Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

TERAS ŞEMSİYESİ
Teras şemsiyesi ■ Yüksek rüzgarlı alanlar için tasarlayıp ürettiğimiz kelepçeli sistem güneş teras şemsiyelerinde özel istek durumunda delikli kumaş kullanıyoruz.
■ Aşırı rüzgar alan bölgelerde rüzgardan etkilenmeyen delikli PVC özellikli kumaşlar sert rüzgarları kendi hücrelerinden geçirip şemsiyenin parçalanmasını önlemektedir.
■ Delikli kumaşta dikkate alınması gereken hususlar vardır.
1) Delikli kumaş güneş ışınlarının %35 ini içeri alır fakat ısıyı hapis etmediğinden kullanıcı serin vakitler geçirir.
2) Yaz dönemlerinde pek yağmur yağmaz ama yağmur yağması durumunda delikli kumaş yağmur suyunu geçireceğinden kullanıcı korunaksız kalacaktır.
■ teleskopik biçimde açılı kapanan teras şemsiyelerimizin açılma ve kapanma esnasında şemsiye altındaki masalara rahatsızlık vermez.
■ Kelepçeli sistem teras şemsiyesi modelimiz yakından incelemek için bizleri showroom alanımızı gezinebilirsiniz.

RÜZGARA DAYANIKLI ŞEMSİYELER

Yüksek mekânlar için tasarladığımız kepçeli sistem teras şemsiyesi modellerimiz sert rüzgârlarda dahi güvenli ve birinci sınıf kumaşıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunar. Siparişlerinize göre delikli kumaş kullanarak da üretebildiğimiz bu kepçeli sistem teras şemsiyeleri güneş ışınları ne kadar yoğun olursa olsun renklerinde herhangi bir solma olmadan, ilk günkü görünümünü muhafaza eder. 
PVC birinci sınıf kumaştan üretilen teras şemsiyeleri güneş kaynaklı renk solmalarına karşı garantilidir. Çok katlı yapıların terasları gibi aşırı rüzgâr alan mekânlar için özel olarak tasarlanan bu şemsiye modelleri delikli PVC kumaş sayesinde parçalanmaz. Rüzgârı delikli yapısı sayesinde kendi hücrelerinden geçiren ve böylelikle sert rüzgârların dahi etkisini kesebilen PVC kumaş kullanımında belli noktalara bilhassa dikkat edilmelidir. Bunlar; delikli kumaşın rüzgâr mukavemeti çok yüksek olmasına rağmen güneşi %35 oranda daha az kestiği ve yaz mevsiminde nadir olsa da, yağmur yağdığında delikli kumaş yapısı yüzünden şemsiye altında oturanların ıslanacağıdır. 
Kepçeli sisteme sahip olan cafe şemsiyeleri teleskobik olarak yani dikey ve oldukça kolay bir şekilde açılır, dolasıyla şemsiyenin açılıp kapanması müşterilere herhangi bir rahatsızlık vermeden yapılabilir. Birkaç saniyede ve sadece tek kişinin zorlamadan açabildiği şemsiyelerimiz şemsiye altında oturanlara rahatsızlık vermez, kepçeli sistem sayesinde aynı kolaylıkla kapanır. 
Akbrella Kampanya