ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Masa sandalye takımı

İç mekanlar için cafe, restoran masa sandalye takımları online satışı 4 ay vade avantajlı ile ahşap masa sandalye setleri indirimli fiyatlara kampanyalı ürünler.

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella indirim

Cafe masa sandalye

 

İç mekanlar için ahşap masa sandalye takımları baskılı metal döküm ayaklı cafe masa sandalye seti, Akbrella da 4 aya varan vade farksız vadeli alışveriş avantajı restoran iç mekan yeme içme mekanları için sandalye masa grupları online satışı.

Avrupa ve Amerikan modasını takip edip yenilikleri bünyemize taşımak için oldukça yoğun çaba içerisindeyiz, müşterilerimizin beğeni ve memnuniyeti bizim için önemli bir kriterdir.

Ürünlerin kullanım esnasında kalelerini zamana karşı koruma durumu son derece önemsediğimiz olgudur, imkanların el verdiği kadarıyla ergonomik kullanıcısına keyif veren cafe masa sandalye ürünleri üretme çabasındayız.

Farklı kategorilerde bulunan masa ve sandalyelerimiz inceleyip kendiniz zevkinize göre tanımlamayı düşünebilirsiniz.

 

İç Mekan masa sandalye seti

 

Müşterilerimize özel dizayn edilmiş marka kimliğinize uygun ahşap ve metal masa sandalye setleri üretiyoruz.

Masa sandalye setlerimizde farklı aksesuarlar, farklı materyaller ve farklı renkler düşünüp üretmemizi isteyebilir fiyat isteğinde bulunabilirsiniz.

Cafe ortamımızı canlandıracak müşterilerinize keyifli vakit geçirmek arzusundaysanız kimliğinize özel dizayn edilmiş iç mekan masa sandalye seti  isteklerinizi bizlerden talep edebilirsiniz.

Akbrella mobilya ürünler 2 sene kullanım garantidir.