Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

AKBRELLA BAHÇE ŞEMSİŞYELERİ GARANTİ ŞARTLARI

 

1- Başka bir özel garanti koşulu sunulmadığı takdirde ürünlerimiz garanti şartlarında belirtilen koşullarda 2 yıl garanti güvencesindedir.

2- Ürünlerimizin metal ve ahşap kısımları her türlü korozyona karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.

3- Ürünlerimizin metal veya ahşap aksamları nem, pas ve aşınmalara karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.

4- Ürünlerimizde kullanılan ithal Akrilik kumaşlar 5 yıl solmazlık ve su geçirmezlik özelliğine sahip olup, polyester kumaşlarda sadece su itici apreli özellik mevcuttur.

5- Açma kapama kumanda mekanizmaları kullanıcı hataları dışında oluşabilecek arızalara karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.

6- Şemsiye Alt kaideleri (taşıyıcı aparatlar) 2 yıl süresince kullanıcı hataları dışında garanti kapsamındadır.

7- Şemsiyelerimizin üzerinde belirtilen kullanma talimatlarına uyulmaması ve rüzgarda açık bırakılan şemsiyelerde oluşabilecek hasarlardan dolayı şirketimiz sorumluluk kabul etmez.

8- Ürünlerimiz hırsızlık, doğal afet, asit yağmuru, rüzgar, fırtına, sel baskını ve kazalara karşı garanti kapsamında değildir.
 
9- Ürünlerde oluşabilecek hasarları gidermek için, refakatçi garanti belgesi veya fatura ile arızalı ürünü eksiksiz olarak onarım adresimize teslim edilmesi gerekmektedir.

10- Ürünlerin arızalarının giderilme süresi özel durumlar hasıl olmadıkça maksimum 30 gündür.

11- Garanti kapsamındaki ürünlerde 30 gün içerisinde arızaları giderilemeyen ürünlerin yerine yenisi verilir.

12- Onarım için firmamıza ulaştırılacak ürünlerden Kargo, ambar, hamaliye gibi ulaştırma ücretlerinden firmamız sorumlu değildir.

13- 60 gün süresince tamir atölyemizden ve depomuzdan alınmayan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

14- Ürünlerimize elektrikli ısıtıcı, soğutucu ve ışık verici sistemlerin uygulanmasından doğabilecek maddi manevi ve can kaybından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

15- Ürün iskeletine uygulanacak delme, vidalamla, kaynak işlemleri ve hareketli kısımlarda kullanılacak yapışkan maddelerden doğan hasarlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamayacağı gibi ürün garanti kapsamından çıkmış olur.

Tel