Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 180 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:180 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:180 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma direkleri

Tamamı kendi üretim olan uzun yüksek yol aydınlatma direklerimiz kalitesi ve dayanıklılığıyla yaş kış demeden dört mevsim problemsiz çalışır. Çelik, pik, alüminyum gibi ihtiyaçlara ve çevresel faktörlere göre farklı üretim malzemeleri kullanıyoruz. Tasarruflu LED aydınlatma elemanlarıyla uyumlu olan uzun yol aydınlatma direkleri klasik ampullerle de kullanılabilir. Dış mekân aydınlatma ihtiyaçlarına güvenilir ve uzun vadeli çözümler sunan uzun yol aydınlatma direkleri otobanların yanı sıra site içi aydınlatması olarak kullanılabilecek farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Kalitesiyle fark yaratan tasarımlarımız arasında sokak lambası, park ve bahçe aydınlatması olarak kullanabileceğiniz birçok model bulabilir, aydınlatma direklerimizi halı saha aydınlatması olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yılın 12 ayı mukavemetini muhafaza etmesi ve dayanıklılığıyla uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım için uzun yol aydınlatma direklerimizi elektrostatik toz boyayla boyuyoruz. Bu ısıl işlem görerek direk gövdelerinin iklim şartlarına dirençli hale gelmesini sağlayan boya işlemi, elektrostatik boyanın toz olarak uygulanması ve fırınlarında ürünlerin yüksek ısıya tabi tutulmasıdır. İnşaat projeleriniz, özel çalışmalarınız için toplu alımlarda indirim seçeneklerimizden yararlanabilir ve direklerin yerinde uygulanması için ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Direklerin yerinde uygulanması, toplu alımlardaki indirim avantajlarımız ve merak ettiğiniz diğer her türlü konuda danışmak için iletişime geçmeniz yeterli.


Sokak Aydınlatma Direkleri

■ Tamamı yerli üretimimiz olan aydınlatma direkleri, klasik  yol aydınlatma direkleri, nostaljik dekoratif yol aydınlatma direkleri,  ve modern  yol aydınlatma direkleri, çok seçenekli sokak cadde elektrik aydınlatma ürünlerini bu platformda gezinip cazip fiyatları görebilirsiniz.
■ Uygulama alanına en uygun malzemelerden (Çelik, Pik, Alüminyum) üretilen uzun yol aydınlatma direklerimiz led veya klasik ampulle kullanılabilir özelliğindedirler.
■ Modellerimizi uzun otoban kenar lambaları, aydınlatma direkleri, bahçe elektrik aydınlatma direkleri, site içi aydınlatma direkleri, sokak cadde lambaları, halı saha aydınlatma direkleri diye sıralayabiliriz.
■ Kullandığımız boya elektrostatik toz boya yüksek ısılı ısıl işleminden geçirilerek ürün boyası mevsim geçişlerine uygun hale getirilmektedir.
■ Özel durumdaki anlaşmalarda sipariş ettiğiniz aydınlatma direklerini yerinde uygulamasında ve imalatını yapmaktayız.

Akbrella Kampanya