Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe bankları

Kategoriler Bahçe mobilyası Ahşap bahçe bankları kategorilerinde 10 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Ahşap bahçe bankı

     Açık alan dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezi olan ahşap bank, dekoratif anlayışlar ne kadar değişirse değişsin hala oldukça yoğun bir biçimde kullanılıyor. Bahçe ve teras gibi açık alanlar için işlevsel bir çözüm sunan, pratiklik vaat etmenin yanı sıra ahşap malzeme sayesinde doğayla uyumlu bir şıklık da sunan ahşap bank modelleri, kapalı mekânlarda da sıkça tercih edilir.

%100 doğal bir malzeme olan ahşabın kullanımıyla park, bahçe ve teras tasarımları için ideal mobilya alternatifine dönüşen ahşap bank modelleri, bu özelliğiyle kafe ve restoran dekorasyonlarında sıkça tercih edilir. Yaşam alanlarına da şıklık katan ve alan problemi olan mekânların bile oturma alanı olarak değerlendirilmesini sağlayan ahşap bank modelleri, emprenyeli sarı çam kereste  malzemesinden üretilmektedir. Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım imkânı sunan bu şık mobilyalarda, emprenyeli sarı çam kereste kullanıldığından bank modellerimiz hava şartlarından etkilenmez. Dayanıklılığı daha da arttırmak için ahşap malzeme, su bazlı boya ve ayrıca cilayla kaplanmış olup, bu sayede ürünlerin güneş ve nem gibi olumsuz iklim şartlarından etkilenmesi önlenmiştir.

■ Bahçe mobilyası modellerimizde kullanılan emprenyeli sarı çam keresteden üretilen ahşap bank modellerimiz ikili, üçlü ve tekli olarak 3 boyuttadır.
■ Yüksek kalitedeki ahşap bank modellerimiz, sınırlı sayıda genellikle stoklarımızda hazır bulunur.
■ Stoklarımızda bulunmayan ahşap bank siparişleri, takribi 3 hafta gibi bir zamanda üretilir ve sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bahçeler için ve parklar için ahşap bank modellerimiz farklıdır, park için üretilen banklarda döküm tekniğiyle ayakları hazırlanır, bahçe için olanların her yeri ahşaptır.

Bu dekoratif ürünlerimize avantajlı fiyatlarla sahip olmak için, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.