonunu tamamlayıcısı olacak şemsiye modellerimiz indirimli ve bütçenize uygun fiyatları ile de oldukça cazip olmayı başarıyor. Çeşitli renkleri ile her yaşa, cinsiyete ve isteğe cevap verecek olan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla müşterilerimize sadece bir tuş uzaklıkta…
Tam otomatik bir mekanizmaya sahip olan baston şemsiye fiyatları indirimli fiyatları ile taksitli ve peşin avantajlı ödeme koşullarıyla da bütçenize uyum sağlıyor. Ayrıca Akbrella olarak toptan alım yapmak isteyen işletme sahipleri ve müşterilerimize de indirimli paketlerle ödeme avantajları sunuyoruz. Hem görümü hem cazip fiyatı hem de kullanışlı özellikleri ile baston şemsiye ve diğer ürünler sizi bekliyor.

Tel