Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Aydınlatma direkleri

Bahçe aydınlatma dekoratif direk ve aplik modelleri

Kategoriler Şehir mobilyaları Aydınlatma direkleri kategorilerinde 230 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:230 
 
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:230 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AYDINLATMA DİREKLERİ ÜRETİYORUZ
Tamamı kendi üretimimiz olan yüksek uzun yol aydınlatma direklerimiz, kalitesi ve dayanıklılığıyla yaz kış demeden dört mevsim problemsiz çalışır.
İhtiyaçlara ve çevresel faktörlere göre, çelik, pik, alüminyum, galvaniz, alüminyum döküm gibi farklı üretim malzemeleri ve teknikleri kullanarak üretim yapmaktayız.
Tasarruflu led aydınlatma elemanlarıyla uyumlu olan uzun yol aydınlatma direkleri klasik ampullerle de kullanılabilir.
Dış mekân aydınlatma ihtiyaçlarına güvenilir ve uzun vadeli çözümler sunan uzun yol aydınlatma direkleri, otobanların yanı sıra sokak ve caddelerde, bahçelerde, poligon gibi çeşitli alanlarda, site içi aydınlatmalarda gerek ihtiyaç durumunda gerekse dekoratif amaçlı kullanılabilecek farklı tasarım seçeneklerine sahiptir.
Kalitesiyle fark yaratan tasarımlarımız arasında sokak lambası, park ve bahçe aydınlatması olarak kullanabileceğiniz birçok model bulabilir, aydınlatma direklerimizi halı saha aydınlatması olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yazlık alanlarınızda da kullanabileceğiniz dekoratif aydınlatma armatürlerimiz, sitelerinize, park ve bahçelerinize oldukça hoş bir hava katacaktır.
Yürüyüşü sevenler için, akşam saatleri, yürüyüşe çıkmak için çok güzel bir zaman dilimidir. Sessizliğin ve hoş bir tenhalığın hüküm sürdüğü bu saatlerde, tedirgin olmadan uzun yürüyüşler gerçekleştirme hayallerinizi sizlerle birlikte paylaşmaktayız. İşte bu sebeptendir ki sizlerin huzur ve güven içinde yürüyüşünüzü gerçekleştirmeniz için imalatını bizzat kendimizin yaptığı bu aydınlatma armatürlerimiz, yılın 12 ayı mukavemetini muhafaza etmektedir.
Dayanıklılığını arttırarak, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım için uzun yol aydınlatma direklerimizi elektrostatik toz boyayla boyamaktayız.
Yüksek ısılı fırınlar kullanılarak boyanan bu boyama şekliyle, ürünlerimizin iklim şartlarına daha dirençli hale gelmesi amaçlanmaktadır.
İhtiyaçlarınıza ve dekoratif tercihlerinize göre çeşitli boylarda üretim yapabilmekteyiz.
Bizlere 3, 6, 8, 10, ve 12 m boyutlarından hangisini tercih ettiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
İnşaat ve elektrik projeleriniz, özel çalışmalarınız için toplu alımlarda indirim seçeneklerimizden ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilir, direklerin yerinde uygulanması ve montajı için ekibimizden hizmet alabilirsiniz.
Tamamı yerli üretimimiz ve bu sektörün önemli imalatçılarından olduğumuz aydınlatma direklerimiz, klasik yol aydınlatma direkleri, nostaljik dekoratif yol aydınlatma direkleri, modern yol aydınlatma direkleri ve çok seçenekli sokak cadde elektrik aydınlatma ürünlerini bu platformda gezip, cazip ve avantajlı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.
Tel