Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 2043 AYDINLATMA DİREĞİ

600x270 cm Modern park, bahçe led aydınlatma direkleri imalatı

SYM 2043 AYDINLATMA DİREĞİ Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

SYM 2043 AYDINLATMA DİREĞİ

Nostaljik etkileri ile dikkat çeken çift bakır şapkalı eski Osmanlı aydınlatma direği ürününü, ana gövdesi çelik üretim olup kol bölümleri ile ferforje alüminyumdan oluşmaktadır.

Çelik esaslı bir üretimin söz konusu olması son derece dayanıklı, yıllar boyu dayanabilecek sağlam bir ürünü de beraberinde getirmiştir. Şapka bölümleri bakırdan üretilmiş olan aydınlatma direği ürününün E40 150W ve Led 45W gibi ampullerle kullanılabilir özellikler taşıdığını söylemek mümkün. Bahçelerinizde, teras katlarınızda oluşturacağı o muazzam görüntüyü yakından incelemek ve bu anlamda özel etkiler görmek istiyorsanız; son derece uygun bir ürün modelini şu an incelediğinizi bilmelisiniz. Ürünün üzerindeki özel detayları ile bu alandaki diğer ürünlere tasarım ve şıklık yönünden kafa tuttuğu biliniyor. Parklarda, sokaklarda kullanılabilmesinin yanı sıra; bireysel olarak temin etmeniz halinde bahçeli evlerinizde, sitelerinizde kullanabileceğiniz bir ürün olma niteliği de taşıyor.

Son yılların aydınlatma direği ürünlerinin gerçekten modern bir hal aldığı ve sıradan üretimlerin artık ilgi görmemesi nedeniyle yapılmadığı unutulmamalı. Bu tarz iddialı tasarımlı ürünleri kullanmanın en güzel yanı da bahçenizi zengin göstermesinin yanı sıra; bahçelerinizde vakit geçirirken sizlere de kendinizi özel hissetmenizi sağlamasıdır.

Model Tanımı: Yüksek yol aydınlatma direği:  1120

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 270 cm

 

Boy Yükseklik 600-800 cm

 

Derinlik iç 40 cm

 

Ürün ağırlığı kg        

 

 E40            Belgeler ► TSE  ce  ıp65
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Kademeli Çelik BoruBilgi
DİP KISIMBilgi Alüminyum Döküm , Makara ve Kelepçe Aksesuarları Alüminyum Enjeksiyon Döküm, Kollar Alüminyum Akseuarlar ve Çelik Boru ,Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi Alüminyum , Arkilik Cam , 150w ve 70w Metal Halde G12 DuyBilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi Led Uygulamada Yapılabilir , 54w Power yada Smd Led , Alüminyum Enj. Döküm Cam , Temperli Cam Olacaktır.Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
Tel