Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe masaları

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AHŞAP MASA

Cafe masaları

 Öncelikli olarak mekânlarını müşterilerinin gözdesi haline getirmek isteyen işletme sahiplerimizin vazgeçilmezi olacak ahşap masa modellerimiz evlerinde farklı bir dekor oluşturmak isteyenler için de kaçırılmaz bir üründür.
 Fırınlanmış kayın ağacı, ireko, tik, sıkıştırılmış ahşap plaka gibi farklı malzemelerden üretilen kaliteli modellerimiz her bütçeye ve kullanışlı olma beklentisine uygun seçenekleri ile ayağınıza geliyor. 10 ve üzeri adette sipariş vermeniz halinde 20 farklı renk seçeneği ile zevkinize sunulan ürünümüz, özellikle ticari kar planlayan işletmeler için büyük bir avantajdır.
 Sitemizin bu bölümünde işletmelerinizde her alanda kullanabileceğiniz ahşap, metal ve cam kombinasyonları ile üretilmiş cafe masalarımızdan, her türlü yeme içme alanına dekoratif olarak uyum sağlayan restoran masalarımıza, üst kısmında cam ve ya metal olarak kombinasyon seçeneği yapabileceğiniz seçiminize uygun model ve renge sahip metal ayaklı masalarımızdan, şık bir görünüme sahip ahşap malzemeli tek, iki ve ya dört ayağa sahip rüstik ayaklı masalarımıza, yer kaplama açısından sıkıntı yaratmayacak, oldukça pratik ve kullanışlı olan kapanır masalarımızdan, farklı boyutlarda ayarlanabilen açılır masalarımıza kadar birçok modeli inceleyebilir, evinize, işletmenize, büronuza hatta ofisinize en uygun ürüne en kısa sürede ve en uygun fiyatta sahip olabilirsiniz.

 

Cafe ve bar dekorasyonu için tasarlanmış, kalitesiyle dikkat çeken ve müşterilerin beğenisini toplayacak masa modellerini bir araya getirdiğimiz cafe, restoran yeme içme alanlarının iç mekanları için ahşap masa katalogumuzda fırınlanmış kayın ağacı, ireko, tik,  sıkıştırılmış ahşap plaka gibi farklı kalitede malzemelerden üretilmiş birçok ürün bulunmaktadır. Cafe ve bar masası modelleri arasında her bütçeye ve kalite beklentisine uygun ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Tek ayaklı tabla masa çeşitleri, ahşap masa takımı, baskılı bar ve cafe ahşap masa modelleri gibi pek çok ürünün bulunduğu katalogumuzda restoran sahipleri de mekanlarına prestijli bir görsellik kazandıracak ve konforuyla müşterilerinin memnuniyetini kazanacak ürün alternatiflerini bulabilir. Ticari mekanların müşteri memnuniyetini sağlayacak dekoratif unsurlara sahip olmasına yardımcı olan ahşap bar ve cafe masaları tüm mekanın havasını değiştirecek, şık tasarımlarıyla mekâna değer katacaktır. Sipariş üzerine üretim yaparak 2-3 hafta gibi kısa bir sürede cafe, bar, restoran, lokanta masası modelleri arasından yaptığınız seçime göre satın aldığınız ürünü teslim ediyoruz. Fırınlanmış bir çok değişik ağacından üretilen prestijli modellerden nispeten daha uygun bar ve cafe masası modellerine kadar katalogumuzda her bütçeye ve kalite beklentisini karşılayacak ürün alternatifleri bulunuyor. Özel siparişleriniz ve toplu alımlarda uyguladığımız indirimlerimizle alakalı daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.

 

CAFE MASALARI

İşletmeninizin iç alanlarında kullanabileceğiniz ahşap, metal ve cam kombinasyonları üretilmiş 200 adete yakın cafe masası modellerimiz sitemizin bu sayfasında ve takibi sıralı sayfalarında yer almaktadır.
Mekanınız uygun tulupta sitemizden seçmiş olacağınız ahşap cafe masası modellerimizde 10 adet ve üzerinde sipariş etmeniz halinde 20 farklı renk seçeneklerimizden birini tarafımıza koduyla birlikte iletmeniz durumunda talebinize uygun renkte cafe masanızı ahşap cilası ile renklendirebiliriz.
Özel renkte sipariş vermeniz durumunda o anki yoğunluğumuza göre takribi 10-15 gün içerisinde ürünlerinizin üretimi gerçekleştirilir değerli müşterilerimize teslimatını gerçekleştiririz.

 

RESTORAN MASALARI

Yeme içme alanlarına uygun değişik formlarda ve değişik boyda yüzü aşkın ahşap restoran masası modelimiz sitemizin bu sayfasını takip eden sayfalarda mevcuttur.
İşletmeniniz karekterist yapısına uygun sitemizden seçim yapacağınız masa modellerimizden 10 adet ve üzerinde almanız dorumunda özel renkte talebinize uygun renk cila ile üretimini gerçekleştirebiliriz.

 

CAMLI MASALAR

Ahşap cam kombinasyonlu, metal cam kombinasyonlu ve ahşap, metal cam kombinasyonlu onlarca değişik modelde web sitemizde camlı masa modelleri bulacaksınız.
Yuvarlak, kar ve dikdörtgen formların tümünde uygulayabildiğimiz camlı masa çeşitleri talebinize uygun ölçüde 10 adet ve üzerindeki siparişinizde üretim yapmamız mümkündür.

 

METAL AYAKLI MASALAR

Üzeri ahşap veya cam olan özel kombinasyonlu iç mekanlarda kullanabileceğiniz bir birinden şık metal ayaklı masa modellerimiz yüksek miktarda siparişiniz durumunda projenize uygun renkte ve ölçüde üretebiliriz.
Aynı zamanda masa görsellerimizde beğendiğiniz bir masanın ayak kısmını bir başka masada beğeneceğiniz masa tablası ile uygun olması durumunda kombine edebilir talebinize uygun biçimde üretimin yapabiliriz.

 

RUSTİK MASALAR

Tek ayaklı, iki ayaklı ve 4 ayaklı olan rustuk ayaklı masalarımız daha çok vip kalitesi yüksek mekanların iç bölümlerinde tercih edilmektedir, şık bir görüntüye sahip ahşap kütükten üretilen rustik ayaklar farklı masa tablalarında kullanılabilmektedir.
Kalitesiyle dikkati toplayan rustik ayaklı masaları yuvarlak, dikdörtgen ve kare formlarında talebe uyun ölçüde 10 adet üzeri siparişte üretim yapmamız mümkündür.

 

KATLANIR MASALAR

Mekan özelliğinden dolayı her gün kaldırılıp yeniden kurulun yeme içme kanlarında kullanılan masaların pratik açılıp kurulması, kaldırıldığında yer kaplamaması açısından tercih edilen katlanır masa modelleri daha çok işletmelerin dış alanlarında kullanılmaktadır.
Katlanır özellikli masalarımız yuvarlak, kare ve dikdörtgen formda talebe uygun ölçülerde 10 adet ve üzeri siparişlerde üretimi mümkündür.;

 

AÇILIR MASALAR

Farklı boyutlara ayarlanabilir açılır, daralır ahşap masa modellerimiz daha çok değişken kişi miktarına uygun olması açısından tercih edilmektedir, dar alanınızda kullanım dışında fazla yer kaybını önlemek için bu açılır masa modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.
Daha çok kare ve dikdörtgen formda olan açılır kapanır ahşap masa modelleri yaklaşık 15-20-30 ve 40 cm ölçülerinde ufalıp büyüyebilmektedir.  

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58