Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ŞEFFAF PVC - ŞEMSİYE KAPAMA

Yazlık cafe şemsiyenizi kışlık pvc odaya çevirelim. Rahat sökülüp takılır terlemez şeffaf fermuarlı odaya dönüştürelim

ŞEFFAF PVC - ŞEMSİYE KAPAMA Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Cafe Şemsiyesi Çevresini Pvc Kapama İşlemi

Şemsiye kapama

Şemsiyeli oda

Kışlık şemsiye

  Işık geçiren buğu yapmayan (Terlemeyen) şeffaf pvc malzemeden kışın kullanamadığınız yazlık şemsiyecinizi kışın kullanabileceğiniz oda tadında yaşam alanına dönüştürüyoruz.

DETAYLAR

1. Sınıf Japon Pvc malzemeden buğu yapmayan şeffaf malzemeden ve ışık almasını istemediğimiz bölümleri 600 denye tente kumaşı yada daha üst kaliteli ürün isteyen müşterilerimiz için Blackout kumaştan çelik profiller giydirilmek üzere cafe, bahçe şemsiyenizin çevresini kapısı ve penceresi olan bir oda biçiminde kapatıyoruz.
Dört bir çevresine, alt ve üst uçlarına çelik profil malzemeden desteklediğimiz şemsiye kapama işleminde fermuarlı açılıp kapanabilen pencere ve kapı ihtiyaçlarını ekleyebiliyor ihtiyaca göre logo baskınızı da uygulayabiliyoruz.
500x500 ve 600x600 şemsiyelerimizin pvc kapama işlemi yapıldığında 25 ve 30 metre kare oldukça büyük bir oda biçimini almaktadır, çevresi tamamen boşlukta olan şemsiye kapamalarında dört bir yana fermuarlı kap ve pencere yapıla bilinir. Şemsiyelerin gövdelerine gizli elektrik donanımı bağlayarak ısıtıcılar ve led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.
Kışın kullanılan şemsiye kapama işlemi yaza doğru de-monte şekilde sökülüp saklanabilir gelecek kışa doğru da yeniden çok kolay ve rahatça kurulum yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.
Ürün fiyatını öğrenek için şemsiyenizin ebadını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır, kare veya dikdörtgen olması gerekiyor, yuvarlak şemsiyelere uygulama yapmıyoruz.

Tel