Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS MAKROME BADE TERRACE LÜX

255x210x155 cm Tavana asmalı makrome lüx spider örgü silikon minderli balkon salıncağı

MDS MAKROME BADE TERRACE LÜX Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 10.003,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 10.003,00 TL
KDV Dahil 10.003,00 TL
*

Tekli salıncak

MAKROME BADE TERRACE

Bade Terrace Bahçe Salıncağı, tavana asılabilen makrome el örgüsü silikon minderli bir balkon salıncığıdır. Bu şık makrome salıncak, evinizin, verandanızın veya bahçenizin tamamlayıcısıdır. Modaya uygun bir tarzı olan bu salıncak, sağlam bir çerçeveye sahiptir ve dayanıklılık için tasarlanmıştır. Çerçeveli veya çerçevesiz olarak üretilmektedir. Çerçevesiz model, kutudan çıkan montaj aparatları ile kolayca kurulabilir. Makromenizi eve getirdiğinizde, doğal olarak yerine oturması için asın. Herhangi bir bükülme veya karışıklık kendiliğinden çözülecektir. Saçaklı alanları hafifçe fırçalayarak, tüm saçakların düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Toz ve birikintileri hafifçe sallayarak veya tüylü bir rulo kullanarak temizleyebilirsiniz. Lekeleri veya dökülmeleri çıkarmak için ılık su veya sirke gibi doğal bir temizleyici kullanarak nazikçe temizleyin. Makromenizi suya batırmayın, çünkü bu çekmesine neden olabilir ve doğal liflerin keçeleşmesine neden olabilir.

 

Bade

Bade Makrome Salıncak ile rahatlayın. Modaya uygun makrome salıncak, eviniz, verandanız veya bahçeniz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Günlük-retro bir dokunuş için zevkli bir bohem tarzıyla dayanıklılık için sağlam bir çerçeveye sahiptir. Çerçeveli veya çerçevesiz olarak üretilmektedir. Askı aparatı ile birlikte çerçevesiz modelde kullanıcıya sunulan ürün, kutudan çıkan montaj aparatları ile kolayca kuruluyor.

 

Makrome

Makromenizi eve gelir gelmez asın. Herhangi bir bükülme veya karışık saçak doğal olarak yerine oturacaktır, bırakın işi yerçekimi yapsın. Saçaklı alanların ara sıra bir dolaşıktık açma tarağı veya evcil hayvan fırçasıyla hafifçe fırçalanması, tüm saçak alanlarının düzenli görünmesini sağlar. Tozu ve birikmiş parçacıkları temizlemek için makromenizi hafifçe sallayın veya tüylü bir rulo kullanın, süpürgeyle değil. Lekeleri veya dökülmeleri çıkarmak için ılık su veya sirke gibi doğal bir temizleyici kullanarak nazikçe temizleyin. Makromenizi suya batırmayın, bu çekmesine neden olur ve doğal liflerin keçeleşmesine neden olabilir.
önemli bilgi

 İlk kurulumda 2 adet karabina kullanılmaktadır. Zamanla yüksekliği korumak için karabina sayısını azaltabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

 

    Ürün döşemeleri su geçirmeyen polyester kumaştan üretilmiştir.
    Döşemelerin tamamında 1. sınıf boncuk silikon elyaf kullanılmıştır.
    Döşemeler fermuarlı olup, boncuk silikon elyaf boşaltılarak çamaşır makinasın da yıkanabilir.
    Ürün oturma bölümü suya dayanıklı bambu ağacından üretilmiştir.
    Ürünlerimiz gerekli koşullar sağlandığında 20 yıl kullanılabilir.
    Kış bahçelerinde de kullanıma uygundur.
    Ürün ile birlikte tavan asma aparatı gönderilmektedir. Hilti ya da darbeli matkap yardımıyla tavan delinip montaj sağlanabilir.
    Kış mevsiminde, kullanılmadığı dönemde kapalı ortamda saklanması ürününüzün ömrünü uzatacaktır.
    Üründe kullanılan tüm malzemeler güneşe ve suya dayanıklı olarak üretilmiştir.


Ürün Ölçüleri
Bade salıncak

Tel