Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ferforje metal döküm sandalye

Kategoriler Metal Bahçe Mobilya Ferforje metal döküm sandalye kategorilerinde 41 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:41 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:41 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Arzu ettiğiniz renkte metal döküm sandalye üretiyoruz

Döküm masa sandalye Güllü

Masa Sandalye takımları incelemek için aşağıdaki görseli tıklayınız

Alüminyum döküm masa sandalyeFERFORJE SANDALYE

 Müşterilerinizin gözdesi olacak işletmelerinizi, gününüzün uzun bir vaktini geçirdiğiniz ofislerinizi, huzurlu zamanlar geçirebileceğiniz, dinlenmek için en uygun mekan olan teraslarınızı ve en değerliğiniz olan evinizi, ince ayrıntılar ve zarif dokunuşlarla dizayn etmek isteyenlerden misiniz? Öyleyse ferforje metal döküm sandalye modellerimiz tam size göre…
 Sitemizin bu bölümünde tavus kuşu kuyruğundan, çiçek motiflerine, Bizans ve Osmanlı dokunuşlarından, sade ve modern görünümlere birçok modelimizi inleme zevkinize en uygun ürünü bulma Şamsı yakalayacaksınız. Hoş ve dikkat çeken görünümlerinin yanında metal ham maddeleriyle de oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz, aşınmalara karşı dayanıklı yapısı ve tüm ağırlığı, sertliğinin yanı sıra oldukça rahat ve konforlu oluşuyla da siz müşterilerimize en uygun ürün olma özelliğini gösteriyor.
 Ürünlerimiz kullanıldıkları mekân ve özellik olarak ferforje, metal, döküm, alüminyum, dış mekân, balkon ve bahçe sandalyesi olarak sınıflandırılırken kalite olarak oldukça yakın özellik gösterme dayanıklılık olarak oldukça kullanışlı modeller olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Stalik boya ile boyanan ve yüksek ısılı fırınlarda kurutulan modellerimiz size renkli ve mat boya seçenekleri sunmaktadır. Tüm avantajların yanı sıra zevkinize uygun renk seçeneği de sunan modellerimize kolaylıkla sahi olabilir, mekânlarınızda oldukça hoş dekorlar yaratabilirsiniz.

Web sitemimizin bu bölümünde estetik doğal ortamınıza uygun, paslanmaz özellikli alüminyumdan ürettiğimiz ferforje sandalye modellerimiz döküm enjeksiyon tekniği ile üretilmektedir.
Çiçek ve hayvan figürlerinden esinlenmiş olduğumuz ferforje sandalye modelimizin 40 adeti aşkın modeli bulunmaktadır, kullanacağınız alanınızın yapısına, dokusuna uygun seçeceğiniz ferforje sandalye modellerimizi 4 adet ve üzerindeki siparişinizde dilediğiniz renkte statik boya ile boyanır yüksek ısılı fırınlarda boya fiksaj edilerek ürünün kullanım ömrü uzatılır.
%100 alüminyum içerikli bu ürünlerde mat veya parlak boya seçeneğine sahipsiniz.


METAL SANDALYELER

Son günlerde dış ortamlara çokça tercih edilen metal sandalye ve demir sandalye modelleri kullanıcısı açısından şık bir ortam oluşturmanın keyfinin yanı sıra dış hava koşullarının değişiminden dolayı yağmur, rüzgar ve yakıcı güneşten oldukça az yıpranan metal sandalyeler tercih konusunda ahşap sandalyenin önüne geçmiştir.
Bahçe sandalyesi olarak kullanacağınız metal sandalyelerimiz elektrostatik toz boya ile boyandığından dolayı yıllar boyu renk solması olmayacağından kullanıcısını memnun etmektedir.


DÖKÜM SANDALYELER

Son dönemlerde daha çok cafe iç ve dış mekanlarında tercih edilen alüminyum döküm sandalye modelleri zengin renk tercihi ve çok çeşitli model seçeneklerinden dolayı cafe ortamlarının ambiyansını değiştirmekte doğal gözü yormayan yaşam alanlarına aksesuar olmaktadır. Çiçek, meyve ve hayvan figürleri taşıyan döküm sandalye çeşitlerimiz eskitme görünümlü, bakır ve altın renginde de üretilmektedir.
4 mevsim kullanabileceğiniz alüminyum döküm sandalyelerimiz kızgın güneş ışınlarında, rüzgarların taşıdığı tozlardan, yağmur suyundan ve hatta soğuk kış zamanlarında kardan çok en az etkilenen sandalye modellerdir.


ALÜMİNYUM SANDALYELER

Zarif ve oldukça hafif olan alüminyum profil ile alüminyum plakalardan ürettiğimiz sandalye modellerimiz de kullanımı keyifli bakım dedi olmayan renk tercih geniş olan sandalye modellerimdendir.
Parlak ve mat boya tercihine sahip alüminyum sandalye modellerimiz elektrostatik toz boya ile boyanmakta ısıl işlemler ile boya ürüne zerk edildiğinde yıllar boyu yepyeni mekanlarınızı süslemeye devam edecektir.
%100 alüminyum saf malzemeden üretimini yapmış olduğumuz sandalyelerde iç mekanlarda kullanıma uygun kumaş ve file kumaş kombinasyonları ile birinden şık yeni modellerimizi sitemizde bulabilirsiniz.
 

DIŞ MEKAN SANDALYESİ

Dış ortamında kullanacağınız ürünlerin bakımı, dış hava şartlarından yıpranma dereceleri önemlidir. Bahçenizde kullanacağınız demir sandalye güneş ısısından dolayı, çatlamalar, kuruyup dökülmeler
boya ve cilasında solmalar olacaktır. Aynı oranda yağmurda kalan ahşap bahçe mobilyaları yağmur suyundan dolayı şişerek mukavemetini ve görüntüsünü kaybedecektir, bu olgular göz önünde bulundurulduğunda
en doğru ürün alüminyum ürünler olduğu anlaşılacaktır. Alüminyum metal dış mekan sandalyesi güneş, yağmur ve tozdan çok az etkileneceğinden dolayı bakım derdi de olmadığından tercih nedenidir.
 

BALKON SANDALYESİ

Balkon ortamlarınızda yerinizin verimli kullanımı önemlidir, özellikle dar balkonlarda kullanacağınız sandalye modelinin taşınması kolay toz ve güneşe karşı dayanıklı olması gerekmektedir.
Yeni sezonda ürettiğimiz oldukça hafif, zarif, çok az yer kaplayan alüminyum metal balkon sandalyesi modellerimizi bu sayfamızda ve ilerleyen sayfalarında incelemenizi tavsiye eder ürünler hakkında bilgi edinmenizi öneririz.
 

BAHÇE SANDALYESİ

Yaz keyfini yaşayacağınız bahçe ortamınızda da alüminyum döküm masa ve sandalye ürünlerimizi tercihte bulunabilir alanınıza uygun modellerden birini web sitemizin bu sayfasından ve ilerleyen sayfalardan seçim yapabilirsiniz.
Bahçenizde kullanacağınız %100 alüminyum içerikli bahçe mobilya çeşitlerimizden masa ve sandalye imalatı yaptığımız ürünlerimizin üzerine özel kesimli temperli kırılmaz cam kullanıyoruz, bahçe sandalyesi modellerimizde ise içi sünger dolgulu minderler kullanmaktayız.
Opsiyonel olarak tercihte bulunacağınız bahçe sandalyelerimizin renginde tercihte bulunabilir kullanılacak minderinde rengini sitemizden seçebilir online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbrella Kampanya