Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS EXON ŞEZLONG İROKO

Minderli modern ergonomik iroko ahşap şezlong

MDS EXON ŞEZLONG İROKO Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Lizi ahşap minderli şezlong

Exon Şezlong

Çekici yaz günlerinin baş aktörü Exon Şezlong, kolay taşınabilmesi, doğal yüzü ve konforlu yapısı ile açık havada vakit geçirme isteğinizi keyfe dönüştürüyor.

 

EXON ŞEZLONG İROKO

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez parçası Exon Şezlong, kolay taşınabilmesi ve doğal yapısı sayesinde açık havada zaman geçirmenin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Üstelik bu şezlongun modüler yapısı sayesinde yer kaplamadan rahatlıkla katlayıp kaldırabilirsiniz.
İroko ahşabın dayanıklılığı, güneşin altında keyifli vakit geçirirken size en konforlu destekleyici ürünü sunuyor. Ürününüzü yılda bir kez 320 zımpara ile zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile tik yağı uygulayarak ilk günkü gibi koruyabilirsiniz. İroko ahşabının doğallığına şahit olmak, tüm günün yorgunluğunu atmak için ideal.
Kumaş temizliği konusunda da birkaç önerimiz var. Ütü kullanmayın veya malzemeyi kuru temizlemeyin. Kiri veya hapları çıkarmak için fırça kullanmayın, çamaşır suyu kullanabilirsiniz ancak dikkatli olun, tüm ağartıcılar kumaş için iyi değildir. Asarak kurutma en iyi kurutma yöntemidir, kumaş üzerinizde eriyebileceğinden su sıcaklıklarını soğuk tarafta tutun. Lekeleri ılık su ve hafif deterjanlarla ön işlemden geçirin, bu malzemeyi temizlerken yıkayıcıyı aşırı yüklemekten kaçının ve malzemeyi boyamaktan veya boyamaktan kaçının.
Exon Şezlong, minderli modern ergonomik iroko ahşap şezlongu ile kendinize özel bir dinlenme köşesi yaratmanızı sağlıyor. Yazın tadını çıkarmak, doğanın güzelliğini hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi.

Modüler yapı

Modüler yapısı ile yer kaplamadan kolayca katlayıp kaldırabileceğiniz Exon Şezlong, İroko ahşabın dayanıklılığı ile güneşin tadını çıkarırken size eşlik eden en konforlu üründür.

 

Bakım


İroko

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilir ve sonrasında kullanıma devam edebilirsiniz. İroko ahşabının doğallığının büyüleyici etkisi.


Kumaş

    Ütü kullanmayın veya malzemeyi kuru temizlemeyin
    Kiri veya hapları çıkarmak için fırça kullanmayın
    Çamaşır suyu kullanabilirsiniz ancak dikkatli olun, tüm ağartıcılar kumaş için iyi değildir.
    Asarak kurutma en iyi kurutma yöntemidir
    Kumaş üzerinizde eriyebileceğinden su sıcaklıklarını soğuk tarafta tutun
    Lekeleri ılık su ve hafif deterjanlarla ön işlemden geçirin
    Bu malzemeyi temizlerken yıkayıcıyı aşırı yüklemekten kaçının
    Malzemeyi boyamaktan veya boyamaktan kaçının

Teknik ölçüler

 

 

 

 

                     Ölçüler

 

 

 


Bilgi

Boy  92 cm

 

En  60 cm

 

Derinlik  200 cm 

 

Ürün ağırlığı   kg
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi 1. Sınıf Ladin, çamgiller familyasının Picea cinsinden Kuzey yarıkürenin ılıman ve soğuk bölgelerindedir.
Paketleme şekliBilgi Pıtırcık balonlu poşete sarılı muhafaza edilmektedir
Takribi teslimat süresiBilgi 4 iş günüBilgi
Boya ve CilaBilgi Dış hava koşullarına uygun su bazlı 1.sınıf ahşap boya ve cila ile güçlendirilmektedir.Bilgi
Kullanım garantisiBilgi 2 yılBilgi
Tel