Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal döküm sandalye

Osmanlı nostaljik Metal döküm sandalye masa modelleri cazip fiyatlar

Kategoriler Metal Mobilyalar Metal döküm sandalye kategorilerinde 18 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 

DÖKÜM SANDALYE

Metal masa sandalye

■ Bahçenizde 4 mevsimden de etkilenmeyen %100 alüminyumdan alüminyum demir ferforje metal döküm sisteminde üretip sattığımız metal bahçe sandalyeleri yuvarlak, kare modellerini zengin çeşitleriniz bu platformda indirimli fiyatları bulabilirsiniz.
■ Kollu ve kolsuz alüminyum demir döküm bahçe sandalyeleri isteğe uygun renkte elektrostatik boya ile zevkinize ve mekanınıza uygun renklerde boyuyoruz.
■ ürünlerde kullandığımız elektrostatik boya yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme tabi tutularak dış mevsim geçişlerinden etkilenmeyecek kaliteye getirilir.
■ özel mekanlarda aynı ürün üzerinde birden fazla renk kullanımı durumunda projenize özgün renkli metal sandalye üretimimiz mümkündür.
■ Online döküm sandalye masa siparişi halinde takribi 5 iş gününde ürünler üretilir, boyanır ve teslimatı yapılır.


METAL SANDALYELER
Bahçe ve havuz kenarlarını şık dış mekânlara dönüştüren, konfor vaat eden şık tasarımlara sahip metal sandalye modellerimiz alüminyum dökümle üretildiğinden yüksek dayanıklılığa sahiptir. Yaz kış demeden her mevsim dış mekânda rahatlıkla kullanılabilen, korozyon gibi bir sorun yaşamadan ilk günkü görünümünü muhafaza eden metal sandalye modelleri saf alüminyumdan imal edilmektedir.
Kollu ve kolsuz model seçeneklerimiz farklı dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlar. Şıklığı dayanıklılıkla buluşturan bahçe sandalyeleri için dilediğiniz rengi seçebilir, projeleriniz için özel tasarım ürün sipariş edebilirsiniz. Bahçe sandalye modelleri için elektrostatik toz boya kullanıyor, üretim aşamasında fırınlarda yüksek ısıya maruz kalan bahçe sandalyelerinin mevsim koşullarına karşı mukavemetinin artmasını sağlıyoruz. Metal bahçe sandalyesi kataloğumuzdaki ürünler iklimsel değişimlerden etkilenmez, rutubet ve sert hava şartları sebebiyle korozyona maruz kalmaz.
Projeleriniz için metal sandalye çeşitlerimizi dilediğiniz renkte boyayabiliyor, farklı dekoratif uygulamalar için size özel özgün tasarım seçenekleri sunabiliyoruz. Elektrostatik toz boya uygulamalarıyla birden fazla renge sahip özel tasarım metal sandalye üretimimiz de bulunmaktadır. Döküm sandalye siparişleriniz, sipariş talebiniz firmamıza ulaşır ulaşmaz üretilir ve boyanır. Yaklaşık 5 gün içinde siparişinizle birlikte üretilen ve boyama işlemleri tamamlanan metal sandalyelerinizin teslimatı yapılmış olur.

1024 metal masa 1020 metal masa 1021 metal masa 1022 metal masa