Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yol babaları

Kaldırım güvenliği yol babası modelleri

Kategoriler Şehir mobilyaları Yol babaları kategorilerinde 9 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

SINIR ELEMANLARI
Her şeyin ilk aşaması en önemli unsurudur güvenlik…
Açık alanlarda yayalar için güvenli alanlar oluşturmak ve araç trafiğini istenen şekilde yönlendirmek, park yerlerini belirlemek için kullanılan güvenlik dikmeleri, siparişleriniz üzere hemen imal edilir ve birkaç gün içinde teslim edilir.
Zemine kolay monte edilebilen sınır elemanları, korozyona karşı yüksek dirence ve iklimsel şartlardan etkilenmeyen elektrostatik toz boya dış yüzeye sahiptir. Bu boya işleminde, fırınlanma esnasında maruz kaldığı yüksek ısı sayesinde mevsimsel etkilere karşı da direnç kazandığından, her türlü iklim şartında rahatlıkla kullanılabilir ve malzemesinde herhangi bir deformeye ya da korozyona sebep olmaz.
Uzun yıllar dayanıklılığından herhangi bir şey kaybetmeden kullanılan güvenlik dikmeleri, beton zeminlere dört adet çelik dübel yardımıyla sabitlenir ve böylelikle sadece uygun bir matkap kullanımıyla uğraşmadan hemen montajlanabilir.
Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunduğumuz güvenlik dikmesi modellerimizi, farklı renklerde de sipariş edebilirsiniz ancak bu renk değişimlerinde fiyatta farklılıklar olabilir.
Stok ürünü olmayan güvenlik dikmeleri siparişlerinize göre imal edilmekte ancak yine de siparişinizle birlikte üretilen yol babası güvenlik dikmelerinin teslimatı bir haftayı geçmeden yapılmaktadır.
Sektörde yol babası olarak anılan, halk arasında güvenlik bariyeri, metal duba olarak da isimlendirilen bu ürünlerimize sitemizin bu bölümünden oldukça cazip fiyatlara ulaşabilir, hemen satın alabilirsiniz.
Tel