Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Protokol şemsiyesi

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Protokol şemsiyesi kategorilerinde 14 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Protokol şemsiyesi

■ Yüksek kalitede üretilen protokol şemsiyesi diye adlandırdığımız üst kalite bu şemsiyeleri daha çok Cumhurbaşkanlığı, Baş banlık, Bakanlıklar ve üst düzey bürokratlar valeleri tarafından kullanılmaktadır.
■ Protokol şemsiyelerimizin kolları %100 fiber olarak üretilmektedir, sert rüzgarda şemsiye ters dönmesi dahilinde bile kırılmaz 2-3 saniyede eski halini alarak kullanıcısını yarı yolda bırakmaz.
■ Bu ürünlerde kullanılan kumaş ipek kadar ince su iticili (ıslanmaz özellikte) olup elle gerdirerek yırtamayacağınız kadar ar da mukavemetlidir.
■ Protokol için hazırladığımız yağmur şemsiyeleri genellikle siyah renk olup lacivert renk seçenekleri de mevcuttur, dileyen müşterilerimize logo baskı uygulamasını da yapmaktayız.
■ Bu alanda perakende alışveriş yapabilirsiniz, almış olduğunuz protokol şemsiyeleri anlaşmalı olduğumuz kargolarla muhafaza içerisinde kullanıcısına güvenle ulaştırılır.

Vip şemsiye modelleri

Kalitesiyle üst sınıfa hitap eden, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık gibi en üst düzeydeki bürokratların görev aldığı devlet kurumlarındaki korumalar kullandığı için protokol şemsiyesi olarak adlandırılan şemsiyelerimiz son derece geniş bir koruma alanına sahiptir. Geniş bir alanı korumasına rağmen bu protokol şemsiyeleri hafiftir ve böylelikle tutan kişiyi yormaz, uzun süre boyunca taşınabilir.
Saf fiberden üretilen ve sayede sert rüzgâra dahi dayanabilecek kadar yüksek mukavemete sahip olan protokol şemsiyeleri ters dönmesi halinde birkaç saniyede eski formunu geri kazanır. Kuvvetli rüzgârda ters dönmesi halinde kendi kendine eski haline dönen bu yüksek mukavemetli şemsiyeler sınıfının en üstünde yer almaktadır.
Islanmaz özelliğe sahip, su itici yapısıyla çok kısa sürede kuran kumaşı protokol şemsiyelerini diğerlerinden ayırır. İpek yumuşaklığı ve inceliğindeki bu birinci sınıf kumaş sayesinde şemsiye hem hafif olur hem de kapanır kapanmaz kurumaya başlar. Protokol şemsiyelerimizin kumaşı çok ince, ipeksi bir yapıya sahip olmasına rağmen elle tutularak kuvvetlice çekiştirilse dahi yırtılamayacak kadar yüksek mukavemetli, çok özel bir kumaştır. Sitemiz üzerinden yapacağınız toplu protokol şemsiyesi alımlarında özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.