Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik tabure

Kategoriler Plastik mobilyalar Plastik tabure kategorilerinde 2 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

TABURE
Birinci sınıf ve Eko ikinci sınıf plastik tabure çeşitlerini makul fiyatlarla hemen sipariş edebileceğiniz kataloğumuzda birçok model ve renk seçeneği bulunuyor. İç içe istiflenebildiği için depolama konusunda büyük kolaylık sunan, bakım da gerektirmediği için bilhassa ticari işletmelerin tercihi olan plastik tabure modellerinde asgari sipariş limitimiz 10 adettir.
Plastik tabure modelleri kataloğumuzda görüntülenen fiyatlar 10 adet ürün için geçerli olup, bu fiyatların tamamına KDV dâhildir. Asgari 10 adet plastik tabure siparişi kabul ediyor, çok sayıdaki tabure siparişlerinizdeyse özel indirimler yapıyoruz. Plastik tabure çeşitlerini incelerken ürünlerle ilgili açıklamaların olduğu bölümlerde, ürünün birinci sınıf veya Eko ikinci sınıf plastik malzemeden imal edildiğini görebilirsiniz. Kataloğumuzda ki ürünlerin büyük kısmı birinci sınıf plastik malzemedir.
Kataloğumuzdaki plastik tabure modellerinin büyük bölümü her zaman stoklarımız dâhilindedir ve bu ürünler siparişinizle birlikte bekleme olmaksızın aynı gün kargoya verilebilir. Stoklarımızda tükenmiş olan ürünlerden seçim yapmanız durumundaysa en geç 3 işgünü içinde sevkiyat yapılmaktadır. Çok sayıda siparişlerde uyguladığımız indirimler, özel tasarım siparişleriniz için 7 gün, 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

PLASTİK TABURESİ
■ Bu alandaki plastik bar sandalyesi modellerin minimum satış miktarı 10 adettir, Ürün seçenekleri modülünde farklı paketler indirimli fiyatlara satışa sunulmuş olup KDV dahil edilmiştir.
■ Fiyat kupüründe bulunan fiyatlar 10 adet plastik taburenin KDV dahil fiyatıdır, daha yüksek adetlerde fiyatlar daha ekonomik hale getirilmiştir.
■ Burada satışa sürülen tüm plastik tabureler iç içe istiflenebildiğinden oldukça ekonomik bir alan kaplamaktadır.
■ Bu sayfada bulunan taburelerin bir çoğu 1.sınıf plastikten üretilmektedir, EKO 2.sınıf plastikten üretilen ürünler Ürün detayları bölümünde belirtilmiştir.
■ Bu alandaki ürünlerin bazıları stokumuzda hazır olmayabilir, hazır olan ürünler aynı gün sevki yapılır, stoklarda bulunmayan ürünler 3 iş günü içerisinde sevki yapılır.
Tel