Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Oturma bankları

Kategoriler Metal Bahçe Mobilya Oturma bankları kategorilerinde 191 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:191 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:191 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

OTURMA BANKI

Oturma bankı

 Uzun yürüyüşler sonrası kendimizi attığımız ilk yerdir banklar, bazen de bahçemizi bir park edasına büründürmek için ihtiyacımız olan en büyük unsurlarıdır. Akbrella olarak hem bahçelerini, teraslarınız için hem de uzun yürüyüşler sonrası kimi zaman da huzurlu vakitler için kaçamağınız olan bank modellerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Tüm bu mekân ve tercihlerin hacrinde özel projeleriniz içinde ürünler üreten Akbrella bu özel durumlar için size uygun indirimler de uygulamaktadır.
 Sitemizin bu bölümünde incele imkânı bulacağınız bank modellerimiz yüksek ısılı fırınlarda kurutularak aşınmalara ve mevsimsel değişikliklere karşı oldukça dayanıklıdır. Dış yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanan döküm bank modellerimi kalitesini her unsuruyla kanıtlamaktadır. Elektrostatik to boyası sayesinde kar, yağmur, güneş ışınları gibi hava etmenlerinden etkilenmeyen ürünümüz tüm bu özelliklerinin yanı sıra konforu ve rahatlığıyla da karşılaşabileceğiniz en kullanışlı ürünlerden birisi olma özelliğine sahip olmaktadır. Siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için birçok unsurla donattığımız bank modellerimiz %100 alüminyum olup alüminyum döküm tekniğiyle üretilmekte, metal yapısı ile herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaksızın uzun süre, dilediğiniz mekânda kullanılabilmektedir.
 Karşınıza çıkabilecek en uygun fiyatlarla sitemizin bu bölümünde inceleyeceğiniz oturma bankı modellerimiz siparişiniz sonrası kısa bir sürede size ulaşacak kullanmak istediğiniz mekânlara hoş ve estetik bir görünüm katarak konforunuzu tam anlamıyla sağlayacaktır.

Kullanışlı ve şık tasarımlara sahip ürünlerin bulunduğu bank modelleri kataloğumuzda dayanıklılığıyla yıllara meydan okuyan, kalitesini kullandıkça belli eden birçok farklı tasarım bulabilirsiniz. Metal döküm bank modellerimiz ferforje, klasik veya komple metal oturma bankı olarak üretilmektedir. Projeleriniz için özel üretim banklar da tasarlayabiliyor, çoklu alımlarda size özel tasarım ve indirim seçenekleri sunabiliyoruz.
Kataloğumuzda bulunan bank çeşitleri yüksek ısıya maruz bırakılan fırınlarda tutulmakta ve bu sayede mevsim geçişlerindeki hava değişimlerinden etkilenmeyecek kadar yüksek mukavemet kazanmaktadır. Dış yüzeyin sert rüzgârla taşınan ve korozyona sebep olan toz parçacıklarından, kar ve dolu gibi yağış hallerinden, ani sıcaklık değişimleri ve güneş ışınlarından etkilenmemesi içinse elektrostatik toz boya uygulaması yapıyoruz. Kullandığımız elektrostatik toz boya zaten mukavemeti son derece yüksek olan döküm bank modellerimizin daha da dirençli hale gelmesini ve dış yüzeylerinin dört mevsim ilk günkü görünümünü korumasını sağlıyor.
Apartman ve ev bahçelerinden site içindeki dinlenme alanlarına, ticari işletmelerin dış mekân tasarımlarından organizasyon alanlarına kadar yılın her mevsimi, her yerde kullanılan bank modelleri kataloğumuzda 200 üzerinde farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Geniş model ve renk seçeneğine sahip olan bank çeşitlerimiz arasından seçim yaparak hemen sipariş vermeniz durumunda 5 iş günü içinde siparişinizi teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz.


BANK MODELLERİ

■ Park ve bahçelerde metal döküm ayaklı kullanılan bank modellerini kimliğinize uygun tarzda üretiyoruz klasik bank, ferforje bank, komple metal bank çeşitleri üretip online satışını indirimli fiyatlarla yapmaktayız.
■ Bahçe Park bankı ürünlerimizi elektrostatik boya ile boyuyor yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme maruz tutarak 4 mevsimden etkilenmeyecek kaliteye ulaştırıyoruz.
■ Bahçeniz için bakıma ihtiyacı olmayan komple %100 alüminyumdan alüminyum döküm tekniğinde şık ortamlar için metal döküm banklar üretiyoruz.
■ Bahçenize en uygun renkli bankı siz seçin 200 adete varan renk çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.
■ Sipariş durumunda ürünler takribi 5 iş günü kadar zamanda üretilir ve teslimatı yapılır.

Akbrella Kampanya