Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Pencere tenteleri

Modern solmaz akrilik kumaştan pencere tenteleri

Kategoriler Pergola & Tente Pencere tenteleri kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Pencere Tenteleri
Bina, villa, otel ve iş yerinizin pencerelerine yapıya sıcak bir karakter katan pencere tentelerinde Espanyol akrilik kumaşlar kullanıyoruz. Isı geçirmez özellikli 50uPF Anti Uv korumalı akrilik kumaşlar 10 yıl kadar solmaya karşı garantili olup çürümeye karşı da 10 yıl üretici firma tarafında garanti edilmektedir. Kızgın öğlen vakti güneşi pencerenizden uzaklaştıracak olan pencere tenteleri birkaç çeşit modellerde üretilmektedir.
1- Direk aşağı yukarı açılıp kapanan, bir ip yardımı ile bir kutu içerisine toplanan kumaş tıpkı spor perdelerde ki gibi pratik ir şekilde açılıp kapanır güneş ışınlarına karşı yüzde yüz koruma sağlar.
2- ittirmeli perde modelinde de altta bulunan akordiyon metal çubuklar iç içe geçerek açılıp uzayıp kısalması sayesinde alttan yukarı doğru perde kaldırılmak surtitle açılıp kapanması sağlanır.
3- Karpuz tente modelleri de üst üste dökülen yarım ay biçimindeki kasnak parçalar bir ip yardımıyla açılır ve yer çekimi yardımıyla da kapanarak açılıp kapanması gerçekleşir.
Tel