Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çöp kovası

Kategoriler Metal mobilyalar Çöp kovası kategorilerinde 102 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:102 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:102 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

METAL ÇÖP KOVASI MODELLERİ

  Bulunduğumuz mekanın hijyenik ve aynı zamanda da hoş bir görünüme sahip olması hepimiz için büyük önem arz eder. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimiz, hayatımızı devam ettirdiğimiz evimiz, günün yorgunluğunu atmak, kahvemizi yudumlamak için gittiğimiz işletmeler, bahçemiz, terasımız ve daha sayamayacağımız birçok mekân... İşte Akbrella olarak size bu mekânlarda güvenle kullanabileceğiniz metal çöp kovalarımızı tanıtıyoruz. Sitemizin bu bölümünde Akbrella öncülüğünde, yuvarlak formdaki yere dübel ile sabitlenebilen metal çöp kovaları, kanguru ayaklı metal profil ayaklı park bahçeler için çöp kovaları modelleri, üst kapat kısmından açılan içerisine kova yerleştirilen paslanmış sacdan üretilen çöp tenekelerinin yanı sıra belediyelerin parklarda ve yol kenarlarına yerleştirdikleri logolu çöp kovalarının tüm çeşitlerine de erişebileceksiniz. 
 Hoş ve dekoratif bir görünüme sahip olan ürünlerimiz dış görünüşünün yanı sıra elektrostatik toz fırın boyası ile paslanmaz ve aşınmalara karşı dirençli, ayak pedalı ile açılıp kapanan, sallanır kapaklı ürünler, daraltılmış silindir biçimindeki ve açılır kapanır özellikteki modelleri ile temasınızı mümkün olduğunca en aza indirgeyişiyle hijyenik, günlük kullanımlarının yanında geri dönüşümlü ve pil atık gibi modelleriyle de çevre dostu olan ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır. Bu bölümde karşılaşabileceğiniz ahşap görünümüyle nostaljik, metal görünümüyle estetik, renkli görümüyle de oldukça modern olan çöp kovası modellerimiz, karşılaşabileceğiniz en uygun ve cazip fiyatlarla siz müşterilerimize erişmeyi bekliyor. Siz de sitemizi inceleyerek mekânınıza en uygun modele bir tuşla sahip olun... Hijyen daima sizinle olacak

DIŞ MEKAN ÇÖP KOVALARI

Dış mekanlarda kullanabileceğiniz yuvarlak formdaki yere dübel ile sabitlenebilen metal çöp kovaları, kanguru ayaklı metal profil ayaklı park bahçeler için çöp kovaları modelleri, üst kapat kısmından açılan içerisine kova yerleştirilen paslanmış sactan üretilen çöp tenekerei, belediyelerin parklarda ve yol kenarlarına yerleştirdikleri logolu çöp kovalarının tüm çeşitlerini bu alandaki sayfamızı takip ederek ürünleri yakından inceleyip ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alüminyum döküm ve paslanmaz saçtan üretilen dış alan çöp biriktirme üniteleri çevrenizin hijyeni açısından çok önem taşıdığından dolayı paslanır ve atık akıtır olmaları sağlığınız açısından oldukça risk oluşturacağından kaliteli ürünleri tercih etmeniz önem taşımaktadır. Üetimini yaptığımız dış alan çöp ünitelerini özenle üretimin her safasında takip eder üretimi tamamlanan ürünleri kalite açısından teste tutarız.

Kromaj olan ürünlerimiz paslanmaz özellikli olup renkli ürünlerde de elektrostatik toz fırın boya kullanmaktayız, bu durumda ürünlerin sağlıklı, hijyenik ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.


İÇ MEKAN ÇÖP KOVALARI

İç alanlarda kullanılan çöp kovalarını genellikle kromaj yapılmış paslanmaz metal plakalardan üretmekteyiz, ayak pedalı ile açılıp kapanan, sallanır kapaklı ürünler, daraltılmış silindir biçimindeki ve açılır kapanır özellikte çöp kovası modellerimizin bir kısmıdır. İhtiyaca göre farklı ebatlarda ürettiğimiz iç mekan çöp kovası modelleri kullanım alanınıza ve kullanılacak yerin boyutuna göre uygun olabilecek ürünlerimiz büyük olasılıkla burada bulabileceksiniz.

Ürünlerimizin teknik detay kısmında ürün ölçüleri hakkında bilgi edinebilir, ürün seçenekleri modülünden de ihtiyacınız olan iç mekan çöp kovası modelinin arzu ettiğiniz ölçüsünü ürün sayfasından seçebilirsiniz.


GERİ DÖNÜŞÜM ÇÖP KOVASI

Boyalı ve krom kaplamalı silindir, dikdörtgen forma her biri farklı renkte boyanmış veya farklı etiketle işaretlenmiş üçü bir yerde geri dönüşüm çöp kovası modellerimizden birini seçebilir ürün sayfasında inceleyebilir, online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu alandaki geri dönüşüm çöp ünitelerini toptan siparişiniz halinde talebinize uygun ölçülerde ve projenize uygun boyutta üretimini yapmamız mümkündür. Sipariş halinde 7-10 gün zarfında ürünlerinizin üretimi yapılır talep edeceğiniz logo işaretler üzerine adapte edilir ve ürün paketlerinde teslimatı yapılır.


PİL ATIK KUTUSU

Turuncu renkte üretimini yaptığımız pil atık çöp kovalarımızın üzerine ürün içeriğini beyaz yazı ile yazmaktayız, pil atık çöp ünitelerimiz ürünlerin altında kilitlemeli alt kapak olduğundan pil atıklarına temas etmeden kapak açılır ve atık piller yer çekimi sayesinde kendiliğinde çöp kovasından ayrılır.

Pil atık kovası modelimizi duvar veya sabit bir direğe sabitleyebilir, park, bahçe ve site alanlarında kullanmayı düşünebilirsiniz.

Toplu siparişinizde özel ölçülerde, silindir, dikdörtgen veya konik biçimde talebinize, projenize uygun pil atık çöp kovası üretimini yapmamız mümkündür.


ÇÖP KONTEYNERİ

İhtiyacınıza uygun değişik boyutlarda tekerlekli, kapaklı plastikten farklı renk seçeneklerinde çöp konteynerleri çeşitlemiz vardır, boyuna uzun dikdörtgen şeklinde sokak temizleyicileri tarafından kullanılan daha çok seyyar kullanılan çöp kovaları, enine geniş 770 Litre iç alnı olan plastik çöp konteyner modellerimiz mevcuttur.