Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS FRENZE TAKIM İROKO GRİ

Yedi kişilik leke tutmaz kumaşlı, minderli iroko ahşap Frenze oturma seti

MDS FRENZE TAKIM İROKO GRİ Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Frenze set

FRENZE TAKIM İROKO GRİ

Baharın gelmesiyle birlikte dış mekanlarımızı renklendirmek ve konforlu bir oturma alanı yaratmak istiyorsanız Frenze oturma seti tam size göre! İroko ahşap iskelet tasarımı ve leke tutmayan olefin dış mekan kumaşıyla Frenze, sadeliği ve modern çizgileri bir arada sunuyor.
Zamansız zarafeti ile Frenze Koltuk Takımı, her mekana uyum sağlayacak klasik tasarımı ile göz kamaştırıyor. Üstelik, ürünlerinde kullandıkları olefin kumaş ile aşınma, güneş ışınları, toprak ve lekeler, kimyasallar, ter, küf, çürüme ve hava şartlarına dayanıklılığı garanti ediliyor.
Frenze setinin bakımı da oldukça kolay. İroko ahşabının doğallığına uygun olarak, her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kumaş temizliği ise oldukça pratiktir. Leke oluştuğunda lekeyi fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarın. Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayın ve alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayın. Lekeyi ve fazla temizleme solüsyonunu çıkarmak için temiz, yumuşak bir havlu veya süngerle çıkarın. Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın. Bir sprey şişesi uygulayın ve havlu kullanarak kalan nemi alın.
Frenze oturma setiyle hem dış mekanlarınızı renklendirin hem de konforlu bir oturma alanı yaratın.

Geniş oturma alanı ile konfor anlayışınıza, özenle hazırlanmış iskelet tasarımı ile göz zevkinize hitap eden Frenze, dış mekanların canlı görsellerinde sadeliği ile ön plana çıkıyor.

 

Zamansız zarafet

Zamansız zarafeti ile Frenze Koltuk Takımı. Modern çizgilerle özümsenen klasik tasarımı, mekanınıza en uygun şekilde sizi ahşabın en doğal görünümü ile eşsiz bir deneyime davet ediyor.

 

Olefin Dış Mekan Kumaşı

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

 

Bakım

 

İroko

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilir ve sonrasında kullanıma devam edebilirsiniz. İroko ahşabının doğallığının büyüleyici etkisi.


Kumaş

1- Lekeyi hafifçe fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarın.
2-Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayın. Alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayın.
fırçalamak.
3-Lekeyi ve fazla temizleme solüsyonunu çıkarmak için temizleme solüsyonunu temiz, yumuşak bir havlu veya süngerle çıkarın. (Leke çıkana kadar 2. ve 3. adımı tekrarlayın.)
4-Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın. Bir sprey şişesi uygulayın ve havlu kullanarak kalan nemi alın.

 

Teknik ölçüler

 

 

 

 

                     Ölçüler

 

 

 


Bilgi

Setin parçaları

4 Parsel


Karton boyutları

Frenze Tekli: 44 x 80 x 90
Frenze 2 Kişilik: 40 x 163 x 90
Frenze 3 Kişilik: 40x192x90
Frenze Tablosu: 16 x 113 x 73

Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi Afrika İroko
Paketleme şekliBilgi Koli içinde balonlu poşete sarılı muhafaza edilmektedir
Takribi teslimat süresiBilgi 4 iş günüBilgi
Boya ve CilaBilgi Dış hava koşullarına uygun su bazlı 1.sınıf ahşap boya ve cila ile güçlendirilmektedir.Bilgi
Kullanım garantisiBilgi 2 yılBilgi
Tel