Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal sandalye

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Metal sandalye

Metal sandalye

Bir çok modeli özel renkte boyanabilen birbirinden şık onlarca sandalye modellerimizi bu sayfamızda inceleyebilir online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Mekanların dışın ve içerinde kullanabileceğiniz renkli, eskitme pach boyamalı elektrostatik fırın oya ile boyanmış onlarca modelden oluşan metal sandalye modellerimizin satın alma işlemini online gerçekleştirirken ürün detaylarından renk seçeneği yapabilir satınalma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Modern çizgideki yeni sezon ürünlerimizden boyalı metal sandalye modellerimizi özel renkte sipariş etmek istemeniz durumunda minimum 4 adet satın almalısınız.
Metal kumaş kombinasyonlu sandalye modellerimizde de 4 adet ve üzeri siparişinizde özel renkte kumaş talebinde bulunabilir bu işleminizi ürün renk seçenekleri modülünden gerçekleştirebilirsiniz. Ürün detayında kumaş renk seçenekleri bulunmayan ürünlerde müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.
 

Tel sandalye

Yeni sezona ait onlarca model özel renkte boyanabilir tel sandalye modelleri sitemize dahil oldu, iç mekanınıza zarafet katacak şıklıktaki bir birinden çekici yeni model sandalyelerimizi bu sayfadan ve ilerleyen sayfadan bakıp inceleyebilirsiniz.
Çelik teller kullanılarak üretilen bu alandaki sandalyelerimizin kumaş ve deri kombinasyonu yapılmış ürünlerde renk kumaş kısımlarında renk değişikliği talebinde bulunabilir isteğinize uygun renkli tel sandalye modelini 4 adet ve üzeri taleplerinizde üretebiliriz.
Oldukça zarif görünümlü bu tel sandalye modellerimizin tümü galvaniz suyuna batırılıp boyama işlemi galvaniz işleminden sonra yapılmaktadır dolayısıyla ürünlerde paslanma derdi olmaz.
 

Tolix sandalye

Tamamı metal aksamdan oluşan değişik ambiyanstaki tolix sandalye çeşitlerimiz mekanınıza, projenize uygun renkte boyanabilir ürün üzerinde bakır eskitme, gümüş eskitme ve natürel eskitme işlemi de yılabilmektedir.
cafe ve yeme içme mekanlarında son günlerde gözdesi olan metal tolix sandalyeler hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda bahçede, balkonda, teras gibi yerlerde cafe, restoran gibi yeme içme alanlarında kullanımı oldukça yüksektir.
 

Metal cafe sandalyesi

Alışveriş mekanlarını teras kısımlarında, balkon kısımlarında ve iç alanlarında çoğunlukla kullanılmaya başlayan metal cafe sandalyesi ürünleri aynı zamanda da yazlık restoranların bahçelerinde de oldukça fazla kullanıldığını görüyoruz.
Bakım sorunu olmayan metal cafe sandalyesi modelleri, metal olmasından mutevvil kullanıcıları tarafından yıpranması zor olduğundan mekan sahiplerini de ekonomik hale gelmektedir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58