Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap sehpa

Kategoriler Bahçe mobilyaları Ahşap sehpa kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap sehpa modelleri

 

     Ahşap sehpa bölümümüzde, yaşam alanlarınıza konfor katacak, %100 organik bir materyal olan ahşap sayesinde, her zaman trend olan şık görünümüyle gerek ticari işletmelere gerekse ticari işletmeler dışında, dış mekân  iç mekân farketmeksizin; balkon, bahçe, teras, ve çardaklarınızda, pikniklerinizde, şezlong başlarınızda rahatça kullanabileceğiniz, bulunduğunuz ortamlara değer katacak sehpa modellerini bulabilirsiniz.

     Bahçelerin doğal enerjisine konforlu bir görsellik katan ahşap sehpalarımız, modern çağın tasarım trendlerine uygun model seçenekleriyle tüm ihtiyaçlar için kullanışlı dış mekân mobilya seçeneğini sunuyor. Fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ahşap sehpa çeşitleri, su bazlı boya ve cila kullanımı sayesinde yılın dört mevsimi karşılaşılan iklimsel şartlara karşı güçlendirilmiştir. Yazın güneşin yoğun ışınlarından ve rüzgârla taşınan aşındırıcı toz parçacıklarından etkilenmeyen bahçe sehpası, kış mevsiminin sert iklim şartlarında da ilk günkü görünümünü muhafaza eder.

     Stoklarımızda hazır olan ürünlerden sipariş etmeniz durumunda dört gün içinde satın alacağınız ahşap sehpayı teslim alabileceğiniz gibi sıfırdan imal edilmesi durumunda birkaç hafta içinde, sizin için üretilen ahşap malzemeli sehpalarınızı teslim alabilirsiniz. Kurulu halde paketleme yaptığımız için karmaşık kurulum talimatlarıyla ve mobilyanın kurulumuyla bizzat uğraşmanıza gerek kalmaz. Ürün kalitemize sonuna kadar güvendiğimiz için bahçe sehpası ve ahşap sehpa modellerimize de 2 yıl garanti veriyoruz.

     Her çağa ayak uyduran, %100 organik materyal olan ağaç malzemeli sehpa modelleri, yazlıklardan bahçelere, balkonlardan havuz kenarlarına ve ticari mekânların açık alan tasarımlarına kadar istenen her yerde kullanılabilir ve kullanıldığı her mekânda şıklığı konforla buluşturmaktadır.

■ Katlanır özellikli veya düz ayak klasik ahşap sehpa modellerimiz genellikle fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir.
■ En çok tercih edilen 40x40cm ahşap sehpamız daha çok şezlong kenarlarında kullanılan ahşap sehpaya, şezlong sehpası ismini de kullanıyoruz.
■ Katlanır özelliğindeki ahşap sehpa modelimizin ölçüsü 30x30cm ölçülerinde ve 50x50cm ölçülerinde olup kullanım yerine göre  uzun boy ve kısa boy olarak ikisinden biri tercih edilebilir.
■ Sabit ayaklı en küçük sehpamızın ölçüsü 40x40cm dir, yuvarlak olarak ta en küçük sehpa modelimiz 35 cm çapındadır.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58