Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Güvenlik bariyerleri

Metal güvenlik bariyerleri yere sabitlenen alüminyum döküm güvenlik direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Güvenlik bariyerleri kategorilerinde 10 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

GÜVENLİK DİREKLERİ

■ Farklı tarzlarda tasarlanan güvenlik direklerimizi %100 alüminyumdan alüminyum pik döküm tekniğinde üretiyor, elektrostatik toz boya ile boyamak tayız.
■ Bu alandaki ürünler sert beton zemine matkap yardımıyla betonu delmek suretiyle, çelik dübeller ile zemine sabitlenir.
■ Farklı ortamlar için farklı renkte güvenlik dikmesi ihtiyaçlarınızda özel renkte ürün boyamasını elektrostatik toz boya ile gerçekleştiriyoruz.
■ Bu alandaki ürünler kesinlikle korozyona (paslanmaz) uğramaz %100 alüminyum elektrostatik boya sayesinde tüm mevsim geçişlerine uygundur.
■ Sipariş halinde güvenlik bariyeri  ürünlerin üretimi takriben 5 iş günüdür.


GÜVENLİK DİKMELERİ
Açık alanlarda yayalar için güvenli alanlar oluşturmak ve araç trafiğini istenen şekilde yönlendirmek, park yerlerini belirlemek için kullanılan güvenlik dikmeleri siparişleriniz üzere hemen imal edilir ve birkaç gün içinde teslim edilir. Zemine kolay monte edilebilen güvenlik bariyerleri korozyona karşı yüksek dirence ve iklimsel şartlardan etkilenmeyen elektrostatik toz boya dış yüzeye sahiptir. 
Paslanmayı bir sorun olmaktan çıkaran kalite odaklı üretim anlayışımız sayesinde güvenlik dikmesi ürünlerimiz saf alüminyum dökümdür. Alüminyum döküm üretimimiz sayesinde korozyona karşı yüksek mukavemet kazanan dikmeleri aynı zaman elektrostatik toz boya dış yüzeylere sahip olduğundan fırınlanma esnasında maruz kaldığı yüksek ısı sayesinde mevsimsel etkilere karşı da direnç kazanmış olur. Yaz sıcaklarından kış mevsiminin sert iklim şartlarına, rutubet ve yağışlar güvenlik dikmelerinin dayanıklılığında azalmaya ve dış yüzeyinde korozyona sebep olmaz. 
Uzun yıllar dayanıklılığından herhangi bir şey kaybetmeden kullanılan güvenlik dikmeleri beton zeminlere dört adet çelik dübel yardımıyla sabitlenir ve böylelikle sadece uygun bir matkap kullanımıyla uğraşmadan hemen montajlanabilir. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunduğumuz güvenlik dikmesi modellerimizi farklı renklerde de sipariş edebilirsiniz ancak bu renk değişimlerinde fiyatta farklılıklar olabilir. Stok ürünü olmayan güvenlik dikmeleri siparişlerinize göre imal edilmekte ancak yine de siparişinizle birlikte üretilen güvenlik dikmelerinin teslimatı bir haftayı geçmeden yapılmaktadır. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.