Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS MEDA AHŞAP SALINCAK LADİN

110x112x185 cm Meda Tekli ladin ahşap salıncak minderli

MDS MEDA AHŞAP SALINCAK LADİN Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 21.829,16 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 21.829,16 TL
KDV Dahil 21.829,16 TL
*
Meda ahşap salıncak

MEDA AHŞAP SALINCAK LADİN

Meda Ahşap Salıncak, bahçe ve teras yaşamına rahatlık katan bir üründür. Kendinizi güzel bir havada rahatlatmak istediğinizde, bu şık ve incelik dolu salıncağı tercih edebilirsiniz.
118x110 cm boyutlarındaki Meda Tekli ladin ahşap salıncak, minderli olarak sunulmaktadır. Ürün, olefin dış mekan kumaşı kullanılarak tasarlanmıştır. Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklıdır. Hızlı kuruma özelliği ile de dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

Meda Ahşap Salıncak, ladin ve iroko ağaçlarından üretilmektedir. Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için ladin yüzeylerinizi her yıl 280 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden verniğinizin bakımını yapabilirsiniz. Ürününüz iroko ağacından yapılmışsa, yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini korumak için her yıl 320 zımpara ile zımparalayabilir ve fırça yardımı ile tik yağı uygulayabilirsiniz.
Kumaş bakımı da oldukça kolaydır. Lekeyi hafifçe fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarın. Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayın. Alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayın. Lekeyi ve fazla temizleme solüsyonunu çıkarmak için temizleme solüsyonunu temiz, yumuşak bir havlu veya süngerle çıkarın. Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın. Bir sprey şişesi uygulayın ve havlu kullanarak kalan nemi alın.
Meda Ahşap Salıncak, hem estetik hem de dayanıklılık açısından oldukça üstün bir üründür. Kendinize ve sevdiklerinize keyifli anlar yaşatmak için ideal bir seçimdir.

Günün tüm yorgunluğunu güzel bir havada üzerinizden atın. Bahçe ve teras yaşamına rahatlık katan ürün, açık havada şıklık ve incelik arayanların tercihi oluyor.

 

Vendy Yürümeye Başlayanlara Salıncak

Çocuklara uygun mini tasarımı ve dayanıklılığı ile Vendy Yürümeye Başlayan Salıncak, ailelere güven ve huzur dolu anlar yaşatırken küçükleri eğlendirmek için tasarlandı.

 

Olefin Dış Mekan Kumaşı

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

 

Bakım


Ladin

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 280 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden verniğinizin bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.


İroko

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilir ve sonrasında kullanıma devam edebilirsiniz. İroko ahşabının doğallığının büyüleyici etkisi.


Kumaş

1- Lekeyi hafifçe fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarın.
2-Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayın. Alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayın.
fırçalamak.
3-Lekeyi ve fazla temizleme solüsyonunu çıkarmak için temizleme solüsyonunu temiz, yumuşak bir havlu veya süngerle çıkarın. (Leke çıkana kadar 2. ve 3. adımı tekrarlayın.)
4-Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın. Bir sprey şişesi uygulayın ve havlu kullanarak kalan nemi alın.

Teknik ölçüler

 

 

 

 

                     Ölçüler

 

 

 


Bilgi

Boy  118 cm

 

En  110 cm

 

Derinlik  115 cm 

 

Ürün ağırlığı   kg
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi 1. Sınıf Ladin, çamgiller familyasının Picea cinsinden Kuzey yarıkürenin ılıman ve soğuk bölgelerindedir.
Paketleme şekliBilgi Pıtırcık balonlu poşete sarılı muhafaza edilmektedir
Takribi teslimat süresiBilgi 4 iş günüBilgi
Boya ve CilaBilgi Dış hava koşullarına uygun su bazlı 1.sınıf ahşap boya ve cila ile güçlendirilmektedir.Bilgi
Kullanım garantisiBilgi

2 yıl

Bilgi
Tel