Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap masa

Ahşap Masa | Katlanır Masa | Bahçe Masası fiyatları cazip ödeme seçenekleriyle

AHŞAP MASA
- Katlanır ve sabit ayaklı ahşap masa modellerimizi %100 kayın ağacından Avrupa ülkelerinde fason olarak ettirmekteyiz.
- Dış mekanlara uygun tasarlanıp üretilen ahşap katlanır masa çeşitleri kare, dikdörtgen ve yuvarlak formlarda olup ihtiyaca uygun farklı boyutlarda üretilmektedir.
- 2 yıl garantili satışa sunduğumuz ahşap bahçe masası modelleri kullanıma en verişli olacak biçimde tasarlayıp üretimini sağlıyoruz

AHŞAP BAHÇE MASALARI

Ahşap cafe masa sandalye Baskılı cafe masa sandalye modelleri Cafe masası Masa Cafe masa sandalye takı

DIŞ MEKAN AHŞAP BAHÇE MASALARI

Evinizin her alanında, restoranlardan kafelere kadar dekorasyon stili fark etmeden tüm ticari işletmelerde kullanabileceğiniz ahşap masa modellerimiz her dönemin trendi olan ahşap sayesinde bu yıl da dekorasyon trendlerini belirliyor.

Fırınlanmış kayın ağacı sayesinde şık olduğu kadar dayanıklı hale de gelen ahşap masa modellerimize, dış etkilere karşı koruma amaçlı su bazlı boya ve cila uygulanmıştır. Cila ve su bazlı boya ile ahşap yüzey güçlendirildiği için yaz kış demeden, zorlu iklim şartlarından etkilenmeden dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Stoklarımızda olması durumunda sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler birkaç gün içinde elinizde olurken arzu ettiğiniz ahşap masa sıfırdan imal edilecekse teslimat birkaç hafta alabilir. Hızlı gönderim imkânıyla teslimat yaptığımız için nakliyat firmalarının teslimatı ne zaman yapacağını, ne kadar bekleyeceğinizi düşünmeniz gerek kalmıyor. Siz sadece hayallerinizdeki şıklığı konforla buluşturan ahşap masa modelini seçin, diğer tüm işleri bize bırakın…

Katlanır ahşap masa modellerimiz kullanım kolaylığı ve depolama da alandan büyük oranda tasarruf etme imkânı sunar. Ahşabın doğal dokusu sayesinde iç dış mekân fark etmeksizin, tüm dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayacak şekilde her yerde kullanılabilir. Birden fazla dekorasyon ve kullanım ihtiyacına yanıt veren ahşap masalar fırınlanmış kayın ağacından üretildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.