Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

PAGODA ŞEMSİYE

Pagoda şemsiye

İşletmeleriniz ve ya evinizde, Akdeniz’in esintisini hissetmek, Çin’in dikkat çeken stilini yaratmak istemez misiniz? İşte pagoda şemsiye modelimiz tam bu fikre göre… Oldukça hoş ve dikkat çeken görünümüyle havuz kenarlarınızı adeta süsleyecek olan bu model, dış mekâna havadar ve konforlu bir alan oluşturmak için oldukça iyi bir seçenek olacak.  Tamamen zevkinize ve işletmenize, terasınıza havuz kenarınıza uygun dekora göre tasarlayabileceğiniz ürünümüzün 200cm çapından 500cm çapında, yuvarlak modelinin yanı sıra 300x300 - 400x400 ve 500x500cm ölçülerinde kare modeli de bulunmaktadır. Ayrıca her kanadı farklı renkte ve ya tamamı aynı renkte olabilecek şekilde seçeneklere de sahip olan pagoda şemsiye modelimiz plajlarda kullanılan modellerinde ise çizgili kumaşla üretilebilmektedir. Teras, bahçe ve plajların yanı sıra özellikle kafe ve restoranlarda oldukça hoş bir görünüm yaratacak olan pagoda şemsiye modelimiz, İspanyol akrilik kumaşı ile ısıyı ve yağmuru geçirmeyerek müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacaktır. Bu birinci sınıf kumaş sayesinde oldukça kullanışlı ve kaliteli olan ürünümüz adeta bulunduğu mekâna renkli bir görünüm ve ferah bir hava katacak, eğlenceli modeliyle her kesimin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Siparişinizden sonra birkaç gün içerisinde sahip olabileceğimiz ürünümüz hoş görünümünün yanı sıra oldukça dayanıklı yapısı ve kaliteli kumaşıyla da mekânlarınızın vazgeçilmezi olacak… Tek yapmanız gereken sitemizin bu bölümünde yer alan farklı ren ve görünümdeki pagoda şemsiye modellerimize bir göz atarak en uygun fiyatla bir tanesine sahip olmak. İşletmeleriniz, havuz kenarlarınız, teraslarınız ve plajlar kesinlikle böylesine hoş ve eğlenceli bir havayı hak ediyor.

■ Konik yüksek tavanlı pagoda şemsiye modelleri Çin esintili olup ülkemizde Akdeniz bölgesinde özellikle plajlarda tercih edilen küçük boy plaj şemsiyesinin yerini doldurmuştur.
■ Yuvarlak modelleri 200cm çapından 500cm çapındadır olan pagoda şemsiyenin kare modelleri 300x300 - 400x400 ve 500x500cm ölçülerindedir.
■ Pagoda şemsiyelerde genellikle ithal akrilik kumaş kullanıyoruz ısı ve yağmur suyunu geçirmez özellikte olan akrilik İspanyol kumaş üretici firma 10 yıl solmazlık garantisi veriyor
■ Pagoda şemsiyeler isteğe göre çok renkli veya aynı şemsiye üzerinde her kanadı renkli olabilmektedir bu sebepten dolayı hazırda stoklu hazır ürün bulundurmuyoruz.
■ Plajlarda en çok tercih edilen pagoda ölçüsü 300 cm çapında yuvarlak modelimizdir, bu ürünümüz arzu edildiğinde çizgili kumaştan da üretilebilir.

PAGODA ŞEMSİYE MODELLERİ

Dış mekânda konforlu ve havadar alanlar oluşturmak için kullanılan pagoda şemsiye modelleri, kafe ve restoranlarda Çin stili farklı bir dekoratif görsellik oluşturur. Havuz kenarları ve deniz kenarlarında sıkla kullanılan bu şemsiyeler otel plajları için de oldukça uygun ve şık bir seçim olacaktır. Konik yapılı ve yüksek tavanlı olduğu için kullanım özgürlüğü sunan pagoda şemsiye günümüzde Akdeniz sahillerinin tamamında, İspanya’dan ülkemize kadar her yerde karşımıza çıkıyor. 
Yuvarlak pagoda şemsiye modellerimiz 200 ve 500 çapında ölçülere sahip olacak şekilde üretilmiştir. Farklı ihtiyaçlar ve mekânsal özellikler düşünülerek kare şemsiye modellerimizde de 400 ve 500 olmak üzere iki farklı çap seçeneği bulunmakta. İthal akrilik kumaş kullanılan ve bu birinci sınıf kumaş sayesinde en kaliteli seçenek olan ürünlerimiz ısı ve yağmur yalıtımına sahiptir. Üretici İspanyol firmanın güneşe karşı dayanım ve solmadan renklerin korunması konusunda 10 yıl garanti verdiği akrilik şemsiye kumaşlarımız sadece bu kategori dâhilinde tercih edebileceğiniz en kaliteli ürünler değil, şuan piyasadaki en kaliteli plaj ve havuz şemsiyeleridir. 
Her kanadı farklı renkte veya tamamı aynı renk olabilecek şekilde üretim yapabiliyor, projelerinize göre logo tasarım ve uygulamaları da dâhil her türlü talebinizi karşılayacak özel sipariş ürünler yapıyoruz. Bu özel tasarım ürünler stoklarımızda her daim hazır bulunmadığından siparişle aynı gün kargoya verilememekte ancak üretim ve teslimatı birkaç gün gibi oldukça kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Diğer stok dâhilindeki plaj şemsiyesi modellerimizse bahsettiğimiz gibi sipariş günü kargoya verilmektedir.Akbrella Kampanya