Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PG 8040 DÖKÜM ÇEŞME

73x45x36 cm Cast alüminyum döküm, Osmanlı tipi, lavabo hazneli, pirinç musluklu, varak patine dış mekan bahçe duvar çeşmesi

PG 8040 DÖKÜM ÇEŞME Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 8.102,36 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 8.102,36 TL
KDV Dahil 8.102,36 TL
*

PG 8040 DÖKÜM ÇEŞME

Bahçeli evlerde yaşayan ailelerin bahçelerinde kullanacakları çeşmelerin modern ve eşsiz bir formda olmasını istemeleri halinde, birbirinden özel ürünlerle karşılaşacakları bilinen bir gerçektir. Son yılların modern ortamları içinde üretilen çeşitli çeşme modellerinin teknolojik gelişmelerle inanılmaz boyutlara eriştiğini söylemek mümkündür.
Üzüm Salkımı Desenli Gold Siyah Metal Park Çeşmesi, sıra dışı tasarımlara sahip ürünler arasında yer alan %100 alüminyum döküm tekniği ile ortaya çıkarılmış modern bir üründür. Üzerinde barındırdığı elektrostatik boyanın ürüne verdiği güzelliğin tartışmasız olduğu dikkat çekmektedir.
Görsel anlamda nostaljik dönemleri hatırlatan asil bir görüntü taşıyan çeşmenin üzerinde siyah ve sarı renkleri eşsiz bir ahenkle kombinlenmiştir.
Ürünü temin ederken, beraberinde iç donanım bağlantılarını da alacaksınız.
Tamamen kullanıma hazır olarak teslim edilen ürünü temin ettikten sonra yapmanız gereken tek şey, monte ettirmektir.
Üzerinde barındırdığı pirinç döküm musluk, çeşme modeline bambaşka bir görünüm kazandırmış gibi görünmektedir.

Çeşme için özel renk seçenekleri (Ekstra)

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005Ral 5012 Ral 5005 Bakır beyaz patina Bakır eskitme patina Bakır yeşil patinaGümüş patina renk Yeşil eskitme
 

 

  Yukarıdaki ''Renk Seçenekleri'' modülünden renk seçimi yapabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir, renk seçimi yapıldığında fiyat farkı, fiyat etiketine yansıyacaktır

 

! UYARI: Bu alandaki renkler (RAL PANTONE) baz alınarak boyama işlemi yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonda görülebilir.


 

Üretimde yüksek kalite standartları

Cast Döküm Pulver Boya

Fırın boya Akbrella koli

Model Tanımı: Alüminyum döküm metal çeşme 8040

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En GenişlikEN: 40 cm

 

Boy YükseklikBOY: 70 cm

 

Derinlik içYÜKSEKLİK: 45 cm

 

Ürün ağırlığı 7 kg         Belgeler ► TSE  ce
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi %100 Cast alüminyum döküm / %100 Pirinç MuslukBilgi
Boya ve cilaBilgi Elektrostatik boyaBilgi
Paketleme şekliBilgi Jelatin muhafazalı 1 adet şeklinde koli içinde muhafaza edilirBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 5 iş günüBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi

 

Döküm çeşme ölçüleri

Bahçeli evlerde yaşayan ailelerin bahçelerinde kullanacakları çeşmelerin modern, eşsiz bir formda olmasını istemeleri halinde birbirinden özel ürünlerle karşılaşacakları bilinen bir gerçek. Son yılların modern ortamları içerisinde üretimi yapılan çeşitli çeşme modellerinin teknolojik gelişmelerle inanılmaz boyutlara eriştiğini söylemek mümkün.

Üzüm Salkımı Desenli Gold Siyah Metal Park Çeşmesi sıra dışı tasarımlara sahip ürünler arasında yer alan %100 alüminyum döküm tekniği ile ortaya çıkarılmış modern ürünlerden birtanesi. Üzerinde barındırdığı elektrostatik boyanın ürüne verdiği güzelliğin gerçekten tartışma götürmez bir noktada olduğu dikkat çekmekte. Görsel anlamda nostaljik dönemleri hatırlatan asil bir görüntü taşıyan çeşmenin üzerinde siyah ve sarı renkleri eşsiz bir ahenkle kombinlenmiş. Ürünü temin ederken beraberinde iç donanım bağlantılarını da alacaksınız. Tamamen kullanıma hazır olarak teslimatı yapılan ürünü temin ettikten sonra yapmanız gereken tek şey; monte ettirmek. Üzerinde barındırdığı pirinç döküm musluk çeşme modeline bambaşka bir görünüm kazandırmışa benziyor.

Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte vakit geçirdiğiniz bahçelerinize özen gösterenlerdenseniz; bahçenizin güzelliğini taçlandıracak bir ürünle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. 1.sınıf kaliteye sahip döküm malzemelerinden elde edilmiş olan meydan çeşmesinin yıllar boyu kullanılabilecek sağlamlığa sahip olduğundan hiç şüpheniz olmasın! Duruşundaki asillik ve kalite eminiz ki sizlere çok yakışacak. Çok özel bir işçiliğe sahip olan bu çeşme modelini bahçenize monte ettirdiğinizde ortam atmosferinin gerçekten güzel boyutlara eriştiğini göreceksiniz.

%100 alüminyum döküm üzerine özel işlemelerle yer verilmiş detayları ile harika bir tasarıma kavuşturulmuş olan üzüm salkım desenli gold siyah metal park çeşmesi ürünü siyah ve sarı rengi ile kombinlemiştir.

Altın sarısı rengin hemen her ürün grubunda olduğu gibi çeşme ürünlerinde de ortaya çıkardığı etkileri az çok biliyorsunuzdur. İç donanım bağlantıları kullanıma hazır bir şekilde tasarlanmış olan çeşme modelini teslim aldığınızda profesyonel firmalara montajını gerçekleştirtmeniz yeterli olacaktır. Pirinç dökümden imal edilmiş musluğu ve iç donanımları ile birlikte gelen bahçe çeşmesinin bahçelerinizde oluşturacağı o asil görüntü misafirlerinize sizlerle ilgili birtakım ipuçları verecektir. 1. sınıf kalitede malzemelerden elde edilmiş bir ürün olması gerek görsel gerekse işlevsel anlamda dikkat çekici bir ürün modelinin ortaya çıkarılmasını sağlamıştır. Uzun yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz çeşme modelinin dikkat çekiciliği pek çok çeşme modelinden çok daha üstün özellikler taşımasından kaynaklanmakta.

Tüm ihtişamı ve görkemi ile bahçenizde her akşam sizleri karşılayacak olan çeşmenin su ihtiyacını da net bir şekilde karşılaması bahçe ortamlarının olmazsa olmazları arasında yer almasına neden olmuştur. Farklı renk seçenekleri ile de sipariş edebileceğiniz ürünün standart renkleri bizce çok iyi durumda.

Tel