Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bambu mobilyalar

Kategoriler Bambu mobilyalar kategorilerinde 101 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:101 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:101 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAMBU MOBİLYALAR

 Çin’de uzun ömrün sembolü olan bambu, dayanıklı ve kullanışlı olma özelliğini sahip olduğu anlamıyla da kanıtlamış bir maddedir. Benzer bitkilerden %35 daha fazla oksijen üreten bambu havayı en hızlı temizleyen bitki olarak doğa dostu olması yönüyle de tercihe en uygun madde olmayı başarmıştır. Sitemizin bu bölümünde tamamen doğal olan bambudan üretilen ürünleri inceleme imkânı bulabilecek, ağacın en ham halinden imal edilen bu ürünlerin ömrünü doldurduğunda doğaya olduğu gibi geri dönmesine tanıklık edebileceksiniz. Tamamen doğal olan bambunun bulunduğu ortama kattığı görünümle de mekânlarınız adeta baştan yaratılacak. 
 Bambu sandalye ve masaları bir araya getirerek hazırladığımız oturma grubu takımları, iç dış mekân fark etmeden istenen her mekânda kullanabilir ve kullandığınız her yere de şık bir stil yaratabilirsiniz. Ayrıca cam bambu masa modellerinden bambu sandalye çeşitlerine kadar geniş içerikli ürün kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz. İşletme sahiplerini de unutmadık, kataloğumuzda plaj ve havuz kenarlarında kullanım için özel olarak tasarlanmış bambu şezlong modelleri de bulunuyor. Tüm bunların yanında organik bambu kamışlarının el işçiliğiyle titiz bir şekilde işlenmesi neticesinde ortaya çıkan bu çok şık mobilya takımları kumaş kombinasyonlarıyla zenginleştirilmiştir. Doğallığının yanında elde işlendiği için oldukça değerli olan bu ürünlere ulaşabileceğiniz en uygun fiyatlar bu sitede yer alıyor. Konforuyla da kıyaslandığı maddelere oranla oldukça kullanışlı olan bambu ürünlerini sitemizde inceleyebilir, evinize, ofisiniz işletmenize en uygun modele sahip olabilirsiniz. Tüm bu özellikleri beraberinde bakım için hiçbir kimyasala ihtiyaç duymayan bu ürünler hoş görünümü ve dayanıklılığıyla evinize, ofisinize, işletmelerinize uyum sağlamayı bekliyor.

 

Doğal malzemeden üretilen tüm mobilya grupları içinde her zaman prestijli görselliği ve mekân tasarımlarına stil katan dokusuyla farklı bir konuma sahip olan bambu mobilya gruplarını çok özel fiyatlarla bambu grupları kataloğumuzda bulabilirsiniz. Elde işlendiği için değeri yüksek olan bambu sandalye ve masaları bir araya getirerek hazırladığımız oturma grubu takımları, iç dış mekân fark etmeden istenen her mekânda kullanılabilir ve kullanıldığı her yere de şık bir stil katar.

Cam bambu masa modellerinden bambu sandalye çeşitlerine kadar geniş içerikli ürün kataloğumuzda ekseriyetle yurtdışında üretilmiş, birinci sınıf ithal mobilyalar bulunmaktadır. Şıklığıyla olduğu kadar temizlik konusunda da pratiklik sunduğu için restoran, bar ve kafelerde sıkça kullanılan bambu oturma takımları şık bir görsel tasarım oluşturmanın adeta garantili yoludur. Bahçe, deniz ve havuz kenarı, balkon ve teraslara konforlu bir şıklık katan bambu masa ve sandalye çeşitleri uzun ömürlüdür. Değişen iklim şartları yüzünden dış yüzeyinde yıpranma, dayanıklılığında herhangi bir azalma olmadığı için seneler boyunca yeni alınmış gibi görünmeye devam eder.

Organik bambu kamışlarının el işçiliğiyle titiz bir şekilde işlenmesi neticesinde ortaya çıkan bu çok şık mobilya takımları kumaş kombinasyonlarıyla zenginleştirilmiştir. Kataloğumuzda plaj ve havuz kenarlarında kullanım için özel olarak tasarlanmış bambu şezlong modelleri de bulunmakta, bu ürünler sıradan plastik malzemelerle kıyaslanmayacak kadar yüksek konfor vaat etmektedir. Gören herkesin beğeneceği restoran ve kafe tasarımları oluşturmanın en kolay yolu olan bambu oturma takımı çeşitleri için sizlere çok uygun fiyat seçenekleri ve esnek ödeme koşulları sunmaktayız. Bambu oturma grupları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.


BAMBU GRUPLARI


■ Hafif ve doğal görünümüyle tercih edilen el yapımı bambu grupları, bambu oturma grupları, masa, bambu sandalye, bambu şezlong ve bambu koltuk takımı modelleri, cafe mobilyaları genellikle el işçiliği ile elde işlenir.
■ Cam tablalı yuvarlak ve kare bambu masaların temizliği oldukça kolay ve şık ortamlar oluşturmak için ideal çözümdür.
■ Kullanım amacına göre büyük boy ve küçük boylarda üretilen bambu takımlar ince bambu kamışlı veya polyemide kumaş kombinasyonları ile zenginleştirilmektedir.
■ Daha çok yurt dışında üretilen bambu takımları yakın geçmişte ülkemizde de üretilmeye başlanmıştır.
■ Bu alandaki bambu takımlarımızı peşin veya 9 aya kadar varan taksitle alışveriş yapabilesiniz.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58