Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Sınır elemanları | Yol babaları

Kategoriler Metal Mobilyalar Sınır elemanları | Yol babaları kategorilerinde 9 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

SINIR ELEMANLARI
Sınır elemanları

Açık alanlarda yayalar için güvenli alanlar oluşturmak ve araç trafiğini istenen şekilde yönlendirmek, park yerlerini belirlemek için kullanılan güvenlik dikmeleri siparişleriniz üzere hemen imal edilir ve birkaç gün içinde teslim edilir. Zemine kolay monte edilebilen sınır elemanları korozyona karşı yüksek dirence ve iklimsel şartlardan etkilenmeyen elektrostatik toz boya dış yüzeye sahiptir.
Paslanmayı bir sorun olmaktan çıkaran kalite odaklı üretim anlayışımız sayesinde güvenlik dikmesi ürünlerimiz saf alüminyum dökümdür. Alüminyum döküm üretimimiz sayesinde korozyona karşı yüksek mukavemet kazanan dikmeleri aynı zaman elektrostatik toz boya dış yüzeylere sahip olduğundan fırınlanma esnasında maruz kaldığı yüksek ısı sayesinde mevsimsel etkilere karşı da direnç kazanmış olur. Yaz sıcaklarından kış mevsiminin sert iklim şartlarına, rutubet ve yağışlar güvenlik dikmelerinin dayanıklılığında azalmaya ve dış yüzeyinde korozyona sebep olmaz.
Uzun yıllar dayanıklılığından herhangi bir şey kaybetmeden kullanılan güvenlik dikmeleri beton zeminlere dört adet çelik dübel yardımıyla sabitlenir ve böylelikle sadece uygun bir matkap kullanımıyla uğraşmadan hemen montajlanabilir. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunduğumuz güvenlik dikmesi modellerimizi farklı renklerde de sipariş edebilirsiniz ancak bu renk değişimlerinde fiyatta farklılıklar olabilir. Stok ürünü olmayan güvenlik dikmeleri siparişlerinize göre imal edilmekte ancak yine de siparişinizle birlikte üretilen güvenlik dikmelerinin teslimatı bir haftayı geçmeden yapılmaktadır.


YOL BABALARI

■ Farklı tarzlarda tasarlanan güvenlik direklerimizi %100 alüminyumdan alüminyum pik döküm tekniğinde üretiyor, elektrostatik toz boya ile boyamak tayız.
■ Bu alandaki ürünler sert beton zemine matkap yardımıyla betonu delmek suretiyle, çelik dübeller ile zemine sabitlenir.
■ Farklı ortamlar için farklı renkte yol babaları ihtiyaçlarınızda özel renkte ürün boyamasını elektrostatik toz boya ile gerçekleştiriyoruz.
■ Bu alandaki ürünler kesinlikle korozyona (paslanmaz) uğramaz %100 alüminyum elektrostatik boya sayesinde tüm mevsim geçişlerine uygundur.
■ Sipariş halinde güvenlik bariyeri  ürünlerin üretimi takriben 5 iş günüdür.


Akbrella Kampanya