Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Pergola sistemleri

Uzaktan kumandalı, raylı, led ışıklı pergola modelleri

Kategoriler Pergola & Tente Pergola sistemleri kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PERGOLA SİSTEMLERİ
Günümüzde trend olan gölgelendirme sistemleri arasına giren pergola modelleri, yaz kış bahar aylarında ihtiyaç duyulan kullanıma uygun pergola sistemleri sunar. Yazları kızgın güneşten, baharları yağmur suyundan, kışları ise soğuk havanın izole edilmemesinden koruma sağlar.
Işıklı veya ışıksız olarak üretimi yapılan pergola sistemleri, tek taraflı veya çift taraflı açılıp kapanabilen ihtiyaca uygun olarak dizayn edilip üretilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanıldığı takdirde 10 yıla kadar kullanım ömrü olan ürünlerimizde sipariş eden müşterilerimize 2 yıl kullanım garantisi ile ürünlerin kurulumlarını yapmaktayız. Uzaktan kumanda ile sisteme bağlı elektrikli bir motor ile çalışan tavan açılır sistemli pergolalarda, aydınlatma için değişik renklerde led ışık donanımı eklenebilir. Dimerli dereceleri uzaktan kumandası ile ayarlanabilen ek ilaveli donanımlar da eklenebilir.
Alüminyum profil üzerine kurulu ürettiğimiz pergola sistemleri, siparişleriniz şehir dışından veya yurt dışından da sipariş edebilir ve tecrübeli bir usta tarafından kolaylıkla kurulumunu yaptırabilirsiniz. Kurulum bilgi şema ve videoları web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Yazın sıcak güneşinden, yağmurun ıslatan şiddetinden, kışın dondurucu soğuğundan korunmak ve üstü açık güzel yaz akşamlarında yıldızları seyrederek güzel bir vakit geçirmek için bir alan oluşturmak istediğinizde en güzel çözüm pergola tente sistemleridir.
Led ışıklandırmalı ve aydınlatma üniteleri olmadan üretimini yaptığımız pergola sistemlerimiz, uzaktan kumandalı olarak elektrik motoru kullanılarak üretilmektedir. Elinizdeki bir tuşa basarak çok kısa bir sürede açıp kapayabileceğiniz.
Bazı model pergola sistemlerimizdeki led aydınlatma ünitelerini uzaktan kumanda ile ışık yoğunluğunu çoğaltıp kısabilir, farklı renk seçeneklerinde aydınlatma rengini kumandanızla seçebilirsiniz.
Açık alanınıza uygun göreceğiniz değişik gramajlarda birçok kalitedeki kumaş modellerimizden birini seçebilir ve bütçenize uygun kalitede 7-10 gün gibi bir sürede bir pergola sistemine sahip olabilirsiniz.
Tüm modellerimizde yağmur suyu deresi mevcuttur. Bu sayede yoğun yağmurlardan etkilenmeden ürününüzü yağmurlu günlerde güvenle kapalı olarak kullanabilirsiniz.
Ürünlerde kullandığımız inox bağlantı parçalarının tamamı paslanmaz özellikli olup, saatte 90km/h hızla esen rüzgarlara dayanıklı biçimde tasarlanıp üretilmektedir. Üründe kullandığımız motor dakikada 11 devir yaparak oldukça kısa bir sürede açılıp kapanma işlemi gerçekleşmektedir.

PERGOLA İMALATI İSTANBUL
Tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye-nin tüm illerine raylı sistem motorlu pergola sistemleri üretiyoruz.
Kullanım alanınızın teknik ölçülerini satış ekibimizle paylaşmanız halinde, sizin için en uygun fiyatlandırma çalışması yapılacak ve ihracata uygun koşullarda paketlenmiş pergola siparişiniz güven içerisinde kapınıza kadar tarafımızdan ulaştırılacaktır.
İstanbul Avrupa yakasındaki pergola ihtiyacınızda teknik ekibimiz, sizleri ziyaret ederek sizinle pergola siparişiniz ve kullanım amacınıza uygun projeler hakkında detaylı bilgi verecektir.

TASARIM DESTEĞİ
Pergola kullanmak istediğiniz alanınızın birkaç açıdan görsellerini çekip bizlere ölçüleriyle paylaşmanız durumunda, teknik ekibimiz sizinle fiyatlarıyla birlikte 3D programlarında çalışmalar hazırlayacak ve sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Tel