Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

500x600 SUNDREAM SILVER 100mm

5x6 m. - Ø100 mm Silver alüminyum gövdeli, Teleskopik sistemli cafe bahçe şemsiyesi, Akrilik kumaşlı, (Sabitleyici ayak hariçtir)

500x600 SUNDREAM SILVER 100mm Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 66.676,80 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 66.676,80 TL
KDV Dahil 66.676,80 TL
*

SATLER İthal Akrilik Kumaş Renk Seçenekleri (10 yıl solmazlık garantisi)

Satler KIRMIZI Satler TURUNCU Satler SARI Satler YEŞİL Satler SAX MAVİ Satler KİREMİT Satler BEYAZ Satler LACİVERT
ST 001 ST 002 ST 003 ST 004 ST 006 ST 007 ST 010 ST 011
Satler KOYU KAHVE Satler ŞEFTALİ Satler BEJ Satler KAHVE RENGİ Satler AÇIK GRİ Satler AÇIK GRİ Satler SÜTLÜ KAHVE Satler KREM
ST 016 ST 019 ST 020 ST 022 ST 030 ST 038 ST 062 ST 067
Satler MAVİ Satler BORDO Satler SİYAH Satler KOYU YEŞİL Satler MACENTA Satler KAHVE RRENGİ Satler LACİVERT Satler KAYISI
ST 153 ST 143 ST 154 ST 362 ST 397 ST 398 ST 414 ST 610

 

Satler logo GarantiA sınıfı kumaş

 ! Bu alandaki kumaş renkleri ekranınızın renk ayarı, piksel sayısı ve renk kalitesine göre farklılık gösterebilir.

 

320 gr/m2 İspanyadan ithal akrilik kumaş ısı ve yağmur suyu geçirmez özellikte olup solmaya, çürümeye karşı üretici firma tarafından 10 yıl garanti edilmişti.

Siparişiniz durumunda kumaş kalite ve renk onayı için müşteri temsilcilerimiz sizinle temasa geçecektir.

 

♫ İncelemiş olduğunuz bu alandaki 500x600 cm, ebadındaki 35 m2 alanı güneş ve yağmurdan koruyan bahçe şemsiyemizin ana gövdesini ve kollarının tamamını sertleştirilmiş Etial 60 eloksal alüminyumdan üretiyoruz.
Şemsiyenin ana gövdesi 100mm yani 10cm çapında olup üretimlerimiz arasında en kalın gövdeye sahiptir.
Daha çok cafe ve restoranların, bahçe, balkon ve teras kısmı için tercih edilen bu şemsiyemizin iç borusu içerisinde sulandırılmış sonsuz çelik dişli bulunmaktadır.
Şemsiyenin gövdesinde bulunan adaptör sayesinde el yardımı ile bir alyan kolla çevrilmek suretiyle dişli mil yukarıya aşağıya itilerek şemsiyenin teleskopik biçimde açılıp ve kapanması sağlanır.
Bu üründe kullandığımız kumaş ise 320 gr/m2 kalınlığında olup İspanya'dan ithal edilmiş ısı ve yağmur suyunu geçirmeyen, 50upf UV ışınlarına karşı koruma sağlayan, 10 yıl boyunca da solmaya ve çürümeye karşı üretici DOCRIL firması tarafından garanti verilmiş akrilik kumaştır.
Bu üründe ister beton zemine sabitlenen ankraj ayak, ister yere gömülen zemin altı ayak, dilerseniz de mobil olarak sağa sola taşıyabileceğiniz tekerlekli mermer ağırlıklı ayak tercihinde bulunabilirsiniz.
Ekstra olarak da bu ürüne gizlenmiş elektrik donanımı, led aydınlatmaların beyaz, gün ışığı veyahut renkli olanları, iki şemsiye arasından yağmur suyunun sızmasını önlemek için su gideri arkı ve ısıtıcı sobalar ekleyebiliriz.
Dilerseniz uzaktan kumandalı motorlu sistemde şemsiyenin açılıp ve kapanmasını sağlayabilir, şemsiyenin metal tüm aksamlarını dilediğiniz özel bir renkte üretebilir, şemsiye kumaşı üzerine logo ve sloganınızı serigrafi tekniğiyle baskı (print) uygulayabiliriz.
Müşteri temsilcilerimizden daha ayrıntılı bilgi isteyebilir, indirimli fiyatlar hakkında bire bir görüşmede bulunabilirsiniz

 

EKSTRA OPSİYONEL DONANIMLAR

 

Şemsiye baskısı Şemsiye boyama Şemsiye led aydınlatma Şemsiye elektrik donanımıŞemsiye su gideri Şemsiye ısıtıcısı Motorlu bahçe şemsiyesi Restoran şemsiyesi Akrilik kumaşlı bahçe şemsiyesi Sabit ayak şemsiye

 

Rüzgarlı alanlar için tasarlayıp ürettiğimiz Silver Teleskopik bun şemsiye modelimizin ana gövdesi 100 mm çapında deferli eloksal alüminyum borudan üretilmektedir.

Gövdeye bağlı şemsiye kumaşını taşıyan kolların tamamı ağırlık destekli %100 eloksal kaplama alüminyumdan oluşmaktadır, üründe havalandırma baca tertibatı tercihinde bulunabilir veya klasik olarak bacasız siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şemsiye üzerinde kullandığımız 40-ı aşan ren seçenekli İspanyol menşei Docril marka akrilik kumaş, 320 gr/m2 kalınlığında olup ısı, yağmur ve Uv ışınlarını geçirmez özelliktedir.

Docril marka kumaşı üreten firma üretimini yaptığı kumaşına 10 sene solmazlık ve çürümezlik haslıkları için garanti vermektedir.

Şemsiyelerimizde sabit betona dübellenebilen çelik ayak veya mermer ağırlıklı tekerlekli mobil ayak tercihinde bulunabilir, şemsiye kumaşları üzerine logo baskı uygulaması isteyebilirsiniz.

Bu alandaki Akbrella marka şemsiye modelimizin 2 yıl kullanım garantisi bulunmaktadır, ayrıntılı bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Krank teleskopik sistem ve havalandırma baca tertibatı

6x6 şemsiye

 

100 mm çapında eloksallı silver alüminyum gövde

Şemsiye çevirme kolu

 

 

Teknik detaylar​ 

 

600x600 şemsiye detay

 

Silver telespik şemsiye ölçüleri

Tel