Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS HOLOX SALINCAK İROKO KRM

Modern, 2 kişilik ahşap ladin bahçe salıncağı ( YATAKSIZ )

MDS HOLOX SALINCAK İROKO KRM Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 64.253,75 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 64.253,75 TL
KDV Dahil 64.253,75 TL
*
Holox ahşap salıncak

HOLOX SALINCAK IROKO KREM

Holox salıncak, sofistike ve konforlu konforu bir arada sunan bir tasarıma sahiptir. Orta sehpa olarak kullanabileceğiniz kalın kolçakları ile Holox Koltuk Takımı, çağdaş zevklere ve yaşam tarzlarına son derece uygun bir tasarımdır. Olefin dış mekan kumaşı sayesinde, aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, kimyasallara ve hava şartlarına karşı dayanıklı hale gelir. İroko ahşabının doğal dokusunu korumak için her yıl 320 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden vernik bakımını yapabilirsiniz.
Bu modern bahçe salıncak, bahçenize sade ve şık bir dokunuş katacak. İki kişilik tasarımı sayesinde, sevdiklerinizle birlikte rahat ve şık bir zaman geçirebilirsiniz. Holox salıncak, bahçenizin herhangi bir köşesine konumlandırabilir, bahçenize modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yazın en güzel yanlarından biri de bahçenizin en güzel köşesine oturup huzurun tadını çıkarmak. Tasarımımızda kullandığımız X, sofistike ve konforlu konforun karşılığıdır. Orta sehpa olarak kullanabileceğiniz kalın kolçakları ile Holox Koltuk Takımı, yaşam için yapılmış, çağdaş zevklere ve yaşam tarzlarına son derece uygun bir tasarımdır. Ergonomik yapısı ve tasarımı ile tek kelimeyle şıktır.

 

Olefin Dış Mekan Kumaşı

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

 

Bakım


İroko

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 280 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden verniğinizin bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.


Kumaş

1- Lekeyi hafifçe fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarın.
2-Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayın. Alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayın.
fırçalamak.
3-Lekeyi ve fazla temizleme solüsyonunu çıkarmak için temizleme solüsyonunu temiz, yumuşak bir havlu veya süngerle çıkarın. (Leke çıkana kadar 2. ve 3. adımı tekrarlayın.)
4-Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın. Bir sprey şişesi uygulayın ve havlu kullanarak kalan nemi alın.

Tel