Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

IŞIKLI PERGOLA İMALATI

Pergola modelleri, led ışıklı pergola imalatı, Şehir ve Yurt dışından sipariş verebilirsiniz.

IŞIKLI PERGOLA İMALATI Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

AVRUPA'NIN BİR ÇOK ÜLKESİNE ve YURT İÇİ İLLERİMİZE MOTORLU PERGOLA ÜRETİYORUZ

Işıklı pergola

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 02

Otomatik pergola

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 03

Kumandalı pergola

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 04

Pergola fiyatları

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 05

Kışlık pergola

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 06

pergola

IŞIKLI PERGOLA GÖRSEL NO: 07

Akbrella pergola

 

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİMİZ

  Dünyanın neresinde olursanız olun bizlere pergola siparişinde bulunabilir 7 iş günü kadar kısa bir sürede pergolanızı hazırlar sizlere adresinize sevk ederiz.

  SİPARİŞ VE FİYATLANDIRMA

   A) Pergola kullanmak istediğiniz alanın görsellerini bir kaç açıdan çekerek bizler e-Mail yolu ile gönderiniz.

   B) Pergola kullanmak istediğiniz alanın En - Boy - Derinlik ölçülerini bizlere bildiriniz.

   C) Hassasiyette bulunacağınız aklındaki bilgileri ve uyarıları bizlere bildiriniz.

 

       Yukarıdaki detaylar bizlere ulaşması dahilinde 24 saat içerisinde teknik çizimler ile birlikte pergola fiyatlarını sizlere ulaştıracağız.

 

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 01

Designg pergola

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 02

Pergola çizimi

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 03

Pergola imalatı

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 04

Kapalı pergola

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 05

Raylı pergola

3-D TEKENİK ÇALIŞMA - 06

Katlşamalı pergola

 

Kullanım alanınıza uygun tasarımda ve ölçülerde üretim yapılır

 

TEKNİK ŞARTNAME

 

Ürün Tanımı: Motorlu, uzaktan kumandalı, raylı katlanarak açılan çatı sistemi.

Tamamı açılır, kapanır pergola sistemi, 4 Mevsim iklim şartlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Sistem profilleri ekstrüzyon alüminyum ve elektrostatik toz boyalı olacaktır. Alüminyum profillere, kimyasal konversiyon (kromatlama veya kromatlama muadili kaplama) işlemi yapılır ve sonra "toz boyama" (powder coating) (lâke) metotlarından birisi ile istenen renklerde boyanır

 

TAŞIYICI RAY PROFİL

■ Sistemde 150mm x 70mm x 2mm kesitte normal seri 7 odacıklı çift yan kanallı özel alüminyum ray profili kullanılarak 8.00mt ye kadar açılım sağlar

■​ Sistemde 150mmx120x3 mm kesitte kalın seri 8 odacıklı tek yan kanallı özel alüminyum ray profili kullanılarak 10.00mt ye kadar açılım sağlanır.

■​ Her modül cephesi, taşıyıcı iki ray arası maksimum 375 cm’ ye kadardır. Taşıyıcı profil odacıkları ve yan kanalları ,yapısı itibariyle çelik profil takviyesine, çektirmeye ve gergi halat sistemi montajına izin verecek yapıdadır. Taşıyıcı profil yüzeylerinde toz ve kir birikmesini engelleyen herhangi bir pürüz bulunmamaktadır. - Sistemin ray kenarlarında suyun ve havanın yandan girmesini engelleyen silikon contalar mevcuttur.

 

ÖN DİKEY VE YATAY DİREK PROFİL

■​ Ön dikey ve yatay profiller 120 mmx80 mm x2,5 mm, ön ve arka yüzeyde çift kanallı alüminyum kesitli olup kendinden yağmur tahliyesini sağlar. Kanallar oluk ve zemin arasında bağlantıyı kolaylaştırır. Profile vida veya benzeri herhangi bir delici bağlantı yapılmasına gerek bırakmaz. Kanallar içine somun takviyesi ve vida ile bağlantı kolaylaşır. Alt zemin ve üst dere bağlantısı yine kanallar kullanılarak özel lazer kesim ve büküm bağlantı saçlarıyla tamamlanacaktır.

Dikey profil alt kısımda yer alan Ø 50 delikten su tahliyesi kolaylaştırılır. Şık ve estetik bi görünüme sahip olup sistemin bütünüyle uyumludur. Dikey profil aynı zamanda sistemin arka ve ön kısım arasında oluşan yükseklik farkını yatay kullanılarak kapatmak içinde kullanılacaktır.

 

YAĞMUR DERESİ

■​ Sistemde 158 mm x 123 mm x2,5 mm ön kiriş yağmur oluğu olarak kullanılır.

Dere, taşıyıcı ray ve ön dikey profil arasındaki bağlantıyı gerçekleştirecektir. Taşıyıcı ray üzerinde hareket eden blackout membran kumaşın bitim noktasını oluşturacaktır. Profil iç kısımda kalan dere üzerinden gelen suyu Ø50 delikten ön dikey profile aktararak suyun tahliyesini gerçekleştirecektir. Profil alt kısımda yer alan 2 kanal yardımıyla kanal üzerinden somun ve vidalarla delinmeden montajlanacaktır.

 

AYDINLATMA

■​ Sistem üzerinde özel plastik kasalı power led ışıklandırma kullanılacaktır. Işık rengi minimum 360 lümen ışığa sahip olacaktır. Renk kodu 3000 K-dır. Power led olarak LG markası tercih edilecektir.

Kullanılacak olan kasa özel tasarım olup ışığın yana ve etrafa rahatça yayılmasını sağlayarak bütünlük oluşturacaktır.

 

KUMAŞ

■​ Sistemde dört mevsim iklim şartlarına uygun Blackout (850gr/m2) ağırlık, 0.71mm kalınlıkta esneme özelliği ile üretilmiş alev yürümez blackout membran kumaş kullanılmaktadır.

■​ Kullanılacak olan kumaş su geçirmez, maksimum stabilite, sıcaklık ve kir direnci sağlayacak blackout membran olacaktır.

■​ Kumaş renkleri krem, beyaz, yeşil ve gri renktedir.

■​ Üç katmanlı PVC membran arasındaki film kaplama (Blockout) özelliği ile güneş geçirmez, solmaz, Güneşin UVA UVB gibi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır.

■​ (DIN 53886) Standartlarında olan Blackout PVC membran kumaş -30 derece / +70 derece kullanıma uygundur.

Pergola Sistemleri’nde tavan ört ü s ü olarak 850g/m 2 PVC bazlı karartma kumaşı kullanılmaktadır. 3500 N/50mm çekme direncine sahip olan kumaş özel 3 katmanlı yapısı ile güneşi engelleyerek ısı yalıtımı sağlar.

 

BAĞLANTI SACLARI VE VİDALAR

■​ Sistem üzerinde kullanılacak vida somun ve bağlantı saçları paslanmaz özellikli olacaktır. Bağlantı levhaları çelik üzeri galvaniz edilmiş olup, "toz boyama" (powder coating) (lâke) metotlarından birisi ile istenen renklerde boyanacaktır.

 

HAREKET MOTORU

■​ Sistem üzerinde yer alacak motorlar Alman menşeili Becker marka olacaktır. Radyo frekans kontrollü ve uzaktan kumanda ile çalıştırılmaya uygun olacaktır. Kullanılacak olan motor 5 yıl garanti kapsamında bulunacaktır. Sistem ön profili yağmur deresi son noktasında kullanılacak motor sayesinde gergin durumda bulunacak bu noktada motor geri gelmeyi önleyerek frenleme yapabilecek kapasitede olacaktır. Kullanılacak olan motor dakikada 11 devir Öneri yok 44 koruma sınıfında 868,3 MHz frekans da çalışacaktır.

■​ İstenilen yerde durdurulur, hareket ettirilir veya tek tuşla tamamı aç kapa otomasyon sistemlidir.

■​ Sistemde yürüyen çatıya hareketi motor ile birlikte Gergi için özel olarak üretilmiş Avrupa menşeili Triger zaman kayış sistemi sağlamaktadır.

■​ Siste 90 Km hızla esen rüzgara 30cme kadar kar taşıma özelliğine sahiptir.

■​ Tüm bağlantı ekipmanları paslanmaz çelik inox dur.

■​ Aydınlatma armatürleri yürüyen çatı akslarına uygun, çatı ile birlikte hareket edebilen Power led aydınlatma sistemidir. Her çatı aydınlatma butonu birbirinden bağımsız çalışabilir özelliktedir.

■​ Sistemin ana taşıyıcısı alüminyum olup yere sabitleme, çelik ankraj ve çelik dübellerle yapılır.

■​ Sistemin etrafı tamamı açılabilen firmamız ürünü Vertical Stor (motorlu şeffaf mikalı dikey açılır kapanır) sistemle kaplanabileceği gibi, temperli camlı sürme veya katlanır camlama sistemleri uygulanarak da dört mevsim kullanılabilen mekanlar oluşturulabilmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

 

 

 

  Projenize uygun ölçüde üretilir

 

  Isı ve yağmur suyu geçirmez
Bilgi

En Genişlik  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir

 

Boy Yükseklik  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir

 

Derinlik iç  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir
Bilgi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Üründe kullanılan malzemeBilgi Çelik ve alüminyum profil kombinasyonu / Blackout kumaş
BoyaBilgi Elektrostatik toz boyaBilgi
Paketleme şekliBilgi İhracata ve şehir içi nakliyata uygun koli paketlere yerleştirilirBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7-10 İş günüBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi
Tel