Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS TINIY ÇOCUK ŞEZLONG ÇAM

Minderli güneş korumalı çocuklar için çam ahşap şezlong

MDS TINIY ÇOCUK ŞEZLONG ÇAM Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 11.467,24 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 11.467,24 TL
KDV Dahil 11.467,24 TL
*

Çocuk Şezlongu

TINIY ÇOCUK ŞEZLONG ÇAM

Yeni ürün koleksiyonumuz minik dostlarımızın beğenisine sunuldu! Vendy Çocuk Şezlongu, eğlenceden ve oyunlardan ödün vermek istemeyen miniklerimiz için konforlu, ebeveynler içinse güvenli bir ortam sunuyor. Ürün, özel tasarımı sayesinde aşırı güneş ışığını engelleyerek güneşin zararlı etkilerini en aza indiriyor. Bunun yanı sıra, ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaşın dayanıklı ve hızlı kuruma özelliği, dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısı oluyor. Çam ağacından üretilen şezlonglarımızın depolanması da oldukça kolay. Mümkünse kapalı, serin ve kuru bir yerde saklanması tavsiye ediliyor. Ürünleri dışarıda saklıyorsanız, su geçirmez bir örtü ile örtmeniz yeterli. Vendy Çocuk Şezlongu ile minik dostlarımızın güneşli günlerde keyifle vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Özel dizayn edildi

Sizinle birlikte güneşin tadını çıkaran çocuklar için özel olarak tasarlanan Vendy Şezlong, korumalı tasarımı sayesinde aşırı güneş ışığını engelleyerek güneşin zararlı etkilerini en aza indirmek için üretildi.

 

Olefin Kumaş

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

 

ÇAM

 

 

Depolama

Mümkünse kapalı, serin ve kuru bir yerde saklayın. Mobilya dışarıda saklanıyorsa, su geçirmez bir örtü ile örtün. Yağmur veya kar yağışından sonra, düz yüzeylerdeki fazla suyu veya karı silin. Yoğuşmayı önlemek için havanın dolaşmasına izin verin.


 

Ürün özellikleri

 

Teknik ölçüler

 

Ölçüler


Bilgi

Tente : 125x70x60
Bank : 125x35x35
Bilgi

 
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
Tel