Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap piknik masasi

Kategoriler Bahçe Mobilyaları Ahşap piknik masasi kategorilerinde 23 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Ahşap piknik masası

 Olumsuz dış hava koşullarına rağmen açık havalardan vazgeçemeyen müşterilerimiz… Bu ürün tam size göre… Klasik ahşap piknik masası modellerimizin yanı sıra çatılı modellerimizle, her tür koşulda size rahat ve konforlu bir ortam sunan bu ürün, ahşap malzemesinin yanında su bazlı renklendirici emprenyeli boya üzerine hava kurumalı özellikli ve iki kompenantlı olan dış mekân verniği uygulaması ile de kalitesini gözler önüne sermektedir. Ayrıca yapısında bulunan vidalar görünen yüzeylerde siyah oksit kaplama, diğer yerlerde çinko kaplı olarak kullanılmıştır. Tüm bu avantajlı özelliklerinin yanı sıra ürünümüzün yapısında kullanılan tüm ahşaplara fırınlama işlemi yapılarak rutubet nem oranı %10’lara düşürülmüştür.
 Sitemizin bu bölümünde siparişiniz üzerine şehirlerarası sevkiyata dahi uygun olan, teslimatı sonrasında kitapçığı yardımıyla kurulumunu kolayca gerçekleştirebileceğiniz de-monte ürünlerimizin yanında bir-iki gün içerisinde sahip olabileceğiniz hazır ürünlerimizi inceleyebilir, dilediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz. Dış mekânların tadı ahşap piknik masası sayesinde artık daha keyifli çıkacak…

Bu sayfada bulunan dış hava koşullarına uygun ahşap piknik masası modellerinin ürün detayları şöyledir;
Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır.
Ahşap malzemelere su bazlı renklendirici emprenyeli boya üzerine hava kurumalı pur özellikli ve iki kompenantlı olan dış mekân verniği uygulaması yapılmıştır.
Kullanılan vidalar görünen yüzeylerde siyah oksit kaplama, diğer yerlerde çinko kaplı olarak kullanılmıştır.
Kullanılan tüm ahşaplara fırınlama işlemi yapılarak rutubet nem oranı %10’lara düşürülmüştür.

 

De-monte

Sitemizin bu sayfasında bulunan piknik masası modellerinin bir çoğu de-monte olup şehirler arası sevkiyata uygun paketlenmiştir, Türkiye-nin neresinde olursanız olun bu alanda beğendiğiniz ahşap piknik masaları adresinize kapı teslimi kısa bir sürede ulaştırılır.
Sadece alyan ve anahtar yardımı ile parçalarını birleştirebileceğiniz bu ürünlerin montesini anlatan bi kitapçıkta ürün siparişiyle birlikte sizlere ulaştırılır.
 

Hazır ürün

Dış hava şartlarına uygun üretilmiş olan bu sayfadaki ahşap piknik masalarımız depomuzda sevkiyata hazır de-monte şeklinde şehirler arası sevki yapılabilecek durumdadır.
Siparişini vermiş olduğunuz piknik masası mamullerimiz 24 saat içerinde, ambar taşıma şirketlerine teslim edilir 1-2 gün içerisinde de kapı teslimi sipariş sahiplerine ulaşır.

Akbrella Kampanya