Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Teras şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Teras şemsiyesi kategorilerinde 7 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Akbrella markamıza ait üstün kalitedeki güneş şemsiyelerini kendimiz üretmekteyiz

 

TERAS ŞEMSİYE

Teras şemsiyesi

  Hem gittiğimiz işletmelerde hem de sahip olduğumuz ev ve ofislerimiz de vazgeçilmezimizdir teraslar fakat güneşin tadına en iyi şekilde vardığımız, rüzgârın esintisini en etkili şekilde hissettiğimiz bu alanlar kimi zaman zorlu koşulların etkisi altında kalabiliyor.  Sizin için bu alanların ne kadar önem arz ettiğinin farkındayız ve Akbrella olarak teraslarınızı zorlu hava koşullarından koruyacak ürünümüz; teras şemsiyesini, kullanımınıza sunuyoruz.  Sahip olduğu kelepçeli sistem sayesinde oldukça kolay açınıp kapanan mekanizması ile işletmelerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında müşterilerinize en ufak bir rahatsızlık vermeyecek olan ürünümüz, delikli kumaşı sayesinde en sert rüzgarların karşısında bile zarar görmeden duruşuyla da uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bunun yanında birinci sınıf kalitedeki kumaşıyla dayanıklı yapısını kanıtlayan ürünümüz güneş ışınlarından kaynaklanan renk solmalarına karşı da garantilidir.
 Rüzgârdan etkilenmeyen yapısıyla rüzgârları kendi hücrelerinden geçirip şemsiyenin parçalanmasını önleyen delikli PVC özellikli kumaşlar bu etkili özelliklerinin yanı sıra dikkat edilmesi gereken birkaç hususa da sahiptir. Özellikle yaz ayrında, müşterilerinizin memnuniyetini önemseyen bu hususlar:
■ Delikli kumaşı yardımıyla güneş ışınlarının %35 ini içeri alan teras şemsiyemiz ısıyı hapsetmediğinden ötürü müşterilerinizin serin vakitler geçirmesine neden olabilir.
■ Delikli kumaşı sistem olarak getirdiği avantajlarının yanında, pek sıklıkla olmasa da yaz yağmurları sırasında zorlu koşullara neden olabilir.
 Bu hususları dikkat edilmesi karşısında işletmeleriniz ve teraslarınız için sistem ve dekor olarak en uygun görünüme, fiyat olarak en ekonomik fiyata sahip olan teras şemsiyesi ürünlerimiz sitemizin bu bölümünde siz müşterilerimizi bekliyor.RÜZGARA DAYANIKLI ŞEMSİYELER

Yüksek mekânlar için tasarladığımız kepçeli sistem teras şemsiyesi modellerimiz sert rüzgârlarda dahi güvenli ve birinci sınıf kumaşıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunar. Siparişlerinize göre delikli kumaş kullanarak da üretebildiğimiz bu kepçeli sistem teras şemsiyeleri güneş ışınları ne kadar yoğun olursa olsun renklerinde herhangi bir solma olmadan, ilk günkü görünümünü muhafaza eder. 
birinci sınıf PVC ve ithal akrilik kumaştan üretilen teras şemsiyeleri güneş kaynaklı renk solmalarına karşı garantilidir. Çok katlı yapıların terasları gibi aşırı rüzgâr alan mekânlar için özel olarak tasarlanan bu şemsiye modelleri delikli PVC kumaş sayesinde parçalanmaz. Rüzgârı delikli yapısı sayesinde kendi hücrelerinden geçiren ve böylelikle sert rüzgârların dahi etkisini kesebilen PVC kumaş kullanımında belli noktalara bilhassa dikkat edilmelidir. Bunlar; delikli kumaşın rüzgâr mukavemeti çok yüksek olmasına rağmen güneşi %35 oranda daha az kestiği ve yaz mevsiminde nadir olsa da, yağmur yağdığında delikli kumaş yapısı yüzünden şemsiye altında oturanların ıslanacağıdır. 
Kepçeli sisteme sahip olan cafe şemsiyeleri teleskobik olarak yani dikey ve oldukça kolay bir şekilde açılır, dolasıyla şemsiyenin açılıp kapanması müşterilere herhangi bir rahatsızlık vermeden yapılabilir. Birkaç saniyede ve sadece tek kişinin zorlamadan açabildiği şemsiyelerimiz şemsiye altında oturanlara rahatsızlık vermez, kepçeli sistem sayesinde aynı kolaylıkla kapanır. 

Akbrella Kampanya