Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 2044 AYDINLATMA DİREĞİ

600x270 cm Modern park, bahçe led aydınlatma direkleri imalatı

SYM 2044 AYDINLATMA DİREĞİ Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

SYM 2044 AYDINLATMA DİREĞİ

Bakır şapkalı düşük kol tasarımı ile tüm ihtişamını kullanıcısının ayakları altına sermeyi başaran Fransız esintili döküm aydınlatma direği, Fransızların zevklerine oldukça yakın bir ürün. Bu anlamda ayrı bir asil görüntüyü üzerinde barındırdığı ifade edilebilir.

Kol yapısından tutun da direk bölümü üzerindeki özel işlemelere varıncaya kadar tüm detayları ile insanların yaşam alanlarında kullanma isteğini arttıran bir ürün olması genel anlamda dikkat çekici bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. Bahçelerinize monte ettireceğiniz bu ürünün kısa süreler içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekerek komşularınızın, akrabalarınızın ya da dostlarınızın güzel övgülerle andığı bir ürün olacağını söyleyebiliriz. Bahçe düzenlemenize dikkat eden bir aile iseniz; halihazırda bulunan eksikliği ortadan kaldıracak olan aydınlatma direği ürünü, çok özel tasarımı ile sizleri bekliyor olacak. E40 150W ve Led 45W ampul ürünleri ile kullanılabilecek nitelikler taşıyan aydınlatma direği ürünü özellikle bakır şapkaları ile özel bir ürün olduğunu açık ve net bir biçimde kanıtlıyor.

Ana gövdenin tam üzerine dikkat ettiğinizde de farklı detayların dikkat çektiğini göreceksiniz. Her türlü detayın düşünülerek tasarlandığı bir ürün modeli olması yaşam alanlarına katacağı o güzel görüntüyü de önceden açık ve net bir şekilde gösteriyor.

Model Tanımı: Yüksek yol aydınlatma direği:  1119

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 270 cm

 

Boy Yükseklik 600-800 cm

 

Derinlik iç 40 cm

 

Ürün ağırlığı kg        

 

 E40            Belgeler ► TSE  ce  ıp65
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Kademeli Çelik BoruBilgi
DİP KISIMBilgi Alüminyum Döküm , Makara ve Kelepçe Aksesuarları Alüminyum Enjeksiyon Döküm, Kollar Alüminyum Aksesuarlar ve Çelik Boru ,Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi Alüminyum , Arkilik Cam , 150w ve 70w Metal Halde G12 DuyBilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi Led Uygulamada Yapılabilir , 54w Power yada Smd Led , Alüminyum Enj. Döküm Cam , Temperli Cam Olacaktır.Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
Tel