Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ferforje döküm sandalye

Kategoriler Metal mobilyalar Ferforje döküm sandalye kategorilerinde 33 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:33 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:33 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

DÖKÜM SANDALYELER
Müşterilerinizin gözdesi olacak işletmelerinizi, gününüzün uzun bir vaktini geçirdiğiniz ofislerinizi, huzurlu zamanlar geçirebileceğiniz, dinlenmek için en uygun mekan olan teraslarınızı ve en değerliğiniz olan evinizi, ince ayrıntılar ve zarif dokunuşlarla dizayn etmek isteyenlerden misiniz?
Öyleyse ferforje metal döküm sandalye modellerimiz tam size göre…
İster evlerinizde, balkonlarınızda, teraslarınızda ya da bahçelerinizde isterseniz işletme sahibi olarak cafe ve restoranlarınızda tercih edebilirsiniz.
Son dönemlerde daha çok cafe iç ve dış mekanlarında da tercih edilen alüminyum döküm sandalye modelleri, zengin renk tercihi ve çok çeşitli model seçeneklerinden dolayı cafe ortamlarının ambiyansını değiştirmekte doğal gözü yormayan yaşam alanlarına aksesuar olmaktadır.
Sitemizin bu bölümünde tavus kuşu kuyruğundan, çiçek motiflerine, Bizans ve Osmanlı dokunuşlarından, sade ve modern görünümlere sahip birçok modelimizi inceleme, zevkinize en uygun ürünü bulma şansı yakalayacaksınız.
Hoş ve dikkat çeken görünümlerinin yanında, metal ham maddeleriyle de oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz, aşınmalara karşı dayanıklı yapısı ve tüm ağırlığı, sertliğine rağmen oldukça rahat ve konforlu oluşuyla da siz müşterilerimize en uygun ürün olma özelliğini gösteriyor.
Ürünlerimiz kullanıldıkları mekân ve özellik olarak ferforje, metal, döküm, alüminyum, dış mekân sandalyesi, balkon sandalyesi ve bahçe sandalyesi olarak sınıflandırılırken oldukça kaliteli ve dayanaklı ürünler olarak karşımıza çıkmaktalar.
Statik boya ile boyanan ve yüksek ısılı fırınlarda kurutulan modellerimiz, size renkli ve mat boya seçenekleri sunmaktadır. Tüm avantajların yanı sıra zevkinize uygun renk seçeneği de sunan bu metal sandalye modellerimize kolaylıkla sahip olabilir, mekânlarınızda oldukça hoş dekorlar yaratabilirsiniz.
Zarif ve oldukça hafif olan alüminyum profil ile alüminyum plakalardan ürettiğimiz alüminyum sandalye modellerimiz de kullanımı keyifli bakım dedi olmayan renk tercih geniş olan sandalye modellerimdendir.
Web sitemimizin bu bölümünde estetik doğal ortamınıza uygun, paslanmaz özellikli alüminyumdan ürettiğimiz ferforje sandalye modellerimiz döküm enjeksiyon tekniği ile üretilmektedir.
Çiçek ve hayvan figürlerinden esinlenmiş olduğumuz ferforje sandalye modelimizin 40 adeti aşkın modeli bulunmaktadır, kullanacağınız alanınızın yapısına, dokusuna uygun seçeceğiniz ferforje sandalye modellerimizi 4 adet ve üzerindeki siparişinizde dilediğiniz renkte statik boya ile boyanır yüksek ısılı fırınlarda boya fiksaj edilerek ürünün kullanım ömrü uzatılır.
%100 alüminyum içerikli bu ürünlerde mat veya parlak boya seçeneğine sahipsiniz. İmalatını bizzat kendimizin yaptığı ürünlerimiz stokta hazır bulunur, hazır bulunmayan ürünlerin ise teslimi en geç bir hafta içerisinde gerçekleşir.
Tel