Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

201-7 ATİNA KATLANIR MASA

201-7 Dış mekan cafe bahçe ahşap katlanır masa modelleri

201-7 ATİNA KATLANIR MASA
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 495,60 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 495,60 TL
KDV Dahil 495,60 TL
*

Katlanır Ahşap Masalar

3 hafta teslimat

Ahşap masa

 

201-7 Atina Katlanır Ahşap Masa

Yukarıdaki ''ÜRÜN SEÇENEKLERİ'' modülünden farklı ölçüleri tercihte bulunabilirsiniz.

201-7 Atina Ahşap Masa

bonus card

Ürün Hakkında Bilgiler: 

■ Bu alandaki 80x120 cm katlanır masa modelimizin diğer ölçülerini yukarıda bulunan ''Ürün seçenekleri'' modülünden seçimde bulunabilirsiniz.
■ Fırınlanmış kayın ağacından üretilen bu bölümdeki katlanır ahşap masa modellerimiz dış mekanlara uygun su bazlı ahşap boyası ve ahşap cilası ile güçlendirilmiştir.
■ Buradaki ürünlerin tamamı veya bir kısmı stokumuzda hazırda bulunmayabilir, stokta bulunmayan ürünler 2-3 hafta içerisinde üretimi yapılır sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bu alanda ürünlerin stok durumunu sorgulamak için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan veya İletişim form'umuzu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Katlanır ahşap masa

Dış mekanlar için son derece cazip imkanlar sunan ithal katlanır ahşap masa modeli kullanımı esnasında açılıp iş bittiğinde katlanarak daha az alan kaplayabilir durumlara getirilebiliyor.

Gerek iş yerleri gerekse ev ortamlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olması genel anlamda ahşap ürünlerin asil görüntüsünün her ortama yakışmasından kaynaklandığını ifade etmek mümkün. Kafelerin açık ya da kapalı bölümlerinde kullanılabilecek bir ürün olmanın yanı sıra ailenizle birlikte kahvaltılarınızı yaptığınız bahçelerinizde de kullanabileceğiniz ürünün gerçekten özel bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün. Ahşap masa modelinin ölçülerini sipariş öncesinde ayarlayabilmeniz doğrudan ihtiyaç duyduğunuz boyutlarda sipariş edebildiğiniz ürünün çeşitli boyutlarda satışı yapılmakta. 25 kilogram ağırlığa sahip ürünün fırınlanmış kayın ağacından elde edilen ahşap ile üretildiğini ilave edelim. Ahşaba verilen şeklin tamamlanmasının ardından su bazlı boya ve cila ile kuvvetlendirilmiş olan ürünün bu anlamda son derece dayanıklı bir ürün olduğunu ilave etmek mümkün.

Karlı havalarda, yağmurlu havalarsa kısacası; her türlü hava koşulunda rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap masayı yerleştirdiğiniz yerde yıllar boyu durdurma imkanına sahipsiniz.

Model Tanımı
ÖlçülerBilgi 80x120x72cm |  25.00 kgBilgi
Özellikler
Ağaç cinsiBilgi Fırınlanmış kayın ağacıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir.Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 4 günBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi

Bilgi