Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Oturma bankı

Ahşap ve metal kombine şehir park bahçe oturma bankları

Kategoriler Şehir mobilyaları Oturma bankı kategorilerinde 18 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

OTURMA BANKI
Uzun yürüyüşler sonrası kendimizi attığımız ilk yerdir banklar, bazen de bahçemizi bir park edasına büründürmek için ihtiyacımız olan en büyük unsurlardır.
Akbrella olarak hem bahçeleriniz, teraslarınız için hem de uzun yürüyüşler sonrası dinlenmeniz ve kafa dengi arkadaşlarınızla sohbet etmeniz için kimi zaman ise de huzurlu vakitler geçirmek için kaçamağınız olan bank modellerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz.
Tüm bu mekân ve tercihlerin haricinde özel projeleriniz için de ürünler üreten Akbrella, size uygun indirimler de uygulamaktadır.
Sitemizin bu bölümünde inceleme imkânı bulacağınız bank modellerimiz, yüksek ısılı fırınlarda kurutularak aşınmalara ve mevsimsel değişikliklere karşı oldukça dayanıklıdır. Dış yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanan döküm bank modellerimiz kalitesini her unsuruyla kanıtlamaktadır.
Elektrostatik toz boyası sayesinde kar, yağmur, güneş ışınları gibi hava etmenlerinden etkilenmeyen ürünümüz tüm bu özelliklerinin yanı sıra konforu ve rahatlığıyla da karşılaşabileceğiniz en kullanışlı ürünlerden birisi olma özelliğine sahip olmaktadır.
Siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için birçok unsurla donattığımız bank modellerimiz %100 alüminyum olup alüminyum döküm tekniğiyle üretilmekte, metal yapısı ile herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaksızın uzun süre, dilediğiniz mekânda kullanılabilmektedir.
Kullanışlı ve şık tasarımlara sahip ürünlerin bulunduğu bank modelleri kataloğumuzda dayanıklılığıyla yıllara meydan okuyan, kalitesini kullandıkça belli eden birçok farklı tasarım bulabilirsiniz.
Metal döküm bank ve metal ayaklı bank modellerimiz ferforje, klasik veya komple metal oturma bankı olarak üretilmektedir.
Projeleriniz için özel üretim banklar da tasarlayabiliyor, çoklu alımlarda size özel tasarım ve indirim seçenekleri sunabiliyoruz.
Apartman ve ev bahçelerinden, site içindeki dinlenme alanlarına, ticari işletmelerin dış mekân tasarımlarından organizasyon alanlarına kadar yılın her mevsimi, her yerde kullanılan bank modellerimizi, park bankı, bahçe bankı, dış mekan bank veya dekoratif bank olarak tercih edebilir, kataloğumuzda bulunan 20 farklı renk seçeneğimizden birini seçerek kendinize en uygun bankı oluşturabilirsiniz.
Renk ve kullanacağınız alana ek olarak, sırtlı bank, arkalıksız bank, metal ayaklı bank, döküm ayaklı bank modellerimizden seçip, tercihinizi zenginleştirebilirsiniz.
Stoklarımızda bulunan bank modellerimiz hemen kargoya verilirken, bulunmayan modellerimizin imalatı gerçekleşir ve 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Daha detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Tel