Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ekonomik güneş şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Ekonomik güneş şemsiyesi kategorilerinde 8 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

EKONOMİK BAHÇE ŞEMSİYESİ
Güneşin tadına varılmak adına dört gözle beklenen mevsimdir yaz mevsimi... Ve müşterilerin gözünden bakarsak da işletmelere adımımızı attığımız anda ulaşmak istediğimiz yerdir teras kısmı. Sitemizin bu bölümünde siz mekân sahiplerini memnun etmek adına terasların vazgeçilmezi olan şemsiyelerimizden en uygun ve en ekonomik, bunun yanında da oldukça kullanışlı olan ipli şemsiye modellerimizi incelemeye sunuyoruz.
En düşük maliyete sahip olan ipli güneş şemsiye modelimiz özellikle havuz ve deniz kenarlarında, bar ve cafe şemsiyesi olarak kullanılan bir modeldir. Ayrıca işletme sahiplerinin haricinde, yazlıkçılar tarafından site ve müstakil evlerde de sıkça kullanılan ürünümüz, 200x200 ölçülere sahip ekonomik modellerden daha geniş bir alanı gölgelik haline getiren 400x400 yüzey alanına sahip ölçülere kadar üretilebilmektedir. Her alana ve dekora uyum sağlayan krem rengi olarak genellikle stokta hazır bekleyen ürünümüz, cazip fiyatlarıyla sitemizin bu bölümünde size ulaşmayı bekliyor. Siz de işletmeleriniz için en uygun ve ekonomik ürüne sahip olmak istiyor veya müstakil eviniz, teraslarınız için oldukça kullanışlı bir ürün satın almak istiyorsanız, ipli sistem güneş şemsiyesi modellerimize bir göz atmanızı öneririz.

- İpli sistem şemsiyelerimizde kullandığımız kumaşlar 170 gr/m2 ağırlığında polyester kumaşlardır.
- Yuvarlak formdaki ipli şemsiyelerimiz 300 çap ile 500 çap arasındadır, kare formdaki ipli şemsiye ölçüleri 200x200 cm ile 400x400cm arasındadır.
- İpli sistemli şemsiye modellerinden genellikle krem renkli olanlar stokumuzda hazır bulunur. Hazır olmayan renkte ve formdaki ucuz şemsiyelerimiz, sipariş durumunuzda bir hafta içerisinde hazırlanıp, teslim edilir.
- Bu ekonomik ipli sistem şemsiyelerimizde de hava sirkülasyonu sağlayan ve şemsiyenin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olan rüzgâr bacaları bulunmaktadır.
Tel