Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çöp kovası

Kategoriler Şehir mobilyaları Çöp kovası kategorilerinde 132 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:132 
 
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:132 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL ÇÖP KOVASI MODELLERİ
Sitemizin bu bölümünde dış mekan ve iç mekanda kullanabileceğiniz modern ve klasik bol seçenekli çöp kovalarını bulabilirsiniz. Mutfak için, banyo için ve odalarınız içinde kullanabileceğiniz metal paslanmaz krom kaplamalı gri, krem, kırmızı, krom, metalik, siyah renkli ve beyaz boyalı silindir çöp kovalarının alternatifli çok seçenekli ufak boy, küçük boy, orta boy, jumbu boyutlarını bulabilirsiniz. Alttan ve üstten basmalı sallanır kapaklı çöp kovalarının kare, dikdörtgen, silindir gibi farklı formlarını firmanıza özel logolu şekilde üretimi yapıyoruz. Tıp alanında kullanılan tıbbi atık çöp kovası grubu, sanayi bölgelerine özel endüstriyel pil atık çöp kovaları, giysi, kıyafet için metal ve ahşap çöp konteynerleri, iç mekan ve de dış mekanlar için yere monteli, açık alanlarda direkli sokak, park, bahçeler için, özel tasarlanmış kendinden değişebilir paslanmaz ayaklı silindir kovalı, kendinden yavaş kapanan yaylı kapaklı tezgah üstü, dolap içi, lavabo altı, masa altı mini çöp kovaları, ofis tipi gibi tüm çöp sepeti modellerini bu sayfamızda inceleyebilir, en uygun ve en ucuz fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ofis ve okul tipi uzun, kısa, şeffaf, delikli, askılı, hacmi geniş ölçüleri olan tüm çeşitleri burada inceleyebileceksiniz. Toptan alımlarınız için Akbrella çöp kovası üreten firmalar arasında sizlere daha uygun fiyat teklifi hazırlamak için tüm çabayı gösterecek ve adresiniz İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, İstoç neresi olursa olsun dilediğiniz özellikte çöp kova siparişlerini hazırlayıp adresinize kapı teslimi teslim edecektir. Büyük metal çöp kovası modellerini sizin için tasarlayıp üretimini ebatları ne olursa olsun gerçekleştireceğiz. Çöp kovası üreticileri aradığınızda sizlere hizmet vermeye hazır olan Akbrella çöp kovası imalatçıları arasında uygun fiyat ve kalitesiyle sizleri memnun bırakacaktır. Birbirinden şık sanayi ve ev tipi otomatik kapaklı yedek parça temini garantili sallanır tip çöp kovası görselleri ve de çizimlerini burada bulabileceksiniz.

DIŞ MEKAN ÇÖP KOVALARI
Dış mekanlarda kullanabileceğiniz yuvarlak formdaki yere dübel ile sabitlenebilen metal çöp kovaları, kanguru ayaklı metal profil ayaklı park bahçeler için çöp kovaları modelleri, üst kapat kısmından açılan içerisine kova yerleştirilen paslanmış sactan üretilen çöp tenekeleri, belediyelerin parklarda ve yol kenarlarına yerleştirdikleri logolu çöp kovalarının tüm çeşitlerini bu alandaki sayfamızı takip ederek ürünleri yakından inceleyip ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Alüminyum döküm ve paslanmaz saçtan üretilen dış alan çöp biriktirme üniteleri çevrenizin hijyeni açısından çok önem taşıdığından dolayı paslanır ve atık akıtır olmaları sağlığınız açısından oldukça risk oluşturacağından kaliteli ürünleri tercih etmeniz önem taşımaktadır. Üretimini yaptığımız dış alan çöp ünitelerini özenle üretimin her safhasında takip eder üretimi tamamlanan ürünleri kalite açısından teste tutarız.
Kromaj olan ürünlerimiz paslanmaz özellikli olup renkli ürünlerde de elektrostatik toz fırın boya kullanmaktayız, bu durumda ürünlerin sağlıklı, hijyenik ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

İÇ MEKAN ÇÖP KOVALARI
İç alanlarda kullanılan çöp kovalarını genellikle kromaj yapılmış paslanmaz metal plakalardan üretmekteyiz, ayak pedalı ile açılıp kapanan, sallanır kapaklı ürünler, daraltılmış silindir biçimindeki ve açılır kapanır özellikte çöp kovası modellerimizin bir kısmıdır. İhtiyaca göre farklı ebatlarda ürettiğimiz iç mekan çöp kovası modelleri kullanım alanınıza ve kullanılacak yerin boyutuna göre uygun olabilecek ürünlerimiz büyük olasılıkla burada bulabileceksiniz.
Ürünlerimizin teknik detay kısmında ürün ölçüleri hakkında bilgi edinebilir, ürün seçenekleri modülünden de ihtiyacınız olan iç mekan çöp kovası modelinin arzu ettiğiniz ölçüsünü ürün sayfasından seçebilirsiniz.

GERİ DÖNÜŞÜM ÇÖP KOVASI
Boyalı ve krom kaplamalı silindir, dikdörtgen forma her biri farklı renkte boyanmış veya farklı etiketle işaretlenmiş üçü bir yerde geri dönüşüm çöp kovası modellerimizden birini seçebilir ürün sayfasında inceleyebilir, online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu alandaki geri dönüşüm çöp ünitelerini toptan siparişiniz halinde talebinize uygun ölçülerde ve projenize uygun boyutta üretimini yapmamız mümkündür. Sipariş halinde 7-10 gün zarfında ürünlerinizin üretimi yapılır talep edeceğiniz logo işaretler üzerine adapte edilir ve ürün paketlerinde teslimatı yapılır.

PİL ATIK KUTUSU
Turuncu renkte üretimini yaptığımız pil atık çöp kovalarımızın üzerine ürün içeriğini beyaz yazı ile yazmaktayız, pil atık çöp ünitelerimiz ürünlerin altında kilitlemeli alt kapak olduğundan pil atıklarına temas etmeden kapak açılır ve atık piller yer çekimi sayesinde kendiliğinde çöp kovasından ayrılır.
Pil atık kovası modelimizi duvar veya sabit bir direğe sabitleyebilir, park, bahçe ve site alanlarında kullanmayı düşünebilirsiniz.
Toplu siparişinizde özel ölçülerde, silindir, dikdörtgen veya konik biçimde talebinize, projenize uygun pil atık çöp kovası üretimini yapmamız mümkündür.

ÇÖP KONTEYNERİ
İhtiyacınıza uygun değişik boyutlarda tekerlekli, kapaklı plastikten farklı renk seçeneklerinde çöp konteynerleri çeşitlerimiz vardır, boyuna uzun dikdörtgen şeklinde sokak temizleyicileri tarafından kullanılan daha çok seyyar kullanılan çöp kovaları, enine geniş 770 Litre iç alnı olan plastik çöp konteyner modellerimiz mevcuttur.
Tel