Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap oturma grupları

Kategoriler Ahşap mobilyalar Ahşap oturma grupları kategorilerinde 22 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:22 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:22 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap Bahçe Oturma Grupları
Sevdiklerinizle birlikte yazın esintisini his ederek, bahçe ortamında birlikte vakit geçirmek ne güzel şeydir...
Fırınlanmış kayın ağacı, gürgen ağacı, çam ağacı, kestane ağacı, iroko ve tik ağacından üretilmiş onlarca çeşit ahşap bahçe oturma grubu, köşe takımları, bahçe seti mobilyalarını sitemizde bakıp inceleyebilirsiniz.
2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, 5, 6, 7, 8 kişilik ihtiyacınıza uygun olabilecek kir tutmayan kumaştan üretilmiş minderi olan bir birinden şık ahşap oturma setlerini burada bir arada görebilirsiniz.
Modern günün çizgisinde lüks ahşap balkon ve bahçe setleri, Osmanlı figürleri taşıyan nostaljin bahçe oturma grupları, Bizans gotik görünümlü figürler işlenmiş eskitme ahşap bahçe setlerini bakıp ürün duyları ve fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
Hazır monteli ve kurulum kitapçığıyla birlikte alyan anahtarlı kurulumu kolay de-monteli bir çok çeşit farklı kalitede ahşap takımlardan birini tercih edebilir online siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sipariş itibarı yoğunluk ve stok durumumuza göre 2 gün ila 15 gün içerisinde siparişiniz özel paketler içerisinde adresinize sev edilecektir.
Tel