Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yağmurluk

Kategoriler Aksesuarlar Yağmurluk kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

TOPTAN YAĞMURLUK SATIŞI
Şemsiye taşımaktan hoşlanmayanlardan mısınız? Belki de o kadar meşgulsünüz ki kimi zaman yanınızdan ayırmamanız gereken şemsiyelerinizi unutuveriyorsunuz. Ya da kim bilir gün bugün size kötü bir sürprizle geldi ve yağmur damlalarını serpiştirmeye başladı. Evet, kesinlik oldukça olumsuz koşullarla kaşı kaşıyasınız… Ama hiç endişeniz olmasın, Akbrella daima yanınızda.
Sitemizin bu kısmı, siz müşterilerimiz için yukarıda saydığımız tüm olumsuz koşulları en aza indirmek için hazırlandı. Bu bölümümüzde, yurt dışından ithal ettiğimiz, orta incelikte ceket yağmurluk çeşitleri, uzun balıkçı tipi astarlı parka yağmurluk çeşitleri, cep ve çantaya girebilen ince poşet yağmurluk modellerinde, kullan at yağmurluk birçok modele rastlayacaksınız. Koli bazında toptan satış yaptığımız ürünlerimiz modellerine göre farklılık göstererek koli içerisinde 40-200 adet arasında bulunmaktadır. Bu modellerimize verdiğiniz siparişle en uygun fiyata sahip olabilir, zorlu hava koşullarına kolaylıkla bertaraf edebilirsiniz.
Modellerimiz arasında bulunan tek kullanımlık kullan at yağmurluk modelimiz sayesinde yağmurdan bu modelimiz ile kolaylıkla korunabilir, özellikle piknik alanlarında, konser alanlarında, açık hava toplantıları ve davetlerde kötü bir sürpriz olan yağmur ile karşılaşmanız durumunda en ekonomik korunma yolunu kullanabilirsiniz. Şemsi modellerimizin yanında en kullanışlı ürünlerimizden olan yağmurluk modellerimize bir göz atmayı ihmal etmeyin ve yağmuru dert etmeyi unutun.
Yurt dışından ithal ettiğimiz orta incelikte ceket yağmurluk çeşitleri, uzun balıkçı tipi astarlı parka yağmurluk çeşitleri, cep ve çantaya girebilen ince poşet yağmurluk modellerinden
kullan at yağmurluk koli bazında toptan satışını online olarak yapmaktayız. Tek kullanımlık yağmurluklar şeffaf, kırmızı, mavi, lacivert ve beyaz renkte olup her koli içerisinde 200 adet bulunur.
Yağmurlu günlerde piknik alanında, konserlerde ani yağan yağmurlarda, açık hava toplantılarında, yağmurlu günde yapılan mitinglerde adeta bir kurtarıcı olan tek kullanımlık yağmurluklar ekonomik bir bütçe ile kullan at yağmurluk alıp b kaos durumunu çözebilirsiniz.
Ürün satışlarımız koli bazındadır, satın almak istediğiniz yağmurluk modeline göre 40 adet ile 200 adet arası koli içinde bulunan yağmurluk miktarları her model içinde fiyatta değişkenlik göstermektedir.
Yağmurluk stoklarımızı yoğunluktan dolayı bazen sitemize eklemeye geç kalabilir, web sitesi dışında depomuzda canlı satış olabileceğinden online alışveriş yapmadan önce müşteri temsilcilerimizden stok sorgulamanızı tavsiye ederiz.

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58
Tel