Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

300x300 SUNDREAM SILVER 100mm

3x3 m. - Ø100 mm Silver alüminyum gövdeli, Teleskopik sistemli cafe bahçe şemsiyesi, Akrilik kumaşlı, (Sabitleyici ayak hariçtir)

300x300 SUNDREAM SILVER 100mm Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 40.796,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 40.796,00 TL
KDV Dahil 40.796,00 TL
*

SATLER İthal Akrilik Kumaş Renk Seçenekleri (10 yıl solmazlık garantisi)

Satler KIRMIZI Satler TURUNCU Satler SARI Satler YEŞİL Satler SAX MAVİ Satler KİREMİT Satler BEYAZ Satler LACİVERT
ST 001 ST 002 ST 003 ST 004 ST 006 ST 007 ST 010 ST 011
Satler KOYU KAHVE Satler ŞEFTALİ Satler BEJ Satler KAHVE RENGİ Satler AÇIK GRİ Satler AÇIK GRİ Satler SÜTLÜ KAHVE Satler KREM
ST 016 ST 019 ST 020 ST 022 ST 030 ST 038 ST 062 ST 067
Satler MAVİ Satler BORDO Satler SİYAH Satler KOYU YEŞİL Satler MACENTA Satler KAHVE RRENGİ Satler LACİVERT Satler KAYISI
ST 153 ST 143 ST 154 ST 362 ST 397 ST 398 ST 414 ST 610

 

Satler logo GarantiA sınıfı kumaş

 ! Bu alandaki kumaş renkleri ekranınızın renk ayarı, piksel sayısı ve renk kalitesine göre farklılık gösterebilir.

 

320 gr/m2 İspanyadan ithal akrilik kumaş ısı ve yağmur suyu geçirmez özellikte olup solmaya, çürümeye karşı üretici firma tarafından 10 yıl garanti edilmişti.

Siparişiniz durumunda kumaş kalite ve renk onayı için müşteri temsilcilerimiz sizinle temasa geçecektir.

 

♫ İncelemiş olduğunuz bu alandaki 300x300 cm, ebadındaki 9 m2 alanı güneş ve yağmurdan koruyan bahçe şemsiyemizin ana gövdesini ve kollarının tamamını sertleştirilmiş Etial 60 eloksal alüminyumdan üretiyoruz.
Şemsiyenin ana gövdesi 100mm yani 10cm çapında olup üretimlerimiz arasında en kalın gövdeye sahiptir.
Daha çok cafe ve restoranların, bahçe, balkon ve teras kısmı için tercih edilen bu şemsiyemizin iç borusu içerisinde sulandırılmış sonsuz çelik dişli bulunmaktadır.
Şemsiyenin gövdesinde bulunan adaptör sayesinde el yardımı ile bir alyan kolla çevrilmek suretiyle dişli mil yukarıya aşağıya itilerek şemsiyenin teleskopik biçimde açılıp ve kapanması sağlanır.
Bu üründe kullandığımız kumaş ise 320 gr/m2 kalınlığında olup İspanya'dan ithal edilmiş ısı ve yağmur suyunu geçirmeyen, 50upf UV ışınlarına karşı koruma sağlayan, 10 yıl boyunca da solmaya ve çürümeye karşı üretici DOCRIL firması tarafından garanti verilmiş akrilik kumaştır.
Bu üründe ister beton zemine sabitlenen ankraj ayak, ister yere gömülen zemin altı ayak, dilerseniz de mobil olarak sağa sola taşıyabileceğiniz tekerlekli mermer ağırlıklı ayak tercihinde bulunabilirsiniz.
Ekstra olarak da bu ürüne gizlenmiş elektrik donanımı, led aydınlatmaların beyaz, gün ışığı veyahut renkli olanları, iki şemsiye arasından yağmur suyunun sızmasını önlemek için su gideri arkı ve ısıtıcı sobalar ekleyebiliriz.
Dilerseniz uzaktan kumandalı motorlu sistemde şemsiyenin açılıp ve kapanmasını sağlayabilir, şemsiyenin metal tüm aksamlarını dilediğiniz özel bir renkte üretebilir, şemsiye kumaşı üzerine logo ve sloganınızı serigrafi tekniğiyle baskı (print) uygulayabiliriz.
Müşteri temsilcilerimizden daha ayrıntılı bilgi isteyebilir, indirimli fiyatlar hakkında bire bir görüşmede bulunabilirsiniz

Şemsiye üretim alanı

ÜRÜN ÖLÇÜ ve DETAYLARI

Şemsiye Ölçüsü

Şemsiye üretim

Şemsiye 6x6

Şemsiye bacalı

Şemsiye garanti

Şemsiye logo baskı

Şemsiye kolları

Şemsiye elektrikli

Şemsiye ısıtıcıları

Şemsiye gövde boyama

Şemsiye led aydınlatma

Şemsiye su oluğu

Şemsiye alüminyum gövde

Şemsiye mermerli ayak

Şemsiye sabit ayak

Şemsiye kapama

DONANIMLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Bu alandaki şemsiye detay ve donanımların bazıları fiyata dahil değildir ürün satın alma sayfasıda siparişinize ektra ekleyebilirisnniz.

 

FİYAT DIŞIDA KALAN DONANIMLAR

Logo uygulama, Elektrik donanımi, Led aydınlatma ünitesi, Isıtıcılar, Özel gövde boyama, Şemsiyenin taşıyıcı ayakları, Su olukları ve Şemsiye şeffaf kapama üniteleri.
Tel