Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

KLE REJISÖR PVC SANDALYE

93x67x56cm Katlanır, Rejisör koltuğu (Fırınlanmış gürgen ahşap)

KLE REJISÖR PVC SANDALYE Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 3.253,30 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 3.253,30 TL
KDV Dahil 3.253,30 TL
*

Rejisör Koltuğu

Dizi ya da film çekimlerinde oyunculara rollerini dağıtarak çekimi yapılan film ya da dizi için gerekli olan metin, dekor, müzik gibi öğeler arası koordinasyonu sağlayan sanatçılara rejisör ismi verilmektedir.

İnternet ortamları üzerinde daha önce denk geldiğiniz bir videoda mutlaka görmüş olmanız gereken rejisörlerin koltuklarının başka bir tasarıma sahip olduğu dikkat çeker. İthal ahşap rejisör koltuk modeli setlerde kullanılabilmenin yanı sıra, ilginizin bulunması halinde her türlü ortam için uygun durumlarda. Dilediğiniz ortamda rejisör olsanız da olmasanız da rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuk modelinin ihtişamı eminiz ki sizleri de etkileyecek. Gerek ön görüntüsünün gerekse yan görüntüsünün gerçekten farkını ortaya koyduğu bir koltuk modelinden bahsetmekteyiz. 93 cm toplam uzunluğa, 56 cm genişliğe ve 7 kilogram ağırlığa sahip olan koltuk modelinin özellikle de bahçeleriniz içerisinde yalnızca size özel olarak bulunması kendinizi gerçekten özel biri gibi hissetmenize neden olacak.

Avrupa’dan ithal edilmiş ürünlerden olması nedeniyle oldukça üst düzey kalitede bir ürün. Fırınlanmış kayın ağacı ve akrilik kumaş kullanılan ürünün özel görüntüsü sizi alıp uzaklara götürebilir.

KLE REJISÖR PVC SANDALYE

Bu rejisör koltuğu, fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır ve katlanabilir özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, koltuk kolayca taşınabilir ve depolanabilir. Rejisör koltukları genellikle tiyatro, sinema, TV setleri, stüdyolar ve diğer etkinlikler için kullanılır. Bu koltuklar, yönetmenlerin ve diğer görevlilerin etkinlikler sırasında rahat bir pozisyonda durmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, bu koltuklar, oyunlarda yer alan sahne arkası işleri için de kullanılabilir .İthal ahşap rejisör koltuk modeli, setlerde kullanılabileceği gibi ilginiz olduğu takdirde her türlü ortam için uygun hale getirilebilir .Koltuk modeli, 93 cm uzunluğa, 56 cm genişliğe ve 7 kilogram ağırlığa sahiptir. Özellikle bahçelerinizde size özel olarak bulunması, kendinizi gerçekten özel biri gibi hissetmenizi sağlayacaktır.
 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

Teknik ölçüler

 

 

 

 

                     Ölçüler

 

 

 


Bilgi

Boy  93 cm

 

En  56 cm

 

Derinlik  67 cm 

 

Ürün ağırlığı 7 kg
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi Fırınlanmış gürgen ağacı
Paketleme şekliBilgi Ürüne özel ölçülerde üretilmiş koli paket içerisinde muhafaza edilir
Takribi teslimat süresiBilgi İş yoğunluğuna bağlı 7 ila 15 iş günü arasında üretimi gerçekleşir.Bilgi
Boya ve CilaBilgi Dış hava koşullarına uygun su bazlı 1.sınıf ahşap boya ve cila ile güçlendirilmektedir.Bilgi
Kullanım garantisiBilgi 2 yılBilgi

 

 

Tel