Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe bankları

Kategoriler Ahşap bahçe mobilya Ahşap bahçe bankları kategorilerinde 10 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

DİĞER BANK SEÇENEKLERİMİZİ YAKINDAN İNCELEMEK İÇİN GÖRSELLERİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bahçe bankı Park bankı Ahşap bank Dmküm ayaklı bank Bank imalatı Döküm bank Gold döküm balkon bankı

AHŞAP BAHÇE BANKLARI

■ Bahçe mobilyası modellerimizde kullanılan fırınlanmış kayın ağacından üretilen ahşap bank modellerimiz ikili, üçlü ve tekli olarak 3 boyuttadır.
■ Yurt dışında fason olarak ürettirdiğimiz yüksek kalitedeki ahşap bank modellerimiz sınırlı sayıda genellikle stoklarımızda hazır bulunur.
■ Ahşap bahçe ürünlerini yağmur, kar, sert soğuk havalardan ve kavurucu havalardan korunması muhafaza edilmesi önerilir.
■ Stoklarımızda bulunmayan ahşap bank siparişleri takribi 3 hafta gibi bir zamanda üretilir ve sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bahçeler için ve parklar için ahşap bank modellerimiz farklıdır, park için üretilen banklarda döküm tekniğiyle ayakları hazırlanır, bahçe için olanların her yeri ahşaptır.


Açık alan dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezi olan ahşap bank, dekoratif anlayışlar ne kadar değişirse değişsin hala oldukça yoğun bir biçimde kullanılıyor. Bahçe ve teras gibi açık alanlar için işlevsel bir çözüm sunan, pratiklik vaat etmenin yanı sıra ahşap malzeme sayesinde doğayla uyumlu bir şıklık da sunan ahşap bank modelleri kapalı mekânlarda da sıkça tercih edilir.

%100 doğal bir malzeme olan ahşabın kullanımıyla bahçe ve teras tasarımları için ideal mobilya alternatifine dönüşen ahşap bank modelleri bu özelliğiyle kafe ve restoran dekorasyonlarında sıkça tercih edilir. Yaşam alanlarına da şıklık katan ve alan problemi olan mekânların bile oturma alanı olarak değerlendirilmesini sağlayan ahşap bank modelleri fırınlanmış kayındır. Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım imkânı sunan bu şık mobilyalarda fırınlanmış kayın ağacı kullanıldığından bank modellerimiz hava şartlarından etkilenmez. Dayanıklılığı daha da arttırmak için ahşap malzeme su bazlı boya ve ayrıca cilayla kaplanmış olup, bu sayede ürünlerin güneş ve nem gibi olumsuz iklim şartlarından etkilenmesi önlenmiştir.

Akbrella Kampanya