Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bambu mobilyalar

Kategoriler Ahşap mobilyalar Bambu mobilyalar kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bambu Mobilyalar
Gerçek kestane ağcında üretilen bambu mobilya çeşitleri olan bambu sallanan sandalye, bambu koltuk takımları, bambu masa sandalye setleri, sehpa ve bambu beşik, raf modellerini bu alanda bulabilir detaylı inceleyebilirsiniz.
Kestane ağaç dalları eğim kalıplarına bağlanıp bir hafta boyunca istenilen şekille geldikten sonra rattan iplerle birbirine bağlanmak suretiyle ürünlerin üretimi yapılır.
Bahçe, balkon ve teras ortamınızda kullanacağınız şık ve gösterişli bambu masa sandalye, oturma setleri çeşitlerini sitemizden sipariş etmeniz durumunda 15 gün gibi kısa bir sürede siparişiniz size özel üretilip uygun paketlemeden sonra adresinize sevk edilmek üzere ulaştırma ekibimize teslim edilir.
Bambu ürünlerimizin bakımı oldukça kolaydır, tıpkı ahşap ürünlerde olduğu gibi mümkün oldukça kar, yağmur ve kızgın gün güneşimden korumak ve sezon sonu depolama esnasında temizlenip cilalanması ömrünü oldukça fazla uzatacak vecde her daim yep yeni görünecektir. Yıllandıkça da değeri artacak olana bambu mobilyalar anılarınızı sizinle birlikte yaşayacak
Tel